X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    Drzwiona a tak w ogóle to napisz cos o sobie , przynajmniej jak masz na imie
    Wybaczcie , tak na bezczela wbijam na forum , nie przedstawiajac sie w ogole:) Nazywam sie Beata, jestem po 30. we wrzesniu minie 2 lata od mojego slubu, a od stycznia 2013 podjelismy niesmialo mysl o powiekszeniu rodziny:)) a los przywiodl mnie na ovu jakies 3 cykle temu:D i ciesze sie ze moge tu byc:D

    Aniqa, Aga_Andzia, Iwka lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam nie bezczelnie, w takim razie witam Beata. też mam rocznice we wrześniu, 17 dokładnie. i też drugą.

    Drzwiona lubi tę wiadomość

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak milo:) ja ma 3 wrzesnia, to w sumie fajnie by bylo gdybysmy zostaly wrzesniowymi mamusiami, zawsze mi sie tak marzylo :D

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na pewno nie, bo płodne dni wypadają ok 18 września, więc jakby co to dowiem sie w październiku o skuteczności działań podjętych :0, a wcześniej nie da rady bo plemników póki co na odległość sie nie wysyła :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ha i jeszcze jedno, dziewczyny
    przerzucam się na watek październikowych mamusiek, i zostańmy mamami w 2014 roku, więc tam mnie spotkacie,
    niechce poprostu skakac po watkach

  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    ja na pewno nie, bo płodne dni wypadają ok 18 września, więc jakby co to dowiem sie w październiku o skuteczności działań podjętych :0, a wcześniej nie da rady bo plemników póki co na odległość sie nie wysyła :(
    i dobrze ze nie przesyłają plemników, o ileż przyjemniej jest jak mąż je osobiście przekazę :D
    Aniqa ale patrz idealnie wypadaja Ci dni plodne na rocznice:) bosko wiec masz szanse zostac mamuską wrzesniową, tylko potwierdzona w pazdzierniku:) trzymam kciuki:)

    Iwka lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carolina84 wrote:
    Dziewczyny a ja się wczoraj na maksa wystraszyłam bo przy badaniu szyjki poleciała mi po palcach krew :( I teraz już się tam nie tknę chyba ze strachu... W nocy i do teraz nie plamiłam ale nie chcę już sprawdzać czy znowu poleci jak szyjkę pomacam..
    z tego co widzę, to akurat może to być plamienie implantacyjne więc raaczej powinnaś się cieszyć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniqa wrote:
    tak ja mam 17 września rocznice, nawet o tym zapomniałam dopiero ty mi napisałaś, a płodne dni wypadaja tak od 16 heh
    mi plodne dni wypadaja teraz kolo 20 sierpnia, wiec testowac bede 7,8 wrzesnia czyli przed rocznica i licze ze teraz sie uda :) aha i nie uciekaj tak szybko od nas. chociaz zagladaj na wrzesniowe...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Aniqa, miało-być-łatwo, eta witam na wrześniowych :)
    kaarolaa mam wrażenie, że my na forum już wieczność jesteśmy 0cray.gif
    ja tez mam takie wrazenie kochana, ale co my na to poradzimy?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do was dziewczyny, chciałam jeszcze posiedzieć na sierpniowych chwile ale tam ciągle kotoś zaciąża a mnie się cieżko o tym teraz czyta wiec wolę się tu już z wami starać

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ecencia wrote:
    dołączam do was dziewczyny, chciałam jeszcze posiedzieć na sierpniowych chwile ale tam ciągle kotoś zaciąża a mnie się cieżko o tym teraz czyta wiec wolę się tu już z wami starać
    50przytula.gif myślę , że do 1 września masz tu z nami spokój50przytula.gif
    Więc się staramy 0crazysex.gif
    Mam nadzieje że będzie Ci tu z nami dobrze. . . mi zajęło miesiąc zanim zrozumiałam i pękłam, choć minęły dwa lata nadal jest . . . inaczej.

    Andzia33, Miriam, kaarolaa lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak samo jak Iwka, jedna stara rana jedna jeszcze dosc swierza i obie daja czasami znac o sobie. ale trzeba isc na przod, bo tylko w ten sposob dojdzie sie do celu...

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja mam tak samo jak Iwka, jedna stara rana jedna jeszcze dosc swierza i obie daja czasami znac o sobie. ale trzeba isc na przod, bo tylko w ten sposob dojdzie sie do celu...

    jakbym o sobie czytała

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 14 sierpnia 2013, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwka bardzo mi tu z wami dobrze, jest się przynajmniej komu wyżalić, i tak miałam dużo szczęścia w tym nieszczęściu i narazie jestem w miarę pozbierana, wydaje mi się chwilami, że jestem już bardzo silna i nic mnie nie ruszy ale myślę, że przyjdzie gorszy dzień i w końcu będę płakać

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ja to chyba tez tu przejde bo w cyklu sierpniowym chyba nic z tego, dzis tempka spadla zamiast isc w gore.. :(

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    esencia-przykro mi-przytulam-dopiero teraz doczytalam co sie stalo :(

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esencia ja tez doczytalam, tak bardzo mi przykro. czasem dzieje sie cos czego nie mozemy pojąć, ale bądż silna, jestesmu tu tez dla Ciebie <3

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    hej, ja to chyba tez tu przejde bo w cyklu sierpniowym chyba nic z tego, dzis tempka spadla zamiast isc w gore.. :(
    Anula tak jak pisalam w pazdziernikowych mamuśkach uszki do gory, bo to moze być bardzo dobry znak :D oby byl!!

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki ja jak sie uda bede testowac 5 wrzesnia ale na nic sie nie nastawiam. Termometr schowalam, szyjki nie patrze co ma byc to bedzie juz dosc rozczarowan mam. A jak wrocimy do polski to idziemy do jakiejs klinki niech zobacza co sie dzieje ze tyle czasu nie zachodze w ciaze. Witam serdecznie wszystkie nowe Kolezanki i trzymam za wszystkie kciuki :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 15 sierpnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że jesteśmy tu razem i możemy się wspierać, madzianka z tą kliniką to dobra decyzja i mam nadzieję, że trafisz na sensownego lekarza. Moja znajoma długo się starała i już ją chciał lekarz wysyłać na invitro ale poszła gdzie indziej do speca i znalazł powód dlaczego nie zachodzi teraz się leczy i ma nadzieję na naturalne zajście.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ