X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czemu??? tutaj dziewczyny zachodziły zaraz po cyklu z poronieniem... a i po drugie wtedy sa wieksze szanse, ze uda ci sie zajsc, organiz jest juz jakos przygotowany do ciazy :) takze głowa do gory i probuj. wszystko jest mozlwe. powodzenia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2013, 14:41

  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 1 września 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Przenoszę się na wrzesień. Ciekawe jak to będzie w tym miesiącu. Nigdy nie wiadomo.

    Iwka, Ty nigdzie nie uciekaj. Bez Ciebie będzie smutno.

    kaarolaa, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2013, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no własnie Iwka :) Ty tutaj tyle radosci wprowadzasz i ten Twoj humor jest nieoceniony :)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 1 września 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki dawno mnie nie bylo musialam odpoczac psychicznie teraz dzialam na luzie juz nie mysle cigle o tym ze musze zajsc w ciaze. Od 3 tygodni pracuje codziennie po 12 godzin to nawet nie mam czasu myslec i dobrze mi z tym :-)chociaz w pracy pytaj a co Wy nie planujecie dziecka kiedy bedzie dzidzia ale nie biore tego do siebie :-)Iwka kochanie nie odchodz od nas :-*

    kaarolaa, Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 2 września 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki
    Dziękuję dziewczynom z sierpnia za pamięc i kciuki w czasie hsg,nie było żle,trochę bolało zakładanie sprzętu i wprowadzanie kontrastu.
    po do końca dnia bolał mnie brzuch.Wypis odbieram jutro,więc dowiem się czy to był nasz problem?
    Witam nowe koleżanki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2013, 14:22

    kaarolaa, kalitria, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 2 września 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta szkoda,alejeżeli uważasz,że tak będzie dla
    Ciebie lepiej,to rozumiem,nie mam fejcb ,więc niestety ,ale będę czekała tutaj,jak poczujesz potrzebę pogadania,niekoniecznie o staraniach to daj znac.
    Powodzenia

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 2 września 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka,zapomnij o jakimkolwiek odchodzeniu!!!!

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem ze wrzesien sie dopiero zaczoł ale czuje wyrażnie że to nie czas dla mnie by zaciazyć ...@ narazie jeszcze nie ma wiec jakas nadzieja jest ... ale ja w to watpie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez watpie, @ ma przyjsc dopiero za tydzien, ale ja wiem ze bedzie. i co z tego niech przychodzi...w koncu sie uda i juz nie zawita przez dłuzszy czas :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Witam kobietki
    Dziękuję dziewczynom z sierpnia za pamięc i kciuki w czasie hsg,nie było żle,trochę bolało zakładanie sprzętu i wprowadzanie kontrastu.
    po do końca dnia bolał mnie brzuch.Wypis odbieram jutro,więc dowiem się czy to był nasz problem?
    Witam nowe koleżanki!
    czekamy na wyniki, napewno beda dobre :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmn ... powiem Wam że nie dziwię się tym które potrzebują odetchnąć od OVU ... ja sama też miałam przerwę dość sporą, ale wróciłąm - z innym nastawieniem ;) bardziej na luzie ... bo inaczej za przeproszeniem jebca idzie dostac :( :( :(

    Aga_Andzia, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Hmn ... powiem Wam że nie dziwię się tym które potrzebują odetchnąć od OVU ... ja sama też miałam przerwę dość sporą, ale wróciłąm - z innym nastawieniem ;) bardziej na luzie ... bo inaczej za przeproszeniem jebca idzie dostac :( :( :(

    zgadzam się w 100%

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 września 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajowody drożne!!!!
    Tylko musimy przestac się kłócic bo owulka blisko.

    kalitria, Topola, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • kalitria Autorytet
    Postów: 545 755

    Wysłany: 3 września 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Jajowody drożne!!!!
    Tylko musimy przestac się kłócic bo owulka blisko.

    No to ufffff, z barków, brawo Andzia. Brawo pan mąż. Teraz tylko dzieci robić. A jaki jest teraz plan????

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

    zud3vfxm61o98pcc.pngrelgtrd8tf5uttyg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Jajowody drożne!!!!
    Tylko musimy przestac się kłócic bo owulka blisko.
    to najwazniejsze :) teraz bez nerwow i stresu. a napewno sie uda...

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 września 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co jeszcze wymyśli moja ginka?
    Macie jakieś pomysły ,na co mnie jeszcze wyśle?

    Iwka lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 3 września 2013, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny!
    Kalitria plan taki,zeby zaciągnąc mojego m dziś i bzyknąc,bo owulka,może byc dziś lub jutro,a nie chciałabym przegapic przez jakieś głupie kłótnie

    Andzia33
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 września 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wymianę mózgu ( żartuje) zmień podejście zamij się czymś Andzia i naprawdę będzie dobrze... stres nie pomaga a hamuje cały cykl ...teraz po HSg twoje jajowody sa pobudzone wiec proponuje działac , ale tak na luzie z miłości .. i po całym serduszkowaniu unieść pupe do góry ...

    A tak na marginesie to CZESC. nie mam czasu praca mnie pochłania

    Dzis ide na 1 wizyte , moj n przyjezdza.. idziemy zobaczyc cos ie tam dzieje...:)

    pozdrawiam WAs wszytskie..

    kaarolaa, Andzia33, Topola, Iwka lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina ma racje, po hsg bardzo wzrastaja szanse na zajscie takze bierzcie sie juz dzisiaj do roboty i powodzenia.

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2013, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    na wymianę mózgu ( żartuje) zmień podejście zamij się czymś Andzia i naprawdę będzie dobrze... stres nie pomaga a hamuje cały cykl ...teraz po HSg twoje jajowody sa pobudzone wiec proponuje działac , ale tak na luzie z miłości .. i po całym serduszkowaniu unieść pupe do góry ...

    A tak na marginesie to CZESC. nie mam czasu praca mnie pochłania

    Dzis ide na 1 wizyte , moj n przyjezdza.. idziemy zobaczyc cos ie tam dzieje...:)

    pozdrawiam WAs wszytskie..
    napewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku :) fasolka rozwija sie i rosnie :) czekam na relacje po wizycie...

    Andzia33, Iwka lubią tę wiadomość

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ