X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie jak u mnie nie przestanie padać, to jadę do Ciebie...dam Ci znać żebyś szykowała zimne drinki i leżaki :P

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddałam dziś na badania 8 probówek krwi i wyszłam z laboratorium z 5 dziurami w rękach ledwo żyję. Oczywiście słabo mi się zrobiło po pierwszym pobraniu ale jakoś przeżyłam. Teraz czekam na wyniki. Mam nadzieję, że nie na darmo się nacierpiałam.

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    kaarolaa a nie da sie w zaden sposob polepszyc wynikow? dieta, tabletki, zmiana trybu zycia? nie znam sie, ale nie moze cos tam jest???
    wczoraj maz nie chcial slyszec o tabletkach ale dzisiaj mu sie zmieniło bedzie brał salfazin i jeszcze jakiesv witaminy :) co do diety to nie mamy co zmieniac bo zdrowo sie odzywiamy, brak fast foodow, nie palimy, nie pijemmy kawy, alkohol tylko okazjonalnie, maz duzo cwiczy bo jest zołniezem i dba o forme. w sumie nie wiem co zmienic jeszcze?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    Oddałam dziś na badania 8 probówek krwi i wyszłam z laboratorium z 5 dziurami w rękach ledwo żyję. Oczywiście słabo mi się zrobiło po pierwszym pobraniu ale jakoś przeżyłam. Teraz czekam na wyniki. Mam nadzieję, że nie na darmo się nacierpiałam.

    Będzie dobrze :)

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drinki leżaki ale się rozmarzyłam :)
    Karola powtórzcie badanka...mój gin mówił że jak złe sa wyniki to trzeba je trzy razy zrobić aby potwierdzić.
    ecencia trzymam kciuki za wyniki i pisz mi tu od razu jak coś będzie wiadomo :)

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze Wam coś napisać...Mój szef jest bardzo wierzącą osobą. Niedawno skończył 40 i z żoną maja jedno dziecko - od lat walczą z jej nie płodnością i szukają wszędzie pomocy. Ze względu na ich wiarę in vitro nie wchodzi w grę. Po krótkim wstępie...wezwał mnie wczoraj do siebie do biura w sprawach firmowych...po czym spojrzał daleko zza okno i zapytał mnie czy słyszałam o NaProTECHNOLOGII...aż gały mi wyskoczyły, zaskoczył mnie. Kończąc dostałam ulotkę do Lichenia do poradni którą bardzo poleca...Zastanawia mnie co w jego głowie siedzi i co o mnie myśli skoro dał mi ulotkę nigdy nie rozmawialiśmy na ten temat ...jedyna nasza rozmowa odbyła się dwa lata temu kiedy go poinformowałam że lada dzień mogę nie przyjść do pracy bo czekam na samoistne poronienie...bo nawet o ciąży mu nie mówiłam.
    Ciekawa jestem jak wyglądają wasze relacje z szefami :)

    Andzia33, Topola lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak powtarzamy za 2 miesiace, mam nadzieje, ze sa złe przez prace, P. przez cały miesiac siedział nawet 12 godzin dziennie w takim upale. moze to sprawiło, ze jest tak zle. na szczescie żniwa sie skonczyły to juz siedziec tyle nie musi :) a i w sobote jedzie na poligon to sobie odpocznie bo oni tam jak na biwaku maja :) tabletki od dzisiaj bedzie brał takze bedzie dobrze napewno...

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak kochana to przez upał...to najbardziej wpływa na złe wyniki. Moim zdaniem w ogóle nie powinniście się aż tak tym przejmować ...ważne by nie było wad genetycznych. Bo rozumiem że zły wynik dotyczył liczebności i ruchliwości? Nie musisz odpowiadać Ja wierze że to chwilowe :*

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie o to chodzi liczebnosc i ruchliwosc. narazie tylko to robilismy ale chce pozniej jeszcze morfologie zrobic zeby wszystko juz było jasne... teraz juz troche ochłonwłam i patrze na to inaczej. we wtorek to taki szok był po odebraniu wynikow...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka to niezły ten Twój szef,mój jest bardzo rzadko,chłopców traktuje lepiej,są na ty[jeżdzi z nimi na narty,gra w piłkę]a dziewczyny są na pan i są tylko do roboty.Jak kiedyś zapytałam go o równouprawnienie to bardzo się zdziwił i nie wiedział o co mi chodzi,przecież też możemy z nim chodzic do kina ,na basen czy inne duperele za które będzie płacił tyle ilewydaje na chłopskie zabawy.Skończyło się na śmiechu,a tak wogóle to teraz już mnie zna [po 5 latach] i wie ,że mówię prosto z mostu ,to co myślę a na początku to byłam 2* zwolniona za znajomośc kodeksu pracy,a póżniej to docenił i wlepił mi dodatkową robótkę ,czyli księgowośc wew i kadry.O moich staraniach wie i ciągle powtarza,,ZAJDŻ W KOŃCU W TĄ CIĄŻĘ,,

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2013, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja dzisiejsza beta niestety negatywna :( wynik: 2,95

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga Andzia bardzo współczuję ,ale następnym razem musi się udac!
    Więc głowa do góry,cycki do przodu i uśmiech na twarz!!!

    Topola, kaarolaa, Iwka, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż to Andzia! (jedna i druga :) )

    Odnalazł się wrześniowy wątek, nie mogłam się do niego dokopać dziś :P

    Iwka ciekawy facio ten Twój szef ;) Ja niestety nie mam w tej kwestii najlepszych doświadczeń, ale było minęło i nie ma co się żalić :)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie powiem jest baaaaardzo specyficzną osobą :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry , dzien dobry, ja juz tutaj sie witam! niestety bole @@ i puki co sluz podbarwiony krwią, ale sie rozkreci.. a było tak pięknie 0cray.gif0girl_cray2.gif

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tempka nie spadła....a wrzesień to też piękny miesiąc by zostać mamusią <3 Witamy

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny. Wrocilam na forum, po krotkiej nieobecnosci! Widze, niestety, kilka znajomych nikcow z poprzednich miesiecy.
    Ja skonczylam brac antybiotyki pod koniec lipca i dostalismy zielone swiatlo na starania :) Bierzemy sie ostro za robote, bo owulka tuz, tuz. Oczywiscie testowanie we wrzesniu.
    Nie sledzilam forum przez jakis czas, wiec mam troche do nadrobienia.

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie spadła ale własnie sie rozkreca..

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewuszki! jak tam tempki, jak owulki. rodzimy za 9 miesiecy czy zbijamy báki? pozdrawiam serdecznie i weekendowo :)

    Andzia33, Iwka, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 24 sierpnia 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie,że rodzimy!
    Ja już sobie chody wyrabiam na ginekologicznym w szpitalu,żeby na mnie czekały hihi

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ