X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miało-być-łatwo wrote:
    To i ja dołączam się do wrześniowych mamusiek :) :* będą wtedy majowe dzieciaczki :)
    Maj to piękny miesiąc by zostać mamusią <3

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    10 wrzesnia rocznia slubu a teraz testowanko szykuje sie na 7 wrzesnia. moze na ta rocznice sprawie prezencik :)
    Aniqa-widze, ze i Ty we wrzesniu masz 2 rocznice slubu :)
    tak ja mam 17 września rocznice, nawet o tym zapomniałam dopiero ty mi napisałaś, a płodne dni wypadaja tak od 16 heh

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa, miało-być-łatwo, eta witam na wrześniowych :)
    kaarolaa mam wrażenie, że my na forum już wieczność jesteśmy 0cray.gif

    kaarolaa, eta lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Aniqa, miało-być-łatwo, eta witam na wrześniowych :)
    kaarolaa mam wrażenie, że my na forum już wieczność jesteśmy 0cray.gif

    Iwka bez tak wspaniałych osób jak Wy to forum nie miałoby racji bytu. Szczerze Wam życzę zafasolkowania, ale proszę nas czasem nie opuszczać :P

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana ja też jestem :D wróciłam od teściów jestem teraz na L4 to będę częściej zaglądać no i oczywiście KCIUKAM ZA WAS KOCHANE MOJE <3

    Aga_Andzia, Aniqa, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tym razem planuje totalny luz i słuchanie swojegociała co do czestotliwości serduszkowania i tyle nic na siłę chyba że chcica bedzie

    Aga_Andzia, Iwka lubią tę wiadomość

  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia wrote:
    a ja tym razem planuje totalny luz i słuchanie swojegociała co do czestotliwości serduszkowania i tyle nic na siłę chyba że chcica bedzie


    Ja tak zrobiłam w tym miesiącu i powiem Wam, że nawet ilość serduszek się zwiększyła. To chyba przez to, że nie myślałam o tym kiedy trzeba, tylko kiedy się chce i jak się chce :)

    A tak w ogóle to się nie przywitałam ;) Cześć wszystkim!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2013, 14:16

    Miriam, Iwka lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja się wczoraj na maksa wystraszyłam bo przy badaniu szyjki poleciała mi po palcach krew :( I teraz już się tam nie tknę chyba ze strachu... W nocy i do teraz nie plamiłam ale nie chcę już sprawdzać czy znowu poleci jak szyjkę pomacam..

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, tyle tu wątków, wrześniowe, sierpniowe, październikowe mamusie, niewiem gdzie mam pisać żeby porozmawiać z dziewczynami co na codzień z nimi rozmawiam.
    gdzie jesteście??? :(

    Miriam lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie jeszcze sierpień się nie skończył a tu już październik hmmm czy wy dziewczyny nie macie nadziei na sierpień czy wrzesień że tak uciekacie z czasem trzeba wierzyć że się uda wcześniej :)

    Aga_Andzia, Drzwiona, Makak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Ja tak zrobiłam w tym miesiącu i powiem Wam, że nawet ilość serduszek się zwiększyła. To chyba przez to, że nie myślałam o tym kiedy trzeba, tylko kiedy się chce i jak się chce :)

    A tak w ogóle to się nie przywitałam ;) Cześć wszystkim!
    cześć makak
    kurcze nie piszcie tak często o tych serduszkowaniach bo moja chłopina za granicą a mi troszke żal i zazdroszczę :)- żarcik, ale coś w tym jest :)

    Drzwiona, Makak lubią tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    no dokładnie jeszcze sierpień się nie skończył a tu już październik hmmm czy wy dziewczyny nie macie nadziei na sierpień czy wrzesień że tak uciekacie z czasem trzeba wierzyć że się uda wcześniej :)
    Wierzymy , wierzymy, nadzieja jest zawsze:) ale ja zameldowalam sie od razu na pazdzierniku , bo sierpniowy cykl mam jakis kaprawy i obawiam sie ze bedzie bezowulacyjny, a we wrzesniu mam wyjazd do Wloch, wlasciwie wylot i to w czasie gdy potencjalnie mogła by byc implantacja... nie wiem czy w ogole nie zaprzestac staranek we wrzesniu ze wzgledu na lot samolotem. jestem panikara:)))

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa, znam ten ból ;) Mój co miesiąc na delegację wyjeżdża.

    Aniqa lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    Wierzymy , wierzymy, nadzieja jest zawsze:) ale ja zameldowalam sie od razu na pazdzierniku , bo sierpniowy cykl mam jakis kaprawy i obawiam sie ze bedzie bezowulacyjny, a we wrzesniu mam wyjazd do Wloch, wlasciwie wylot i to w czasie gdy potencjalnie mogła by byc implantacja... nie wiem czy w ogole nie zaprzestac staranek we wrzesniu ze wzgledu na lot samolotem. jestem panikara:)))
    próbuj !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Aniqa, znam ten ból ;) Mój co miesiąc na delegację wyjeżdża.
    dobrze że chociaż przyjedzie we wrześniu na moje dni płodne, moze coś sie uda zdziałać, i juz nie bedzie automatycznie tylko z teskonty hehe

    Miriam, Makak, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makak wrote:
    Aniqa, znam ten ból ;) Mój co miesiąc na delegację wyjeżdża.

    u mnie też często bywało w zeszłym roku tak, że wtedy kiedy było trzeba <3 to mężuś był na wyjazdach...w tym roku nawet jak jest na wyjeździe (jeśli niezbyt daleko domu) to przyjeżdza na chwilkę <3 heh

    Aniqa, Makak lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak trzymać,
    twój przynajmniej ma blisko, mój zanim by dojechał to juz po sprawie by było hehe

    Makak lubi tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale plusem takim rozstań jest genialny sex :D jak moj kiedys byl w rozjazdach to sie nie mogl ode mnie odkleic , a teraz jak jest w domu to albo sraczka albo urok ;)

    Aniqa lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona a tak w ogóle to napisz cos o sobie , przynajmniej jak masz na imie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    tak trzymać,
    twój przynajmniej ma blisko, mój zanim by dojechał to juz po sprawie by było hehe

    przyjeżdża tylko wtedy jak jest gdzies w pobliżu, bo inaczej to też nie ma jak

    Aniqa lubi tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ