X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek wrote:
    a który to twoj cs?

    2cs
    Dzień matki to byłby dobry czas na prezent :)

  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 12 września 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak u mnie 2cs . dzień matki byłby wspaniałym prezentem :) czas chyba wyluzowac .. koniec z mierzeniem tempki , badaniem szyjki i liczeniem plodnych .. niby to dopiero 2 cs ale ja juz wariuje od tego wszystkiego .

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 12 września 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Po 18 ide na kontrole mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze i pozwoli Nam się szybko starać :-(


    JAGODOWA trzymam kciuki ;-) Zosia nie pyta sie o rodzeństwo?
    Nie pyta, ona mi każe zrobić sobie siostrę :D

    pilik, Ellka, -Monika- lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 września 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek przy drugim cs naprawdę nie masz co winy szukać! Jeżeli chcesz być spokojniejsza i pewna że wszystko ok to jeżeli @ przyjdzie zrób w przyszłym cyklu badania hormonów, tarczycy. Możesz monitoring skoro masz w historii tyle lat cykli bezowulacyjnych (?). Na spokojnie, to bardzo mało czasu. Aa, jak u Ciebie jest ok to możesz też chłopa na badania posłać ;).
    Na spokojnie dziewczyny! Wiem że dziwnie to zabrzmi, ale u mnie przynajmniej, im dluzej się staramy tym jestem spokojniejsza, mierzenie tempki stało się rutyną, inne obserwacje też. Nie analizuje jakoś przesadnie, nie nastawiam się, ale też myślę że dzięki temu radość jak się uda będzie jeszcze większa

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 września 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Grzybek przy drugim cs naprawdę nie masz co winy szukać!
    (...)
    Na spokojnie dziewczyny! Wiem że dziwnie to zabrzmi, ale u mnie przynajmniej, im dluzej się staramy tym jestem spokojniejsza, mierzenie tempki stało się rutyną, inne obserwacje też.
    Pilik, ja myślę, że to ma jakiś związek z tymi cyklami bezowulacyjnymi, nie z dwoma miesiącami starań :) Grzybek, podejrzewam, że przeoczyłyśmy Twoją wiadomość, gdzie pisałaś o sobie. Ja w ogóle nie czytałam pierwszej części wątku, bo odpuściłam sobie forum na jakiś czas, jak dowiedziałam się, że ciąża mi się nie rozwija.
    Jak to jest u Ciebie?

    Ja na samym początku starań znalazłam sobie jakieś statystyki, gdzie pisało, ile % par doczekało się ciąży po ilu miesiącach. Pokazałam to mojemu mężowi i był w czystym, nieskalanym przebłyskiem wcześniejszej świadomości, szoku "jak to? to jak się stara kilka miesięcy to wcale nie znaczy, że coś jest nie tak?!". Podobne zaskoczenie przeżywał parę lat temu, jak się dowiedział, że istnieją dwa rodzaje orgazmu. Czasem mnie frustruje ta jego ignorancja w tym temacie, ale powoli się uczy, jak mu codziennie gadam o rzeczach związanych z płodnością :D

    A to że z czasem człowiek się robi spokojniejszy, to chyba prawda :) Ale to dobrze, inaczej to forum zmieniłoby się w pogaduszki dziewczyn z oddziału psychiatrycznego.

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 września 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagodka, a co to za nowy avatarek?:D

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 12 września 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki. Dawno mnie nie bylo a widze ze dzieje sie na wrzesniu. Ja sie nie odzywam bo staram sie zaadaptowac w nowej pracy. Mam nadzieje ze zmiana otoczenia mi pomoze w osiagnieciu celu. Poza tym bez zmian- 3 cykl na dupku i pewnie znowu nic bo sie nie zapowiada a @ w niedziele pewnie. Takze tyle, tak wpadlam sie przytac bo spadam pewnie znowu. Bede z Wami duchem i trzymam kciukasy :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 12 września 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Pilik, ja myślę, że to ma jakiś związek z tymi cyklami bezowulacyjnymi, nie z dwoma miesiącami starań :) Grzybek, podejrzewam, że przeoczyłyśmy Twoją wiadomość, gdzie pisałaś o sobie. Ja w ogóle nie czytałam pierwszej części wątku, bo odpuściłam sobie forum na jakiś czas, jak dowiedziałam się, że ciąża mi się nie rozwija.
    Jak to jest u Ciebie?

    Ja na samym początku starań znalazłam sobie jakieś statystyki, gdzie pisało, ile % par doczekało się ciąży po ilu miesiącach. Pokazałam to mojemu mężowi i był w czystym, nieskalanym przebłyskiem wcześniejszej świadomości, szoku "jak to? to jak się stara kilka miesięcy to wcale nie znaczy, że coś jest nie tak?!". Podobne zaskoczenie przeżywał parę lat temu, jak się dowiedział, że istnieją dwa rodzaje orgazmu. Czasem mnie frustruje ta jego ignorancja w tym temacie, ale powoli się uczy, jak mu codziennie gadam o rzeczach związanych z płodnością :D

    A to że z czasem człowiek się robi spokojniejszy, to chyba prawda :) Ale to dobrze, inaczej to forum zmieniłoby się w pogaduszki dziewczyn z oddziału psychiatrycznego.
    Hmm to moze tak w skrócie . w 2012 gdy rozstalam sie z ówczesnym chlopakiem po 5 latach , bałam sie ze jestem w ciazy poniewaz nie mialam okresu , pojawił sie mlekotok i inne obiawy . podczas badan ciazy nie stwierdzono i pani gin . wyslala mnie na badania hormonow . okazał sie ze moja prolaktyna jest bardzo podwyzszona , w krytycznym momencie byla na poziomie o 30 razy za wysokim. trafilam do akademii medycznej gdzie potwierdziona gruczolaka przysadki mozgowej . poczatkowo przyjmowalam dostinex i jodid gdyz mialam tez lekko podwyzszone tsh , od okolo 2,5 roku biore bromergon .prolaktyna mimo lekow nie spadała a ginekolog w polsce nie zrobil nic by mi pomoc .. wystawial tylko recepty na bromergon i kazala zrobic ponowne mri przysadki. dopiero jak przenioslam sie na stale do De lekarz od razu stwierdzil z wynikow poprzednich badan ze wszystko wskazuje na to ze byly to cykle bezowu. i wlaczyl clomifen .cylke juz o 1 dawce wydluzyly sie z 24 do 28 dni i na kontrolnym usg wodac bylojuz pecherzyk . na wiizytach w polsce niogdy nie uslyszalam , ze "cos widac" .. problem jest taki , ze mimo iz przepisano mi clo . nie wlaczono monitoringu co jest dziwne .. no i jakies badania mi robiono z krwi .. ale nie wiem jakie wiem tylko ze 2 msc temu prolaktyna bylalekko za wysoka .. niestety w De nie dostaje sie od tak wynikow do reki .. albo ja mam takiego pecha po prostu . dodatkowo obawiamy sie z M. ze wina moze byc po jego stronie poniewaz ma problemy z tarczyca i dlugo tego nie leczył ..

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 12 września 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola gratuluje II krrseczek:-), i trzymam kciuki za piekny przyrost bety!

    Ja zaczynam 3cs. Dzis mamy 6dc, gin mnie wcisnal dzis na wizyte. Pokazałam wyniki, mowi ze hormony wporzadku. Jedynie ta prolaktyna moglaby byc nizsza, dostałam castagnusa:-) i dupka od 16dc. Kupilam tez wiesiolka i za 2 dni zaczynamy działac:D Dzis na usg byly juz pecherzyki, mam jeszcze za tydzien w 12 dc i 15dc monitoring:-)

    Dobrej nocki dziewczyny:-)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond dzięki i trzymam kciuki :)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 12 września 2017, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek wrote:
    to tak jak u mnie 2cs . dzień matki byłby wspaniałym prezentem :) czas chyba wyluzowac .. koniec z mierzeniem tempki , badaniem szyjki i liczeniem plodnych .. niby to dopiero 2 cs ale ja juz wariuje od tego wszystkiego .
    Ze spokojem drugi cykl to dopiero początek chociaż pamietam jak u mnie na początku było pierwszy seks bez zabezpieczenia i już myślałam,ze się udało, Potem zaczęłam obserwacje, mierzenie temp kontrolne badania i okazało się,ze nie wszystko mam w normie. Zaczęłam 8cs w piątek hsg zobacxymy co dalej :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 12 września 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Cola gratuluje II krrseczek:-), i trzymam kciuki za piekny przyrost bety!

    Ja zaczynam 3cs. Dzis mamy 6dc, gin mnie wcisnal dzis na wizyte. Pokazałam wyniki, mowi ze hormony wporzadku. Jedynie ta prolaktyna moglaby byc nizsza, dostałam castagnusa:-) i dupka od 16dc. Kupilam tez wiesiolka i za 2 dni zaczynamy działac:D Dzis na usg byly juz pecherzyki, mam jeszcze za tydzien w 12 dc i 15dc monitoring:-)

    Dobrej nocki dziewczyny:-)
    To kciukasy :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 13 września 2017, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek - całe szczęście że trafiłaś na lekarza, który coś zaczął działać. A co do faceta - to często więc możecie też spróbować jeszcze dodać badanie nasienia dla pewności. To raczej dość tanie i proste badanie. Trud polega na przekonaniu chłopa żeby poszedł na badanie ;)... ale jak rzeczywiście celowo staracie się drugi cykl to wszystko może być w normie. A Ty na Tych lekach już miałaś monitoring?

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dziś kolejny test i pod światło dzienne jak pod kątem ułożyłam to wyszła bardzo bardzo jaśniutka siwa kreska, trochę wyglądało jakby tam właśnie było miejsce na nią. Czy mogę sobie robić nadzieję czy to po prostu tak wygląda? :)

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 13 września 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Jagodka, a co to za nowy avatarek?:D
    A jakoś tak mi się tatoo spodobał ze zdjęcia i sobie zmieniłam a co ! :D

    Ellka lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 13 września 2017, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Zrobiłam dziś kolejny test i pod światło dzienne jak pod kątem ułożyłam to wyszła bardzo bardzo jaśniutka siwa kreska, trochę wyglądało jakby tam właśnie było miejsce na nią. Czy mogę sobie robić nadzieję czy to po prostu tak wygląda? :)

    Klaudia beta i wszystko bedzie jasne:) trzymam kciuki!

    Dzien dobry :-) ja juz w pracy

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 13 września 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cóż ja nie potestowalam bo w nocy dostałam takiego okresu jak nigdy. Wszystko zalane rano przed praca jeszcze pranie robiłam

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Pilik, ja myślę, że to ma jakiś związek z tymi cyklami bezowulacyjnymi, nie z dwoma miesiącami starań :) Grzybek, podejrzewam, że przeoczyłyśmy Twoją wiadomość, gdzie pisałaś o sobie. Ja w ogóle nie czytałam pierwszej części wątku, bo odpuściłam sobie forum na jakiś czas, jak dowiedziałam się, że ciąża mi się nie rozwija.
    Jak to jest u Ciebie?

    Ja na samym początku starań znalazłam sobie jakieś statystyki, gdzie pisało, ile % par doczekało się ciąży po ilu miesiącach. Pokazałam to mojemu mężowi i był w czystym, nieskalanym przebłyskiem wcześniejszej świadomości, szoku "jak to? to jak się stara kilka miesięcy to wcale nie znaczy, że coś jest nie tak?!". Podobne zaskoczenie przeżywał parę lat temu, jak się dowiedział, że istnieją dwa rodzaje orgazmu. Czasem mnie frustruje ta jego ignorancja w tym temacie, ale powoli się uczy, jak mu codziennie gadam o rzeczach związanych z płodnością :D

    A to że z czasem człowiek się robi spokojniejszy, to chyba prawda :) Ale to dobrze, inaczej to forum zmieniłoby się w pogaduszki dziewczyn z oddziału psychiatrycznego.
    Ja jestem po laparotomii wycięcie tobieli z jajnika, pn. podejrzewano że międz nimi jest ciąża.

    Mój M. komletnie nic niewiedział na te tematy a teraz jak sie dokształcil przez internet to aż mnie szokuję. Widział jaksięrobi laparotomie, laparoskopie, łzeczkowanie, zapytał się nawet dlaczego lekarz nie przepisałantybiotyków po wyjściu do domu.

    Co się póżniej okazało miał rację, pn. jak wczoraj byłam na wizycie to zbiera mi sie ropa nad cięciem, wczorajmi ja wyciskał i powtórka bedzie w czwartek, oczywiscie dostałam antybiotyk. Jeśli to nie pomoże będzie mnieznowu otwierał i płukał. Normalnie mi się slabo zrobiło. :-( To się doczekałam....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Zrobiłam dziś kolejny test i pod światło dzienne jak pod kątem ułożyłam to wyszła bardzo bardzo jaśniutka siwa kreska, trochę wyglądało jakby tam właśnie było miejsce na nią. Czy mogę sobie robić nadzieję czy to po prostu tak wygląda? :)
    Tak szerze to ja mialam testy allegrowski i na nich wychodziły cienie z cienia i co się okazało ciąza!!!

    Także przpuszczam że w niej jesteś, kup sobie w aptece test ciązowy żółty z bobotesta on jest niezawodny! i zrób go dzisiaj, mi lepiej wychodził z popoludniowego moczu niż z porannego, staraj sie dzisiaj duzo nie pic bedzie bardziej skoncentrowany! czekam na wnik.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 września 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Tak szerze to ja mialam testy allegrowski i na nich wychodziły cienie z cienia i co się okazało ciąza!!!

    Także przpuszczam że w niej jesteś, kup sobie w aptece test ciązowy żółty z bobotesta on jest niezawodny! i zrób go dzisiaj, mi lepiej wychodził z popoludniowego moczu niż z porannego, staraj sie dzisiaj duzo nie pic bedzie bardziej skoncentrowany! czekam na wnik.

    Właśnie mam te z Allegro. Dziś już niestety nie zdąże do apteki, ale jutro jak wyjdzie mi taki sam to zrobię betę :)
    I dzisiejszy test chyba nie był z porannego moczu, bo o 4 byłam w toalecie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2017, 08:36

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ