X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 3 września 2013, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    bo faceci to kłamczuchy wstrętne :P
    Żebyś wiedziała Ania. Gdyby mojemu język nie był przydatny dla mojej przyjemności to bym dziadowi ucięła aż do gardła!!!!

    Andzia33, Makak lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 września 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś chyba jakieś fatum...ja z moim to dziś poszłam po bandzie.jestem zalamana...:'( Zapalić nie mogę. Kalitra ja mojemu też zawsze mowie, ze kłamstwo nie u mnie...wyjdzie, a później konsekwencje są oplakane..wspieram cię kochana.badz dzielna..js muszę myśleć o dziecku..

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze to i taki dzien dzisiaj jest z tymi kłótniami. dobrze, ze moj daleko i go nie widze bo pewnie tez byłaby jakas mała sprzeczka...a tak mam spokoj jeszcze tydzien :)

    a tak to czekam jeszcze 5 dni i bedzie @ :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 4 września 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje kobitki!! Mam stresa i az mnie sciska w zoladku bo dziś ide na wazna rozmowe w sprawie pracy. Jak ja nie lubie takich sytuacji bo stres mnie paralizuje!!!! Nie zależy mi na tym cyklu(chociaż nie tak do końca) bo bardzo chciałabym pojsc do pracy. Mam nadzieje ze będziecie trzymać kciuki??!!
    Pozdrawiam cieplutko

    Andzia33, Miriam, Iwka, ;oniqa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja juz trzymam :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 4 września 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też trzymam,zawsze to łatwiej jak ma się dodatkową kasę w ciązy!
    Dziewczynki u mnie zawieszenie broni się udało,więc Wam teraz życzę tego samego!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eavonne kciukam będzie dobrze :) musi być :)


    Ja wpadłam się pochwalić ile mam lajków :D 666 szatańskie lajki hehehe :P prosze mi tego nie psuć hihi :D



    kalitria dziś znowu się nadziałam na twojego robaka i tak jak wczoraj chciałam go zabić na monitorze :D co za idiotka ze mnie :D

    kaarolaa, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    Eavonne kciukam będzie dobrze :) musi być :)


    Ja wpadłam się pochwalić ile mam lajków :D 666 szatańskie lajki hehehe :P prosze mi tego nie psuć hihi :D



    kalitria dziś znowu się nadziałam na twojego robaka i tak jak wczoraj chciałam go zabić na monitorze :D co za idiotka ze mnie :D
    widze, ze juz ktos to popsul, wiec ja teraz dodam jeszcze jeden moj, masz 668 teraz

  • Pismak Autorytet
    Postów: 2426 7074

    Wysłany: 4 września 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarAnt strasznie mi przykro wiem jak czekałaś na tą wizytę :/ Ale burak z tego twojego :/ Musi ci być bardzo smutno i nie daj się łatwo przeprosić. Co to to nie :/

    Kali to chyba jakieś fatum na tym wczorajszym dniu było :/ No to strzel mu focha i wyleć do PL a on niech się zastanawia czy wrócisz :p A co ci w ogóle gaszek powiedział jak mu wytknęłaś kłamstwo?

    Evaonne trzymam kciuki za rozmowę w sprawie pracy

    Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2013, 10:40

    Iwka lubi tę wiadomość

    20.10.2023 - Jest i Ona - moje największe szczęście. 38 tyg 5 dni - 3230 g 53 cm

    Angelius Provita

    19.09.2013 [*] 07.05.2014 [*] 10.11.2017 [*][*] 23.11.2018 [*]

    08-09.2018 Szczepienia limfocytami męża MRL 59,7%

    2019 Histeroskopia - wszystko ok

    08-09.2022 Powtórne szczepienia pullowane

    10.2022 Histerioskopia, Laparoskopia, Drożność - usunięcie prawego jajowodu - wodniak, reszta ok

    OK: Kariotypy, ANA, ASA, APA, ACA, testosteron,, homocysteina, białko C, S, anty-tTG, CBA, IMK, LCT, nasienie

    Źle: Hiperprl, APS (LA), mutacje hetero FV R2_4070A-G, MTHFR 677C-T , PAI-1 4G; HLA-DQ8, MRL 9%, NK 16,1%, ATA, KIR AA (mąż HLA-C C2C1)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamałam się a tak ślicznie wyglądały te 666 :D

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj tam niedlugo beda 999 :) tez ładnie wygladaja...

    Miriam, Iwka lubią tę wiadomość

  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 4 września 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miriam wrote:
    kalitria dziś znowu się nadziałam na twojego robaka i tak jak wczoraj chciałam go zabić na monitorze :D co za idiotka ze mnie :D

    ha ha ha - tak to mialo byc wlasnie. zeby was podpuszczac! :)

    ja z moim mam nadal foch. seksu nie bedzie az do mojego powrotu z polski. niech se sam radzi!

    Miriam, Iwka, ;oniqa lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalirria aleś ty zawzięta on sobie sam ma radzić a Ty też będziesz na tym cierpieć :P :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalitria wrote:
    ha ha ha - tak to mialo byc wlasnie. zeby was podpuszczac! :)

    ja z moim mam nadal foch. seksu nie bedzie az do mojego powrotu z polski. niech se sam radzi!
    ale ten robak naprawde dobry jest, ja na poczatku tez tak miałam, myslałam ze mi cos po monitorze łazi :)

    Miriam, Iwka lubią tę wiadomość

  • bajka_ Autorytet
    Postów: 368 454

    Wysłany: 4 września 2013, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Faceci są skomplikowani. Nie tak dawno tez nie mogłam dojść do porozumienia z moim M. Z nimi czasami to trzeba rozmawiać jak z dziećmi hehehe, wszystko trzeba im powiedzieć dokładnie bo się niczego nie domyślą:)
    Czasami mamy chęć ich udusić a czasami...schrupać :) Ja bynajmniej tak mam:)

    kaarolaa, Miriam, Matylda36 lubią tę wiadomość

    bajka_
    28.05 punkcja
    28.06 transfer
    7 dpt beta 107, 9 dpt beta 275, 13dpt 1836 :)
    26.07 pięknie bije serduszko :)

    p19u3e3k86t2qusv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawda wszystko trzeba tłumaczyc czarno na białym, bo inaczej nie zrozumie. jak sie focham na mojego to czesto sie pyta dlaczego bo on tego nie rozumie i mam mu wytłumaczyc o co chodzi :)

    Miriam, Matylda36, Iwka lubią tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 4 września 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, bajka i kaarolaa mają rację.
    Mój mąż kiedyś po jakiejś sprzeczce - po raz kolejny na ten sam temat - powiedział, że on nadal nie rozumie, a do jakichś mało inteligentnych nie należy :-)Ręce i wszystko mi opadało. Po konstruktywnej rozmowie, powiedział mi, żeby uniknąć takich sytuacji on nie może się domyślać o co mi chodzi, tylko muszę mu wyłożyć czarno na białym czego oczekuję.
    I zaczęłam tak robić, prosto, dobitnie, bez owijania w dodatkowe słowa. Po prostu: zrobiłeś tak, zachowałeś się w ten sposób, nie odpowiada mi to, chciałabym abyś robił tak. U nas zadziałało. Sprzeczamy się, oczywiście, ale szybciej dochodzimy do porozumienia i nie ma niejasności.
    Teraz jest naprawdę dobrze, chociaż trwało to trochę nie powiem :-)
    Dziewczyny życzę Wam, abyście dogadały się ze swoim mężczyznami, bo to w sumie jedne z ważniejszych osób w naszym życiu ;-)

    Miriam, Iwka, kaarolaa, bajka_ lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 września 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Hej, bajka i kaarolaa mają rację.
    Mój mąż kiedyś po jakiejś sprzeczce - po raz kolejny na ten sam temat - powiedział, że on nadal nie rozumie, a do jakichś mało inteligentnych nie należy :-)Ręce i wszystko mi opadało. Po konstruktywnej rozmowie, powiedział mi, żeby uniknąć takich sytuacji on nie może się domyślać o co mi chodzi, tylko muszę mu wyłożyć czarno na białym czego oczekuję.
    I zaczęłam tak robić, prosto, dobitnie, bez owijania w dodatkowe słowa. Po prostu: zrobiłeś tak, zachowałeś się w ten sposób, nie odpowiada mi to, chciałabym abyś robił tak. U nas zadziałało. Sprzeczamy się, oczywiście, ale szybciej dochodzimy do porozumienia i nie ma niejasności.
    Teraz jest naprawdę dobrze, chociaż trwało to trochę nie powiem :-)
    Dziewczyny życzę Wam, abyście dogadały się ze swoim mężczyznami, bo to w sumie jedne z ważniejszych osób w naszym życiu ;-)


    No własnie ja za szczerość bekam.. czasem chyba lepiej bym zamilkła, przemilczała podusiła w sobie i zyła dalej .. Ale nie ja muszę z siebie wyrzucic co mnie gryzie i poźniej jest jak jest.. postrzegaja mnie za wredna osobe bo mówie prawdę bez okłamywania siebie czy innych. Jak mi ktos nadepnie nad odcisk to sam wyraz mojej twarzy starczy..Taka jestem i dzieki temu mocno stąpam po ziemi, lubie konkrety kiedy ktos jest niesłowny dostaje szału...ja całe zycie staram sie być zdyscyplinowana , poukładana , pedantyczna ale olewanie waznych rzeczy mnie dobija..sa priorytety w zyciu później zabawa..Jestem tolerancyjan , bo wiem ze nie zawsze moje wymagania zostaną spełnione, umiem docenić człowieka, Ale moj N ostatnio przesadza i nie wiem czy to ja jestem w ciazy czy ON.. ja staram sie teraz nie denerwować, prosiłam go by tez ogarnął temat, ale wczoraj poprostu wybuchłam..podobno sie zbierało na burze to poszło, a ja czasem nie przebieram w słowach , tym bardziej dla osób które są mi bliskie...Nie mam łatwego charakteru i kazdy z moich partnerów to wiedział, ale kiedy dolewa sie oliwy do ognia to same wiecie jak jest.. gdybym była szara myszką dziś nie osiągnełabym w zyciu tego co mam..

    Tak mnie z lekka poniosło, chyba musiałam sie wypisać..sorryy

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cały czas się martwię, bo czekam na okres, co prawda odpuszczałam sobie starania, ale oczekiwania na @ mnie dobijają :/ no i żadnych objawów nie mam, oprócz tych kilku min. bóli brzucha

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 4 września 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justysia90 wrote:
    cały czas się martwię, bo czekam na okres, co prawda odpuszczałam sobie starania, ale oczekiwania na @ mnie dobijają :/ no i żadnych objawów nie mam, oprócz tych kilku min. bóli brzucha
    Zrób test co ci szkodzi...?Teraz to i tak już nic nie zmieni to co jest ...a tak mniej nerwów i szkodliwości dla potencjalnego lokatora..

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ