X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amc93 gratulacje! :)

    AleksandraW mam to samo. Ja testuję 10 września. Niby podeszłam na luzie do tego w tym cyklu ale wbrew pozorom ciągle gdzieś to testowanie siedzi mi w głowie. Najchętniej to test zrobiłabym wcześniej ale walczę z tą pokusą mówiąc że przecież jak za wcześniej zatestuję to wynik może być niewiarygodny. Musimy cierpliwie czekać ale wierzę że damy radę! :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiedzcie... jutro mam USG tarczycy... leczę się od bieżącego okresu na niedoczynność tarczycy i hashimoto... i tak się zastanawiam... są niby te test co wykrywają ciąże kilkudniową te o czułości 10mlu to jest szansa jak jutro zrobię taki test to coś wyjdzie jak przewidywaną @ mam na za tydzień ( 07.09.2017) chciała bym już to wiezieć przed jutrzejszym badaniem ehhh.... a Beta HCG kiedy najwcześniej?

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL czy test ciążowy coś pokaże to nie jestem pewna, ale betę możesz już raczej robić :)

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy... w pierwszej ciąży byłam bardziej cierpliwa :D naacia a Ty kiedy testujesz?

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    zobaczymy... w pierwszej ciąży byłam bardziej cierpliwa :D naacia a Ty kiedy testujesz?
    Testować będę dopiero 10.09 :o zauważyłam u siebie że na początku cyklu jestem bardzo wyluzowana w tej kwestii, a im bliżej daty testowania to bardziej siedzi mi to w głowie. i te pytania czy tym razem mi się uda czy nie. masakra jakaś

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL,Naacia ja juz też pomału się niecierpliwie.. jeszvze taka niewiedza kiedy bedzie ten moj@ mnie denerwuje, bo owulka byla w tym miesiacu wcześniej i teraz nie wiem czy sie skroci okres i bedzie 7 czy pozniej.. ale chyba zatesuje w nd :D bedzie 11dpo

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale coś mi podpowiada że beda nici, jakos nie mam zadnych objawow, oprocz mega bol piersi od 2dpo.. nic tylko czekac

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond pewnie będzie wcześniej, chociaż mam nadzieję że @ wgl się nie pojawi! :)

    Też mam wrażenie, że w tym cyklu nic z tego nie wyjdzie znowu. Ale trzeba mieć nadzieję, że jednak może nas zaskoczy :)

  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba po ovarinie mam mega wrażliwe sutki. Nigdy tak nie miałam. Może płodność też się poprawiła.

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli teraz sie nie uda będę przegrywem roku. Jest to cykl po antykoncepcji,laparoskopii i z ovarinem. 3 czynniki które "pomagaly" dziewczynom z zajściem.

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW wrote:
    Ja chyba po ovarinie mam mega wrażliwe sutki. Nigdy tak nie miałam. Może płodność też się poprawiła.
    Mam nadzieję, że jest jak piszesz :) u mnie to klasycznie od połowy cyklu sutki mam tak sterczące, że już stanik nie pomaga :O

  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh nie ma szans chyba aby podchodzić do tego tematu na luzie, w sumie chyba do żadnego jeśli nam na czymś zależy ;)
    Ja dzisiaj dostałam @ zatem testy się nie myliły.
    Może we wrześniu się uda.
    Pozdrowionka i powodzenia dziewczyny :)

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naacia wrote:
    Almond pewnie będzie wcześniej, chociaż mam nadzieję że @ wgl się nie pojawi! :)

    Też mam wrażenie, że w tym cyklu nic z tego nie wyjdzie znowu. Ale trzeba mieć nadzieję, że jednak może nas zaskoczy :)

    Ja też mam wrażenie, że będzie lipa (w sumie nie wiem czemu, ale tak mam)
    No nic, czekam do 2.09 i zrobię test, chyba że dostanę rano @

    Paulina, przykro mi i trzymam kciuki za wrzesień - w końcu czerwiec też jest fajny na urodzenie maluszka :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa wrote:
    Eh nie ma szans chyba aby podchodzić do tego tematu na luzie, w sumie chyba do żadnego jeśli nam na czymś zależy ;)
    Ja dzisiaj dostałam @ zatem testy się nie myliły.
    Może we wrześniu się uda.
    Pozdrowionka i powodzenia dziewczyny :)
    Wiadomo. Każda z nas to przeżywa w jakiś sposób. Sama sobie mówię, że na luzie podchodzę i co? W pewnym momencie okazuje się, że jednak wcale tak nie jest. Gdzieś to mimo wszystko tkwi. Dobrze, że jest to forum, bo wsparcie dużo daje :)

    Przykro mi z powodu przyjścia @ :( trzymam kciuki za kolejny cykl:*

  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja też mam wrażenie, że będzie lipa (w sumie nie wiem czemu, ale tak mam)
    No nic, czekam do 2.09 i zrobię test, chyba że dostanę rano @

    Paulina, przykro mi i trzymam kciuki za wrzesień - w końcu czerwiec też jest fajny na urodzenie maluszka :)

    Magda-mbc, mam testować trzy dni po Tobie, ale wyczuwam @ w niedługim czasie :) Najwyżej będziemy się udzielać w październikowym testowaniu :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Ja też mam wrażenie, że będzie lipa (w sumie nie wiem czemu, ale tak mam)
    No nic, czekam do 2.09 i zrobię test, chyba że dostanę rano @

    Paulina, przykro mi i trzymam kciuki za wrzesień - w końcu czerwiec też jest fajny na urodzenie maluszka :)
    Ale do tego czasu musimy mieć nadzieję! W końcu nadzieja umiera ostatnia! :)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam przeczucie, że nie wyjdzie, nawet <3 mi się nie chciało. Ale pomogło takie nastawienie. Polecam zrobienie planu na następny cykl, jakieś badania, ziółka itd, żeby nie myśleć przez to oczekiwanie na testowanie tylko zająć myśli co zrobić, żeby jeszcze zwiększyć szanse;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitkat wrote:
    Magda-mbc, mam testować trzy dni po Tobie, ale wyczuwam @ w niedługim czasie :) Najwyżej będziemy się udzielać w październikowym testowaniu :)

    Będziemy wtedy najaktywniejszymi forumowiczkami, haha :D

    Nacia, no masz rację, póki nie ma @, to ma być nadzieja ;)

    Ellka, ja już mam plany porobione na 3cs do przodu, teraz nie mam co robić :DD

    Fajnie Dziewczyny, że tu jesteście, zawsze można sobie pomarudzić w miłym gronie.

    Ja dziś po południu idę na 1,5h jogi, także zapomnę o całym świecie :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, aż 3 cykle?? Nie za dużo?;p

    A mi się marzy pójść na basen popływać, ale z takimi gabarytami to się wstydzę;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2017, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka ja to jeśli teraz się nie uda to przestanę mierzyć temperaturę i obserwować się. Oficjalnie przestanę się starać i zacznę okres "bezstaraniowy" na jakiś czas :)

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ