X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi więc teraz popracujesz z Nami i będzie zielone ale nie światło,ale kropkowanie!

    Nishi lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ecencia jak wyniki?
    Kalitria co u Ciebie?
    Ania nie martw się nowy cykl,nowe nadzieje!

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole nie ma nigdzie puszystej,trzeba zanotowac nieobecnośc!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2013, 10:25

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane :) ja jeszcze w łózku leze, maz rano wyjechał i zostałam sama na 2 tyg...

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Kalitria co u Ciebie?

    Andzia u mnie dobrze, szalu ni ma, nie mierze tempki nie wiem kiedy szczur przyjdzie :D ale gaszek ma dzis urodziny, i rano seksik byl typowo w prezencie i chyba od wielu miesiecy nie byl tak fajnie. Ani nie myslalam o ciazy, ani o tym zeby dojsc. A nawet nie myslalam zeby sie spinac bo wtedy szybciej sie mecze. Wiec na luzie urodzinowo poskakalam sobie na moim narzeczonym, bo nie wiem zy juz wspomnialam....

    oswiadczyl sie, aaaaaaaaaaaaaa hura.gif

    kaarolaa, Eavonne, Andzia33, Topola, Iwka, Pismak, ecencia, Aga_Andzia, chce dzidziusia, MariaAntonina, ;oniqa lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz gratuluje kalitria.Ten dzień na pewno w pamięci ci pozostanie!!! A ty wiesz ile go to musiało kosztowac to wszystko zaplanować i zebys się nie kapla.. Ja to się prawie poryczałam i było to dla mnie ogromne zaskoczenie. Nad Polskim morzem o zachodzie slonca miałam wykopac sobie pierścionek z piasku. Ale bylam w takim szoku ze on musial zrobić to za mnie..

    kaarolaa, Andzia33, kalitria lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane moje, u mnie nadal skape plamienie tylko przy podtarciu sie na wkładce susza...tempka spadła tylko o jedna kreske ... czyli jakby wogule...test 10 niegatywny
    byłam przekonana ze dzis sie rozkreci... na bete najszybciej dopiero w sobote moge pojsc.. bo dzis juz za pozno eh..
    Kalitria MEGA GRATULACJE:)!! KIEDY SLUB ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a co sie dzieje z basiulkaa_89 dawno jej nie wiedziałam na forum??

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    relgg7rfroacrbi5.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wagarach na pewno,razem z puszystą

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania więc może jeszcze będziesz miło zaskoczona.
    Kalitria gratulacje,jakoś przegapiłam ten kawałek,no i miejmy nadzieję ,że rodzinka się Wam szybko powiększy!

    Andzia33
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekujemy dziewuszki, slub chyba wrzesien przyszlego roku. zeby nie bylo za goraco. bo chcemy na plazy :D aaaaaa sie rozmarzam za kazdym razem jak tylko sobie o tym mysle! :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria!!! Wieeeeelkie gratulacje! I życzę szczęśliwego zamążpójścia! Czy gdzieś na jakimś wątku opisałaś jak to było? Czy mogę się pytać?
    A może to Wasza najsłodsza tajemnica? :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Kalitria!!! Wieeeeelkie gratulacje! I życzę szczęśliwego zamążpójścia! Czy gdzieś na jakimś wątku opisałaś jak to było? Czy mogę się pytać?
    A może to Wasza najsłodsza tajemnica? :)

    eee zadna tajemnica. staram sie kawalkami opisywac w pamietniku, ale jeszcze samego zareczenia nie opisalam, nadal brak slow. na dniach to zrobie... :)

    Topola, Andzia33 lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie wciągnęło w czytanie Twojego pamiętnika! Bardzo fajnie piszesz , ciekawie się czyta. Aż trochę za dużo czasu spędziłam przy kompie przez to :P
    Biegnę teraz na siłownie i potem sprzątanie chałupy. Trzeba się zabrać w końcu dziś za coś pożytecznego.

    Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

    kalitria, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia, moje wyniki będą czekały w karcie na czwartkową wizytę u gina, mnie się do nich nie śpieszy bo tak to się dowiem i odrazu będę wiedziała co na to lekarz. Nie będę się musiała martwić.

    Kalitria gratuluję, to teraz szybko zajdziesz żeby urodzić przed ślubem :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    Andzia u mnie dobrze, szalu ni ma, nie mierze tempki nie wiem kiedy szczur przyjdzie :D ale gaszek ma dzis urodziny, i rano seksik byl typowo w prezencie i chyba od wielu miesiecy nie byl tak fajnie. Ani nie myslalam o ciazy, ani o tym zeby dojsc. A nawet nie myslalam zeby sie spinac bo wtedy szybciej sie mecze. Wiec na luzie urodzinowo poskakalam sobie na moim narzeczonym, bo nie wiem zy juz wspomnialam....

    oswiadczyl sie, aaaaaaaaaaaaaa hura.gif

    Kochana GRATULUJĘ :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria gratulacje z okazji zareczyn!

    Ani gratuluje ciazy ;)

    Ja was podczytuje ale nie mialam czasu na pisanie, uczylam sie na egzamin. Teraz mam male pobojowisko w domu i musze to rozwiazec, no i zbieram wszystko na 3 rok studiow. 11 wrzesnia zaczynam i juz mi sie dluzy juz bym chciala.

    U mnie nic ciekawego, @ przyszla 19.08 wiec teraz czekam na plodne. przeciagnela sie strasznie bo normlanie mam 3 dni a teraz bylo 5 i dzien plamienia. Biore wiesiolka i pije zioła ojca sroki. mam nadzieje ze pomoga. Bylam u lekarza i 4,09 ide na badania krwi, prolaktyna, tarczyca, FSH, LH i wszystko inne (w takiej dacie nie nie wiadomo kiedy bede miala owulke) a po owulaci jeszcze na progesteron drugi raz :) i potem bedziemy myslec co zrobic.

    Odpoczywam troche od forum, ale bede was podczytywac. Gratuluje zaciazonym i zareczonym :)

    kaarolaa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    Kalitria gratulacje z okazji zareczyn!

    Ani gratuluje ciazy ;)

    Ja was podczytuje ale nie mialam czasu na pisanie, uczylam sie na egzamin. Teraz mam male pobojowisko w domu i musze to rozwiazec, no i zbieram wszystko na 3 rok studiow. 11 wrzesnia zaczynam i juz mi sie dluzy juz bym chciala.

    U mnie nic ciekawego, @ przyszla 19.08 wiec teraz czekam na plodne. przeciagnela sie strasznie bo normlanie mam 3 dni a teraz bylo 5 i dzien plamienia. Biore wiesiolka i pije zioła ojca sroki. mam nadzieje ze pomoga. Bylam u lekarza i 4,09 ide na badania krwi, prolaktyna, tarczyca, FSH, LH i wszystko inne (w takiej dacie nie nie wiadomo kiedy bede miala owulke) a po owulaci jeszcze na progesteron drugi raz :) i potem bedziemy myslec co zrobic.

    Odpoczywam troche od forum, ale bede was podczytywac. Gratuluje zaciazonym i zareczonym :)

    a jednak zawitałaś :)

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo, dzien dobry sa tu jakies ranne ptaszki? Ja mam dzisiaj szefa na glowie caly dzien, wiec kto wczesnie wstanie ten ma wiecej roboty, haha. Pozdrawiam was poniedzialkowo i zycze porannego seksiku. U mnie dzis oboje spia!
    PS. Straszna mialam noc. Snily mi sie foki, ten potwor z loch ness nessi, byl taki dlugi jak waz i taki w 1dym odcinku gruby jakby polknal cos/kogos. pamietacie malego ksiecia i weza? taki byl! i bylam razem ze swoja druhna, i mowie jej: nie boj sie nie zepchnie nas (do wody) jak cos to cie przytrzymam. aaaaaaaaaaaaa glupoty straszne!

    Nusia, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 26 sierpnia 2013, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się na wątku wrześniowym. Od dziś rozpoczynam nowy cykl starań.Termin następnej @ 25-26 września

    Andzia33, Iwka, Eavonne lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ