X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • SylwiaLu Autorytet
    Postów: 505 429

    Wysłany: 12 września 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, gratulacje, ja te z widzę drugą kreskę. Czekamy na betę.
    Ja dziś wpisana byłam na testowanie. Niestety negatyw - bobotest czułość 10.
    Mam 32dc, tydzien temu skończyłam brac duphaston, a @ brak. Na monitoringu w 12dc wychodziło, że jest już po wszystkim albo że wcale nic nie było... Pozostaje mi jeszcze pare dni poczekać, bo niestety zdarzały mi się już cykle 40+

    22.06.2020 Luiza :*
    XII 2018 poronienie zatrzymane; Łucja - 10tc [*]
    Hashimoto od 2007
    Starania od XII 2015
    jajowody drożne, histeroskopia ok
    Mąż - morfologia 6%
    AMH 8,07; 3 x UIU :(
    X 2018 elektrokauteryzacja jajnika, usunięcie ognisk endometriozy
    mthfr hetero, kwas metylowany i wit prenatalne
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cały czas tempka w górze ;) trzymajcie kciuki :D

    Kitkat, Aife lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś jedna krecha, jednak czekam dalej, bo to 10dpo :)

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 września 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marya wrote:
    U mnie cały czas tempka w górze ;) trzymajcie kciuki :D

    Temp Ok ale zastanów się czy szyjkę masz napewno otwarta Hmm bo nie powinna być ...co nie zmienia faktu kciuki trzymam :)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 września 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie progesteron jednak za niski jak dla lekarki teraz już wiem skąd problemy z waga czy tez emocjami Heheh teraz tylko kombinacja jak załatwić leki z polski bo tu najpierw mojego do badania a potem mówiła coś o CLO

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MalaMii Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 12 września 2017, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cora ma 14 miesiecy wiec juz czas myslec o rodzenstwie.

    Ellka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMii wrote:
    Cora ma 14 miesiecy wiec juz czas myslec o rodzenstwie.
    To mój tylko taka stara kopa. Ma 6 lat, a ja jestem w zawieszeniu, już się pyta o braciszka.

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 12 września 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika nie tylko, moja córka skończy za 3 tyg 7 lat :)

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po 18 ide na kontrole mam nadzieje że bedzie wszystko dobrze i pozwoli Nam się szybko starać :-(


    JAGODOWA trzymam kciuki ;-) Zosia nie pyta sie o rodzeństwo?

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 września 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam kolejną porcję wyników. Witamina D wyszła mi 22 przy normach:
    Niedobór <10 ng/ml
    Poziom niewystarczający 10-30 ng/ml
    Poziom wystarczający 30-100 ng/ml
    Podobno to też mogło wpłynąć na poronienie, a jest częste w naszej strefie klimatycznej. Muszę teraz jeszcze zbadać poziom wapnia we krwi, żeby ustalić, czy suplementacja pomoże.
    Akurat mam wśród leków opakowanie witaminy D, które kupiłam zimą, a nie brałam, więc juz wzięłam dzisiejszą tabletkę :)

    Z tego, co przeczytałam przed chwilą, bardzo warto zrobić to badanie podczas starań o dziecko :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki bety. 35,47. Ale chyba dalej jestem w szoku :) oby teraz tylko było wszystko dobrze dalej...

    MamaNl, moniśka..., Ellka, jagodowa91, SylwiaLu, -Monika-, inaa, Angie38, Magda - mbc, Paulinaaa lubią tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 września 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Mam wyniki bety. 35,47. Ale chyba dalej jestem w szoku :) oby teraz tylko było wszystko dobrze dalej...

    Gratulacje kochana ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 12 września 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Mam kolejną porcję wyników. Witamina D wyszła mi 22 przy normach:
    Niedobór <10 ng/ml
    Poziom niewystarczający 10-30 ng/ml
    Poziom wystarczający 30-100 ng/ml
    Podobno to też mogło wpłynąć na poronienie, a jest częste w naszej strefie klimatycznej. Muszę teraz jeszcze zbadać poziom wapnia we krwi, żeby ustalić, czy suplementacja pomoże.
    Akurat mam wśród leków opakowanie witaminy D, które kupiłam zimą, a nie brałam, więc juz wzięłam dzisiejszą tabletkę :)

    Z tego, co przeczytałam przed chwilą, bardzo warto zrobić to badanie podczas starań o dziecko :)

    Ja miałam 70 i w moich normach było jakby za dużo hihihi

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 września 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola gratulacje raz jeszcze :-D będziesz powtarzać? :-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 września 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi - a to jak masz już "przechorowane" to super :) co do bety i owulacji - beta podwyższona blokuje owulacje, więc bardzo możliwe że będzie opóźniona przez to!
    Co do D, wynik słaby ale raczej nie aż tak. Dobrze dobić do 50 chociaż. Polecam łykać 4000 dziennie! Mniej, szczególnie na jesień/zimo to marna dawka ;)
    A z ciekawostek - wit D3 można brac raz w tygodniu w mega dawce. Kumuluje się w organizmie i nie ma znaczenia czy bierzesz cosziennie 4tys, czy raz na tydzien 28 000 ;) tak dla gapiciów :p

    Cola - gratulacje :)

    A mnie też ciagle ból głowy męczy... a od wczoraj swędzą mnie cycki... nigdy tak nie miałam. W tym cyklu nie mam za dużo czasu na zastanowienie, za to mąż we mnie wyszukuje objawów... wg niego już coś ze mną nie tak, Haha, a dopiero 5dpo więc tłumacze mu że ma urojenia, ale on swoje :p

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 września 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Mam wyniki bety. 35,47. Ale chyba dalej jestem w szoku :) oby teraz tylko było wszystko dobrze dalej...
    Cola, to bardzo ładny wynik jak na 12dpo :) Trzymam kciuki :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 12 września 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    A mnie też ciagle ból głowy męczy... a od wczoraj swędzą mnie cycki... nigdy tak nie miałam. W tym cyklu nie mam za dużo czasu na zastanowienie, za to mąż we mnie wyszukuje objawów... wg niego już coś ze mną nie tak, Haha, a dopiero 5dpo więc tłumacze mu że ma urojenia, ale on swoje :p

    Moze nie takie znow urojenia ;p Ja mialam objawy od 3dpo ;p Trzymam kciuki :)

    mi88, pilik lubią tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka bede powtarzać. Koleżanka mnie trochę ostudziła, że to bardzo mało. Ona miała od razu ponad 6000, ale była już w 6 tyg wtedy. A ja to nawet do terminu @ nie doczekałam, także mam nadzieje, że bedzie ok :) ale pójdę dopiero w pt po południu, bo wcześniej nie mam jak... Dziewczyny dzięki. Ja teraz trzymam za Was kciuki, żebyście wszystkie do zafasolkowanych dołączyły, a zafasolkowanym o szcześliwe zakończenie :)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A swoją drogą marzyłam o takim pięknym prezencie na 30 urodziny, które miałam 6 września i chyba sie spełniło :D

    jagodowa91 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 września 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Mi - a to jak masz już "przechorowane" to super :) co do bety i owulacji - beta podwyższona blokuje owulacje, więc bardzo możliwe że będzie opóźniona przez to!
    Co do D, wynik słaby ale raczej nie aż tak. Dobrze dobić do 50 chociaż. Polecam łykać 4000 dziennie! Mniej, szczególnie na jesień/zimo to marna dawka ;)
    A z ciekawostek - wit D3 można brac raz w tygodniu w mega dawce. Kumuluje się w organizmie i nie ma znaczenia czy bierzesz cosziennie 4tys, czy raz na tydzien 28 000 ;) tak dla gapiciów :p

    Cola - gratulacje :)

    A mnie też ciagle ból głowy męczy... a od wczoraj swędzą mnie cycki... nigdy tak nie miałam. W tym cyklu nie mam za dużo czasu na zastanowienie, za to mąż we mnie wyszukuje objawów... wg niego już coś ze mną nie tak, Haha, a dopiero 5dpo więc tłumacze mu że ma urojenia, ale on swoje :p
    Pilik, zostałaś moim oficjalnym guru :D Staram się sporo czytać, ale do Twojej wiedzy jeszcze mi duuużo brakuje.
    Wzięłam drugą tabletkę właśnie, bo mam takie po 2000 :) Tak sobie myślę, że jak po lecie mam tak mało, to co by było potem!

    5dpo to już coś może być na rzeczy, ciekawe :D Trzymam kciuki! Mnie w "szczęśliwym" cyklu 4dpo zaczęły lekko boleć piersi, coraz mocniej, i 6dpo już mocno :) Dlatego teraz wiem, że to w nich będę wypatrywać kolejnej ciąży :D

    Z tą betą i owulacją to słyszałam, natomiast zastanawiam się, jak to dokładnie wygląda. Tzn. czy beta HCG hamuje wzrost pęcherzyka, czy nie. Zakładam, że tak, bo po co by miały pęcherzyki w ciąży rosnąć, to by pewnie prowadziło do jakichś patologii. Z drugiej strony jeśli beta spada i organizm wie, że nie ma już ciąży, to może wtedy to tego wzrostu pęcherzyków nie blokuje.
    Zakładając, że blokuje, i że wzrost pęcherzyka trwa 10-14 dni, owulacja mogłaby mi się przesunąć nawet o 2 tygodnie. Może też jej w ogóle nie być w tym cyklu.
    Bez USG będę tak gdybać i gdybać. A nie pójdę już raczej, bo ciężko złapać termin, który mi nie rozwali dnia pracy. Narzekam na ten Luxmed, ale przynajmniej mogę sobie wizyty często umawiać, o ile już termin wpadnie :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ