X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wrześniowe starania 2021
Odpowiedz

Wrześniowe starania 2021

Oceń ten wątek:
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 19 listopada 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu bardzo mi przykro 😔

    Starania2021❤️ lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 23 listopada 2022, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu jak się czujesz?

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 23 listopada 2022, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czuję się bardzo dobrze. Wczoraj byłam u gin, po skończonej miesiączce. Zrobiła USG, wszystko ładnie się oczyścilo.Możemy się starać dalej. Tylko myślałam że jak do niej przyjdę to jakoś mnie " nastawi pozytywnie". A ona taka jakaś spokojna, powiedziała że przepisuje mi duphaston po owulacji i to tyle co ona może zrobić. Jeśli wstrzymujemy się od inseminacji to jeśli będę chciała coś więcej to już mam iść do kliniki.

    Myślałam że po takim czasie powie że szkoda że się nie utrzymała ciąża ale trzeba się cieszyć że coś ruszyło i może być tylko lepiej.

    Jak myślicie ? Za bardzo wymyślam ? 🧐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2022, 14:32

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że jakaś część lekarzy nie chce ratować takich młodych ciąż niestety. Myślałeś, żeby zmienić lekarza na innego? Czy wolisz zostać przy tej pani doktor?

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 23 listopada 2022, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co chodzę już do niej drugi rok i jakoś się przyzwyczaiłam. Opinie w Internecie na temat prowadzenia ciąży ma na prawdę dobre. Za każdym razem jak jestem u niej to siedzą same ciężarne i ja taka " zwykła " więc wydaję mi się że warto zostać przy niej. A co tam u ciebie Dominika ? :)

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 23 listopada 2022, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może spoko do prowadzenia ciąży ale przy staraniach ktoś inny by Wam bardziej pomógł? Wiesz wrócić do niej w ciąży zawsze możesz. U nas bez zmian, wczoraj i dzisiaj PIK na owulaku temperatura delikatnie w górę. W naszym domku na działce założyliśmy ogrzewanie, więc przyszły cykl na biednie. Mam zioła ojca Sroki, Clo się zostało i chyba też go wezmę. Myślę o duphastonie, bo nigdy nie miałam super wyniku progesteronu..

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 30 listopada 2022, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co u was?

    Mari92 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • olcik Autorytet
    Postów: 282 130

    Wysłany: 2 grudnia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Wracam w odrobinę lepszej formie do Was. U mnie troszkę zmian, robię remont w mieszkaniu, co prawda nie generalny ale dla mnie znaczy wiele... Taki nowy początek :) W ten weekend już kończymy, pomaga mi kumpel z czasów podstawówki. Wybieram się z koleżanką na wakacje za dwa tygodnie, za tydzień w weekend mam urodziny. Prezent ode mnie dla mnie. Co do starań to z wiadomych przyczyn zawieszone... Jakie macie plany na święta i sylwestra? Asiu jak się trzymasz?

    Sylza, Mari92 lubią tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 2 grudnia 2022, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olu wierzę w to głęboko, że znajdziesz odpowiedniego mężczyznę i stworzysz z nim szczęśliwa rodzinę dla Waszych dzieci. To pewnie jeszcze nie czas, ale za miesiąc, dwa, pół roku przyznasz mi rację.
    Chciałabym święta spędzić w naszym domku, najlepiej bez telefonu i telewizji🙈 a reszta kobietek jakie ma plany?

    olcik lubi tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Sylza Autorytet
    Postów: 353 180

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcik wrote:
    Cześć Dziewczyny! Wracam w odrobinę lepszej formie do Was. U mnie troszkę zmian, robię remont w mieszkaniu, co prawda nie generalny ale dla mnie znaczy wiele... Taki nowy początek :) W ten weekend już kończymy, pomaga mi kumpel z czasów podstawówki. Wybieram się z koleżanką na wakacje za dwa tygodnie, za tydzień w weekend mam urodziny. Prezent ode mnie dla mnie. Co do starań to z wiadomych przyczyn zawieszone... Jakie macie plany na święta i sylwestra? Asiu jak się trzymasz?
    Super posunięcie! Ten gowniany rok się kończy, w następny wchodzisz na pełnej 🤛🤟

    Ja na święta jade do Zakopanego… nie z własnego wyboru tylko teściowej. Wolałbym zostać na miejscu, tam według mnie klimat się zepsuł, a w tym okresie dodatkowo ludzi full. Ja tam wole w domu.
    Sylwester bez planów, i tak będę kierowcą 🤷🏻‍♀️ pierwszy trymestr mnie umeczyl ale już powoli siła mi wraca chociaz mdłości wieczorami codziennie mi towarzyszą, brzuszka nie widać jeszcze, czasem myśle ze coś delikatnie. W środę mam usg którego nie mogę się doczekać bo nadal mam straszki czy tam jest wszystko ok.

    Podglądam Was często, wątek trochę umarł a szkoda l. Chciałabym wiedzieć jak tam dalej idzie i trzymam za Was kciuki oczywiście :)

    Mari92, Dominika96 lubią tę wiadomość

    ’94
    04.2021 - początek starań
    Endometrioza (endoskopia torbieli 15.12.2020 oba jajniki)

    ❌AMH 0.34 (lipiec’21 synevo)
    🏥Salve Łódź
    ❌AMH 0.44 (wrzesień 21dc diag)
    ⬇️AMH 0.16 (listopad 3dc diag)
    ⬇️AMH 0.078 (luty’22 14dc diag)
    12.2021 ✖️Krótki protokół - dwa zdegenerowane pecherzyki, nie doszło do punkcji
    🏥KrakOvi
    ⬆️AMH 0.59 ( luty’22 robione na miejscu)
    3.2022 Długi protokół - 7 pęcherzyków ->2 komórki🥚🥚->1 zarodek🍀 -> beta 0 😥
    5.2022 długi protokół - 9 pęcherzyków -> 1 komórka (reszta niedojrzałe)-> zero zarodków 😓
    🏥 Eurofertil Ostrava
    6.2022
    1️⃣Mini stymulacja - 6 pęcherzyków->2 komórki -> 2 zarodki 🍀🍀-> ❄️
    2️⃣ Mini stymulacja - 3 pecherzyki -> 3 komórki(jedna niedojrzała)-> 🍀🍀->❄️❄️
    👨‍⚕️Paśnik -> wysokie NK, brak kilku Kir implantacyjnych (intralipid, encorton)

    Transfer 7.09.2022🤞 beta 0
    Transfer 12.10.2022
    5dpt 19.2 🙏 7dpt 67.8🥹 9dpt 263🥰
  • Mari92 Autorytet
    Postów: 2067 670

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki 🍀 mi ostatnio czasu brak na wszystko. Ale znajdę chwilę i napiszę co u nas słuchać.
    Podczytuje Was cały czas 😉

    Sylza lubi tę wiadomość

    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201810011778.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marek💙
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/202206044980.html" title="Suwaczek dziecięcy" target="_blank">Mój suwaczek w portalu AchTeDzieciaki.pl</a>
    Marta 💓
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie też trochę mniej czasu bo grudzień to najbardziej pracowity miesiąc w roku. Wczoraj lepilismy pierogi całą rodziną, w następnym tygodniu chcę ubrać choinkę i przystroić mieszkanie. Jeśli chodzi o starania to czuję się bardzo dobrze, prawdopodobnie jestem już po owulacji. W 16dc miałam test pozytywny, ból i śluz. Także bardzo się cieszę że tam miesiąc wyszedł normalny. Bałam się że wszystko może mi się poprzestawiać.

    Mari92 lubi tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia testujesz w grudniu czy grzecznie czekasz?

    Mari92 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuje. Testować muszę bo jestem na duphastonie i gin mówiła że w razie co to będziemy robić badania i kontrolować dawkę.

    Sylza, Dominika96, Mari92 lubią tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy testujesz? 😊

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie miesiączkę powinnam mieć 15tego. Więc myślę że 12 mogę spróbować ☺️

    Dominika96, Mari92 lubią tę wiadomość

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu trzymam ✊✊✊

    Starania2021❤️ lubi tę wiadomość

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 8 grudnia 2022, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mija tydzień od owulacji i rano bolał mnie prawy jajnik. Miałam takie " pulsowanie " tak samo miałam miesiąc temu w lewym jajniku. Nie chcę się nastawiać ale.... Najgorsze jest te czekanie na zrobienie testu 😪

  • Dominika96 Autorytet
    Postów: 1487 574

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro test?

    👱‍♀️Dominika, 27
    🙋‍♂️ Sebastian, 31
    👱‍♀️Io ❌
    Morfologia ✅
    Panel tarczycowy ✅
    Witamina D3 ✅
    Witamina B12✅
    Ferrytyna ✅
    Testosteron ✅
    Homocysteina ✅
    🙋‍♂️ Morfologia ✅
    Badanie nasienia ✅
  • Starania2021❤️ Autorytet
    Postów: 422 252

    Wysłany: 10 grudnia 2022, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba spróbuję. Chociaż od dziś kiepsko się czuje. Lekko ból głowy i gardła. Mam nadzieję że mnie nic nie bierze 😑

‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ