X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Juz kiedys tu pisalam, ze gin patrzy na normy a endo na wyniki (bo przy tsh 2 powinnas zrobic jeszcze ft3, ft4, atg i atpo) i przewiduje co moze sie wydarzyc, ze w ciazy tsh wariuje i leci w gore niewiadomo kiedy. Wedlug mnie, jesli tylko tsh masz lekko podwyzszone to mozna to zostawic. Ale jesli reszta wynikow by cos pokazala, to juz bralabym leki. Udaj sie moze do jakiegos endo jesli masz mozliwosc.


    dzieki na razie nie ruszam tego zobaczymy po metformaxie

    a z ciekaosci poszukalam wyniki ze stycznia TSH 0,93 (dzis 2,12) i sie zmartwilam czy nie za duzo mi skoczylo i dlaczego tak??

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 6 września 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole, tsh masz w normie:) A to lubi skakać jak chce więc to normalne

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 6 września 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nicole wrote:
    dzieki na razie nie ruszam tego zobaczymy po metformaxie

    a z ciekaosci poszukalam wyniki ze stycznia TSH 0,93 (dzis 2,12) i sie zmartwilam czy nie za duzo mi skoczylo i dlaczego tak??


    Nie porownuj za duzo ;)

    ja w kwietniu mialam 0,39 a teraz 0,7

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane :-* U mnie @jeszcze trwa w najlepsze i jestem taka do niczego pada od niedzieli. Wczoraj mąż wyjechal wróci 29.09 dopiero Ale po cichu liczę że owulka ppczeka :-D w każdym razie przywitam męża odppwiednio hihi A u mnie wszystko możliwe

    W marcu miałam cykl z torbiela krwotoczna (ktora mi się skrecila i w szpitalu mnie chcieli zostawic Ale się obeszło) z niepeknietego pecherzyka i podobno się wchonal i pekl albo jakoś inny byl i była owulla po duphastonie A tydzień po niej jeszcze jedna z drugiego jaknika była :-) A dwa cykle wstecz zamiast @ w 30eć okolo owulka i ciążą biochemiczna. A z synkiem zaszlam też po 30dc po metformaxie

  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 6 września 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicole a Ty masz endometrioze? Ta torbiel brzmi przerażająco i groźnie. Dobrze ze się rozeszlo.

    Blanka991 lubi tę wiadomość

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 6 września 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal bez @ nawet szczęście. Brzuch raz boli raz nie, za to w krzyżu mnie łupie cały czas. Stwierdziłam, że drugi test zrobię w sobotę albo niedzielę jak do tego czasu nie dostanę @

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 6 września 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula, dopiero? ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj test owulacyjny pozytywny ;p trzymajcie kciuki :)

    Ellka, Aife, Ha, mamaNika lubią tę wiadomość

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 6 września 2017, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marya,.to do dzieła męża balamucic :-D
    Kciuki za zielony koniec :-*

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 6 września 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marya wrote:
    dzisiaj test owulacyjny pozytywny ;p trzymajcie kciuki :)
    Korzystajcie z tej pełni! Czekamy na informację za 2-3 tygodnie o dwóch kresach! :)

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 6 września 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka staram się wytrzymać do weekendu

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 6 września 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula a przypomnij kiedy @ powinna być?

    No jakoś mnie zmotywowałyście tym bardziej z tą pełnią :D

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 6 września 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinek 91 według ovu za trzy dni powinnam dostać ale wg poprzedniego cyklu to o dwa dni wcześniej. To mój drugi cykl starań po tabletkach antykoncepcyjnych. Więc poprzednie cykle były regularne dlatego, że brałam tabletki

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • malinek 91 Przyjaciółka
    Postów: 94 23

    Wysłany: 6 września 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anula1981 wrote:
    Malinek 91 według ovu za trzy dni powinnam dostać ale wg poprzedniego cyklu to o dwa dni wcześniej. To mój drugi cykl starań po tabletkach antykoncepcyjnych. Więc poprzednie cykle były regularne dlatego, że brałam tabletki


    Ja po odstawieniu tabletek miałam dalej regularnie - jak w zegarku po 28 -27 dni ;) czasem jak wiekszy stres się trafił w miesiącu to coś się przesuwało, ale jednorazowo ;) więc to mit, że po tabletkach cykle są rozregulowane ;) pewnie zależy od kobiety

    Kiedyś będziemy mamami :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Nicole a Ty masz endometrioze? Ta torbiel brzmi przerażająco i groźnie. Dobrze ze się rozeszlo.

    Nie mam kochana pierwszy raz mi się zdarzyło jeszcze jednoczesnie załapałam jelitowke od synka biegunka mega goraczka dreszcze bóle jajnika A wiedziałam o torbieli ze dwa dni wtedy juz i gin mówił jakby coś dzwonić. Także pojechalam do niego na oddział A on mi na izbę przyjec zlecul badania bal.się pekniecia i ta goraczka i biegunka co się potem.okazalo z wwyników żadnego stanu zapalnego nie bylo i moglam zostać albo wrócić do domu i kakby co spowrotem na kogutach. Przespalam noc i leżałam z tydzien A plamilam cały czas przy tym . Torbiel 4x5x6 jakos

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 6 września 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eluś zmień mi testowanie na 22 :)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Anula1981 Przyjaciółka
    Postów: 75 67

    Wysłany: 6 września 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinek 91 no właśnie poprzedni cykl trwał tyle co przy tabletkach, bez tabletek około 30. W zeszłym roku jak odstawilam na trzy miesiące tabletki to każdy trwał dużo ponad 30 i kończył się obfitym i bolesnym okresem.

    xnw4vfxm5eizkx16.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 6 września 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodowa - może dotrzymam z Tobą! Też powinnam testować 22 :)
    Łamię się czy nie 20.09 bo ja muszę od razu wejść z lekami jakby co... zobaczymy.

    U mnie od wczoraj duże bóle jajników, wczoraj zbierał się płyn i jajeczko miało 20mm, gin mówiła że dzisiaj najpóźniej powinna być owu. Przesunęła mi się dwa dni.
    Mieliśmy dzisiaj odpuścić starania, ale po Waszych opowieściach o pełni i takie tam może jednak jeszcze "dobijemy" :p... a właściwie ktokolwiek serio gdzieś czytał o tym związku pełni i płodności? ;)
    Ja mam wyniki - toxo i Chlamydia ujemne, cytomegalie kiedyś miałam (ufff), przeciwciała kardiolipinowe ujemne, więc jest dobrze. Szkoda że toxo nie miałam, ale nie mam w sumie jak się zarazic na szczęście.

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 6 września 2017, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódka, zmienione:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 6 września 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękować :) cykl będzie krótszy to po co się katować i czekać trzy dni dłużej do testu ;)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ