X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makcza wrote:
    Puchu, nie można tak myśleć - każda para ma inny temperament. Właśnie najważniejsze (i też najtrudniejsze) to się nie starać w ogóle, kochać się tak samo często jak zwykle. Niektórzy mają na to ochotę codziennie, inni raz w tygodniu i są tak samo spełnieni w związku. Nie ma reguły.

    Mnie natomiast bardzo smucą wykresy, na których jest jedno serduszko. W dniu owulacji... I myślę sobie, że dziecko jest tam potrzebne jako "ulepszacz związku" i już widzę rozwód na horyzoncie.

    Makcza- nie zgodze sie z toba! my z moim mezem serduszkujemy raz w tygodniu albo rzadziej. chodzi tu o stosunek. czasami zabawiamy sie inaczej ale tez nie jest co codziennie...góra raz-dwa razy w tyg
    wcale nie uwazam ze jestem krok od rozwodu..wrecz przeciwnie-swietnie sie dogadujemy z mezem i nie mamy problemow malzenskich!
    jestesmy razem 8 lat. na poczatku kochalismy sie czesciej. teraz mamy juz jedno dziecko i poprostu jestesmy czesto zmeczeni, oboje pracujemy, do tego zarwanie noce bo mala czesto budzi sie w nocy. wszystko to wplywa na libido... ale oprocz seksu i czulosci seksualnych spedzamy duzo czasu razem i mamy wspolne hobby i jest nam ze soba cudownie... seks tez lubimy ale nie potzebujemy tego robic codziennie...
    seks nie jest najwazniejszy w zwiazku!!! mysle ze czestotliwosc uprawiania seksu nie odnosi sie wogole co do szczescia w zwiazku!! jest tylko milym dodatkiem!!!
    spojrz na moj wykres-mam nadzieje ze Cie nie zasmuci :P - bylo jedno serduszko w dni plodne i sie udalo :) jestesmy szczesliwa rodzina i rozwodu ani widu ani slychu :P

    Nusia, carolina84, eunika, Klif lubią tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja mam nadzieje że 16 września zobacze zielona kropke akurat w moje urodziny .........

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brava to tak jak u mnie też czasami serduszkujemy raz w tygodniu i się baaardzo kochamy :)Jesteśmy z sobą 10 lat (5 lat małżeństwem) i też nie myślimy o rozwodzie :) I czuje się najszczęśliwszą żonką na świecie <3
    Amelia trzymam kciuki, że 16 wrzesień się u Ciebie zazieleni <3
    I witamy na wrześniowych :)

    eunika lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2013, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez potrafimy raz w tygodniu... i jestesmy szczesliwi.

    a ja mam chyba PMS bo wszystko mnie ostatnio wkurza bardziej niz zazwyczaj

    eunika lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja sie witam na wrzesniowych wlasnie przyszla do mnie ta wredna @

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    To i ja sie witam na wrzesniowych wlasnie przyszla do mnie ta wredna @
    troche za szybko chyba co ? :( szkoda ze przyszla.. takie fajny wykresik byl...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bardzo zaluje ze przyszla :-(

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 10 sierpnia 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana głowa do góry <3 Wrzesień będzie nasz !!!!!!!!

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :)

    Wpadłam zobaczyc co tam u was :) Widze ze nic sie nie dzieje zebytnio.... ja siedze i zakuwam... trzymam kciuki za was wszystkie!

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2013, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do tej pory nie zauważyłam wątku wrześniowych mamusiek, oczywiście dołączam, w prawdzie wrześniowa będzie bo jak by wszystko wyszło, to dowiem się dopiero w październiku, ale początki będą we wrześniu, :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbieramy siły, plemniki i jajeczka na wrzesień!!!!08aborygen.gif

    Eavonne, Aniqa, kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Zbieramy siły, plemniki i jajeczka na wrzesień!!!!08aborygen.gif
    zbieramy, ja na pewno zbieram zapas bo moja chłopina dopiero po 16 września wróci do kraju.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.polkaintymnie.pl/w-oczekiwaniu/czytelnia/planuje-ciaze/jak-zajsc-w-ciaze

    co myslicie????

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki
    Iwka i Puszysta bardzo dziękuję za pamięc i kciuki,nie było tak żle.
    A najbardziej wkurw..e że nie miałam ,żadnego polipa,niewiem co dalej idę do gin 20,08 i zobaczymy co wymyśli tym razem może hsg,ale ponoc to jest bardziej bolesne od chisterioskopii[całkowite znieczulenie].

    Andzia33
  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja dołączam się do wrześniowych mamusiek :) :* będą wtedy majowe dzieciaczki :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ja tez sie musze dopisac bo @ własnie sie zaczyna :(

  • miało-być-łatwo Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarolaa na pewno wrzesień będzie nasz :) będzie to prezent dla nas na dzień matki :)

    Aniqa, kaarolaa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miało-być-łatwo wrote:
    Kaarolaa na pewno wrzesień będzie nasz :) będzie to prezent dla nas na dzień matki :)
    hehe oby tak było :)
    karola przykro mi, kurcze no !

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10 wrzesnia rocznia slubu a teraz testowanko szykuje sie na 7 wrzesnia. moze na ta rocznice sprawie prezencik :)
    Aniqa-widze, ze i Ty we wrzesniu masz 2 rocznice slubu :)

  • eta Autorytet
    Postów: 1075 1695

    Wysłany: 12 sierpnia 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ja dolaczam. dzis przylazla miesiaczka:/ kolejny raz startujemy. mam ochote pieprznac termometr w kat ale jeszcze sie pomecze, idziemy do lekarza, zaczynamy poszerzac diagnostyke naszego pecha, wole wiedziec kiedy ta owulka, zeby nie miec potem rozkmin. heh troche mam dola, troche jestem wkurzona, zrezygnowana. mam ochote rzucic jakas soczysta wiazanke.

    4y2jjaw.png
    8h6qm5d.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ