X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe mamusie 2013
Odpowiedz

Wrześniowe mamusie 2013

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi sie cos z głowa porobiło, nigdy testow nie kupowałam jak nie trzeba. a dzisiaj ni z tego ni owego kupiłam po pracy...co sie ze mna dzieje? wiem, ze nic z tego i jak go nie zrobie to przeciez bedzie na inny termin...

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 5 września 2013, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak kupiłaś to zrób...co będzie tak samotnie leżał jeszcze Ci się przeterminuje ....0dirol.gif

    kaarolaa, Andzia33, Mikusia2 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj spokojnie termin ma do pazdziernika 2014 :) a niech lezy, jesc nie woła :D

    MalutkaEve, Iwka lubią tę wiadomość

  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 5 września 2013, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może się rozmnoży!
    Już wiem dlaczego mi co miesiąc wychodzi jedna kreska ,poprostu za póżno kupuję i nie ma czasu się rozmnożyc.Zaraz idę do apteki.

    kaarolaa, Mikusia2, Iwka lubią tę wiadomość

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    andzia zeby sie rozmnozyły to musza byc 2 :) dletego od razu kup 2 sztuki ;)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 5 września 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa do października 2014 to Ty już będziesz bejbika tulić, albo z wielkim brzuchem chodzić ;-)

    Andzia33, kaarolaa lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 5 września 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola dwa mi nie potrzebne ,teraz muszę zrobic za 13 dni a za miesiąc to już będę w ciąży i po co mi test?

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    Andzia33
  • Andzia33 Autorytet
    Postów: 2018 4108

    Wysłany: 5 września 2013, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda jak się czujesz?
    Leżakujesz jeszcze?

    Andzia33
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    kaarolaa do października 2014 to Ty już będziesz bejbika tulić, albo z wielkim brzuchem chodzić ;-)
    oj chciałabym, ale jakos tak nie za bardzo wierze, ze do pazdziernika 2014 bede miała dziecko, to jest ledwo 13 miesiecy. w najlepszej sytuacji licze na ciaze do tego momenty...

    a Ty kochana jak sie czujesz??? maluszka juz czujesz jak kopie czy jeszcze nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia33 wrote:
    Karola dwa mi nie potrzebne ,teraz muszę zrobic za 13 dni a za miesiąc to już będę w ciąży i po co mi test?
    no tak, ale wiesz test to zawsze pamiatka, a tak 2 pozytywne to juz pewnosc. ja po moich ciazach mam 3 testy na pamiatke zeby nigdy nie zapomniec, ze aniołki były...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane,gratuluje za fasolkowanym
    Ja czekam do jutra,jak @ nie przyjdzie to zrobię test.
    Dziś to mam jakiś popsuty humor,najpierw chciałam zrobić obiad,a zaraz prawie w płacz,ze mi się nie chce,ze swoim nie rozmawiam,żeby jakaś kłótnia nie wyszła,jeszcze na obiad zachciało mi się pomidora z cebulą,a teraz źle się czuje,eeh, a było takie dobre i muszę teraz się męczyć :/

    Iwka lubi tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 5 września 2013, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane po wizycie..maluch ma 1,05 cm tetno 150..widac było raczki główkę, z dzidziusiem super...Pani doktor też, naprawdę trafił mi się lekarz..kazala przyjść do przychodni po skierowania, bo powiedziała ze co będę płaciła..to się chwali, zazwyczaj prywatnie to nikogo to nie obchodzi a tu zaskoczenie. Najważniejsze ze widać było ze cieszy się tym razem z nim, ze nie jestem kolejnym klientem...

    Co do relacji z N...zamiast się zbliżyć to się oddalilismy, jedna sytuacja , chce mi się ryczec...ale muszę myśleć o dziecku..nie chce wg o tym myśleć, ale był i cieszył się...chociaz to mnie cieszy..pozdrawiam ciepło...

    uciekam spać , bo nie chce myśleć....:'(

    kaarolaa, MalutkaEve, nutka, Matylda36, Iwka, Andzia33, Pismak lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarAn to super :) oby tak dalej, miłej nocki i niech ci sie przysni dzidzia :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, spokojnych snOOf ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=573947119317602&set=a.394823520563297.83789.394822723896710&type=1&theater

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania co do głodu to sie zgadza ale do kochania sie to juz troche mniej...

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 5 września 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    a Ty kochana jak sie czujesz??? maluszka juz czujesz jak kopie czy jeszcze nie?

    ja czuję się bardzo dobrze, żadnych dolegliwości, zachcianek, nic mnie nie drażni. Jedyna cały czas uciążliwa rzecz w moim przypadku to leżenie i tak prawdopodobnie do końca ciąży, ale czego się nie robi dla bobaska.

    Dzidziuś jeszcze nie kopie, ale mam nadzieję, że za 3-4 tygodnie to już go dobrze będę czuła :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 5 września 2013, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaAntonina wrote:
    Kochane po wizycie..maluch ma 1,05 cm tetno 150..widac było raczki główkę, z dzidziusiem super...Pani doktor też, naprawdę trafił mi się lekarz..kazala przyjść do przychodni po skierowania, bo powiedziała ze co będę płaciła..to się chwali, zazwyczaj prywatnie to nikogo to nie obchodzi a tu zaskoczenie. Najważniejsze ze widać było ze cieszy się tym razem z nim, ze nie jestem kolejnym klientem...

    Co do relacji z N...zamiast się zbliżyć to się oddalilismy, jedna sytuacja , chce mi się ryczec...ale muszę myśleć o dziecku..nie chce wg o tym myśleć, ale był i cieszył się...chociaz to mnie cieszy..pozdrawiam ciepło...

    uciekam spać , bo nie chce myśleć....:'(

    MariaAntonina rewelacyjne wieści, najważniejsze, że dzidziuś ma się dobrze,a Ty jesteś pod dobrą opieką. Relacje z N się ułożą ;-)
    My tu wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki :-)

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Topola Autorytet
    Postów: 775 777

    Wysłany: 5 września 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    CEL na wrzesień !!! II KRSECZKI !!!!!! dla wszystkich!@!!! Iwka każe !!!!mop.gif

    Tak jest panie generale! Pani generał w tym przypadku! :D

    A propos testów! Byłam dziś w sklepie zakupić takowy. Ponieważ nie spodziewam się cudów chciałam kupić najzwyklejszy z supermarketu. Wchodzę do pierwszego, nie ma wcale, w drugim to samo, w trzecim dokopałam się do ostatniego na samym dnie póki. Zdmuchnęłam z niego grubą warstwę kurzu niemalże z pająkami i ukazała mi się data ważności sprzed pół roku. Tak więc nie kupiłam testu. Może znajdę jakiś jutro i zrobię popołudniu albo któregoś weekendowego poranka.

    MariaAntonina... buziaki dla maluszka i przytulaski pocieszaski dla Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2013, 23:11

    Iwka, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 6 września 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    wstawiam fotkę małego..:)

    a52a78137cc7abc4m.jpg

    Iwka, ash, Andzia33, ;oniqa, justysia90, kaarolaa, Matylda36, Topola, Pismak lubią tę wiadomość

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ