X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    oj tam nie bezczelnie, w takim razie witam Beata. też mam rocznice we wrześniu, 17 dokładnie. i też drugą.
    hejjj ja tez mam 17.09 drugą rocznice ślubu

    Iwka lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co tu tak cicho?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane, naprawde cisza. dlugi weekend jest to mało staraczek siedzi na ovu :)

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 17 sierpnia 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam kochane, naprawde cisza. dlugi weekend jest to mało staraczek siedzi na ovu :)
    Staraczki dzialają :D

    chce dzidziusia, kaarolaa, Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba dobrze :) napewno beda tego efekty :)

    Miriam, Iwka lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje się do was dziewczyn. Ciekawe ile miesięcy jeszcze przed nami,lepiej nie myslec!!!

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wróciłam. Mam nadzieje, że wszystkie w weekend serduszkowały namiętnie <3

    Miriam, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ja tez jestem. strasznie sie zapuscilam z niebyciem na ovu/forum. jak sie macie dziewuszki???My mielismy serduszkowac co 2 dzien dziewczyny...

    No w morde jeza, nie udaje nam sie! Ha ha.

    Wczoraj moj pancio mial focha. Nie odzywal sie do mnie 2 godziny! Po czym sam przylazl sie wkupic... :D Kocham go strasznie! Ha ha

    Jak u was po weekndzie?

    MariaAntonina, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,wreszcie ktoś tu jest.
    Ja się nie steram w sierpniu,ale jedno małe serduszko już było ,mój m stwierdził,że musi posprawdzac,czy w tym szpitalu nic tam nie zepsuli.

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Ja chyba jeszcze liczę na sierpień, ale co tam. Wrzesień też jest fajny :) Czekam do końca sierpnia na @, a potem to już chyba powinnam iść jej sama gdzieś szukać. Bo już sobie grubo przesadza i się szlaja nie wiadomo gdzie :) Dziś 65dc!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Dziewczyny zamierzam jutro zrobic betę...uważacie że 26dc to będzie już wiarygodny wynik?

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane, byłam dziś u ginekologa naprotechnologa i zlecił mi dodatkowe badania. Zaniepokoiło go to, że przez pół roku nie zaszłam w ciążę mimo starań i to ostatnie wczesne poronienie. Co ciekawe zalecił wybranie się na szkolenie z obserwacji śluzu i podał stronę www.naprotechnologia.wroclaw.pl oraz mierzenie temperatury koniecznie w pochwie. Trochę nawiedzona jak dla mnie jest ta naprotechnologia ale może pomaga ludziom faktycznie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to ciekawe ecencia, ja juz obczajam strone...
    aga_andzia, nie chce ci sie dluzej poczekac? tak ze dwa dni? :)
    andzia - meza detektor rozporkowy cos wykryl??? czy tylko posprzatal po zabiegu i sciany pomalowal? :D
    topola...strasznie dlugo! stres???

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie jutro akurat mam wolne więc mogłabym sobie spokojnie wyniki tez odebrać...a tak to nie mam bardzo kiedy a męża też popołudniami teraz nie ma więc nie miałby mi kto odebrać wyników.

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria.... stres trochę mam, chociaż bardzo staram się nie myśleć. Mam pcos, i zanim zaczęłam brać tabletki też miałam takie porozciągane cykle. Moja ginekolog powiedziała, że najprawdopodobniej teraz też tak będzie. Na razie mam się obserwować co też robię, nie wiem tylko jak długo mam na tą zabłąkaną @ czekać. Ech!

    Aga_Andzia....zrób tą betę. A co Ci szkodzi :) Tym bardziej, że jak mówisz nie masz innej możliwości, żeby jeszcze trochę poczekać. Niestety nie poradzę Ci czy będzie to wiarygodne czy nie, nie znam się. Ale może zapytaj w laboratorium.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2013, 14:32

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalitria, wszystko fajnie ale doczytałam, że to opatentowana metoda badania płodności i nauka tej metody to koszt około 1000zł u takiego instruktora. Tak więc narazie się tam nie wybieram bo tak zdesperowana nie jestem.

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Enecia, ciekawa strona, też właśnie ją przeglądam.
    1000zł?! Strasznie dużo? To czego oni tam uczą? Chociaż po moich nieudolnych próbach obserwowania śluzu i szyjki, faktycznie nie jest to łatwe, więc taki kurs byłby pewnie dość wartościowy :)

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola,strasznie długi ten cykl,nie myślałaś,żeby brac dupchaston lub luteinę na wywołanie.
    Kalitria mój domowy lekarz stwierdził,ze wszystko dobrze,aże bolały go kolana to ja się śmieję ,że będą niespodziewanie bliżniaki TOMEK i TOSIA bo oglądaliśmy wczoraj film jak się zamienili na wakacjach...hihi

    kalitria lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topola wrote:
    Kalitria.... stres trochę mam, chociaż bardzo staram się nie myśleć. Mam pcos, i zanim zaczęłam brać tabletki też miałam takie porozciągane cykle. Moja ginekolog powiedziała, że najprawdopodobniej teraz też tak będzie. Na razie mam się obserwować co też robię, nie wiem tylko jak długo mam na tą zabłąkaną @ czekać. Ech!

    Aga_Andzia....zrób tą betę. A co Ci szkodzi :) Tym bardziej, że jak mówisz nie masz innej możliwości, żeby jeszcze trochę poczekać. Niestety nie poradzę Ci czy będzie to wiarygodne czy nie, nie znam się. Ale może zapytaj w laboratorium.

    nie wiem sama...jak koleżanka z pracy nie da rady się ze mną zamienić na te dni wolne (ona ma w piatek) to zrobie jutro...a jak się zamieni to poczekam do piatku

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 19 sierpnia 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam dziewczynę ,która starała się 8 lat jeżdziła po całej Polsce ,naprotechnologię też ale nie we Wrocławiu i jak już całkowicie odpuściła,zapisali się na ivf ,które miała miec w czerwcu,to w styczniu dowiedziała się ,że jest w ciąży i teraz jej córeczka ma 2 lata [prawie] a ona stara się o drugie i ma takie same problemy

    Andzia33
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ