X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 września 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola, to ciekawe co koleżanka by powiedziała na moje 14,45 ;-)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 września 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 wrote:
    Ellka bede powtarzać. Koleżanka mnie trochę ostudziła, że to bardzo mało. Ona miała od razu ponad 6000, ale była już w 6 tyg wtedy. A ja to nawet do terminu @ nie doczekałam, także mam nadzieje, że bedzie ok :) ale pójdę dopiero w pt po południu, bo wcześniej nie mam jak... Dziewczyny dzięki. Ja teraz trzymam za Was kciuki, żebyście wszystkie do zafasolkowanych dołączyły, a zafasolkowanym o szcześliwe zakończenie :)
    Cola, mi takie pragmatyczne podejście pomogło łatwiej przyjąć słaby przyrost bety. Jednak w Twoim przypadku to naprawdę ładnie wygląda. Ja 16dpo miałam wynik 55. Gdyby się podwajał, wskazywałoby to po prostu na późne zagnieżdżenie. A zobacz, Twój jest porównywalnej wielkości już cztery dni wcześniej :) Nikt nie będzie miał przed terminem @ od razu wielkich wyników :) Wiadomo, że każdemu się marzy zacząć od jakiejś grubej trzycyfrowej liczby (przynajmniej mi się marzy :D), ale nie da się wymagać od dzidziusia, żeby od razu był duży :D
    Skoro beta dopiero w piątek a podchodzisz do tego z dystansem, zawsze możesz sprawdzać, jak grubnie kreska na teście ciążowym :) Tylko koniecznie używaj tych samych testów.

    Ile cykli się staraliście?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2017, 18:02

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola gratulacje.
    Jesli chodzi o dzieci to ja Was pobije bo moj ma 9 lat :)

  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 12 września 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Cola, to ciekawe co koleżanka by powiedziała na moje 14,45 ;-)
    A dokładnie, miałam w poprzedniej wiadomości wspomnieć o Twoim wyniku :D W którym dpo Ty to miałaś?

    Ellka lubi tę wiadomość

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 września 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola - jak chcemy mieć wysokie pierwsze bety to przestańmy się obserwować o chodzić od razu na badania ;) taki "urok" naszej świadomości że i bety 5 dziewczyny wychwycą! Stąd "u nas" tyle biochemicznych - u innych też są częste tylko dziewcxyny nie mają o tym pojęcia..!
    Mi Haha No co Ty :) ja jestem niespełnionym lekarzem po prostu ;). Czasami sama się zastanawiam skąd rożne rzeczy wiem! Hahaha
    Ja po biochemicznej miałam owulacje z tydzien pózniej, ale była. Obserwuj, bardzo moźliwe że będzie :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 12 września 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    A dokładnie, miałam w poprzedniej wiadomości wspomnieć o Twoim wyniku :D W którym dpo Ty to miałaś?

    Mi, ja pierwszą betkę robiłam 10 dpo :)
    Miło że pamietasz kochana:*

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi88 nie zabezpieczamy sie od marca, ale na początku było na luzie. Tak od czerwca zaczęłam brać wisiołka, bo wydawało mi się, że mam mało śluzu płodnego. W tym ostatnim cyklu włączyłam żel Conceive plus. Może trochę pomógł. Puki co cieszę się, że beta jest dodatnia i zobaczyny co piątek przyniesie. Dam znać :)

    mi88 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 12 września 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cola87 Gratuluje ! ja tam dalej sie łudze , że może ten test to za szybko byl zrobiony .. @ ma przyjsc 16.09 , temperatura nadal podwyzszona , ale w poprzednim cyklu bylo podobnie .. z tym , ze teraz po kilku dniach mega wysokiego ulozenia szyjki nagle nieco sie obnizyla i z mega twardej zrobila sie srednia , ale czy jest otwarta czy zamknieta to juz nie jestem pewna , ale wydaje mi sie ze sie otwiera .. no coz .. nie kazdy ma takie szczescie ze zafasolkuje w pierwszym cyklu .. za 2 tyg ide do mojego gina i upre sie aby zrobil mi wszystkie mozliwe badania krwi i aby wlaczyl monitorowanie cyklu ! wkoncu biore clo wiec powinien ! ale w DE lekarze inaczej podchodza do sprawy ..

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik ja sie cieszyłam, że w ogóle dodatnia była :) a koleżanka może dobrze, ze mnie troche ostudziła, podejde do tego trochę z dystansem. Ale dobrze, że wiem tak wcześnie, bo w pracy mam styczność z promieniowaniem rentgenowskim i teraz wiem, że musze unikać go jak sie tylko da.

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 września 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dziewczyny... możecie wpisać @, ja już nie mam siły :( to był nasz 9 cykl ... do tej porty naprawdę podchodziłam na luzie ... a teraz mam takiego doła ze ho

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Fatalita Autorytet
    Postów: 1010 1370

    Wysłany: 12 września 2017, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) U mnie wczoraj ciąża potwierdzona, niestety rozpoczęło się krwawienie i dostałam luteinę na podtrzymanie i nakaz leżenia. Więc od wczoraj nie ruszam się z łóżka i już jestem na L4 :/
    Pęcherzyk ciążowy widoczny - 2,5 mm :)
    Zobaczymy co dalej.

    l22npx9iaxtim23h.png

    Nasze aniołki...
    21.09.14 (*) N.
    10.05.17 (*) O.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek wrote:
    Cola87 Gratuluje ! ja tam dalej sie łudze , że może ten test to za szybko byl zrobiony .. @ ma przyjsc 16.09 , temperatura nadal podwyzszona , ale w poprzednim cyklu bylo podobnie .. z tym , ze teraz po kilku dniach mega wysokiego ulozenia szyjki nagle nieco sie obnizyla i z mega twardej zrobila sie srednia , ale czy jest otwarta czy zamknieta to juz nie jestem pewna , ale wydaje mi sie ze sie otwiera .. no coz .. nie kazdy ma takie szczescie ze zafasolkuje w pierwszym cyklu .. za 2 tyg ide do mojego gina i upre sie aby zrobil mi wszystkie mozliwe badania krwi i aby wlaczyl monitorowanie cyklu ! wkoncu biore clo wiec powinien ! ale w DE lekarze inaczej podchodza do sprawy ..

    Też mam dziś 10dpo i negatywny test, ale musimy mieć jeszcze nadzieję póki temp w górze :)

  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 12 września 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @klaudiaaa93 a temp. nie poziwnna spasc okolo 7-10 dnia na jeden dzien ? ( spadek implementacyjny )? w poprzednim cyklu temp spadła mi dopiero dzien przed @ .. Eh , mam dzis takiego dola , ze ciagle jak o tym pomysle to rycze .. a to dopiero poczatki starań ..

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 12 września 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Jesli chodzi o dzieci to ja Was pobije bo moj ma 9 lat :)

    Moja starsza córka ma 10,5 :)

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 12 września 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi jeszcze miałam pisać - mnie co miesiąc piersi bolą więc to żaden objaw ;). Ale drugi dzień swędzą, a to już jakieś dziwne...

    mi88 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia93, Grzybek ja myślę, że 10 dpo to też miałabym biel vizira także może jeszcze trzeba troszkę poczekać i zobaczycie co będzie! Fatalita trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze, odpoczywaj :)

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek wrote:
    @klaudiaaa93 a temp. nie poziwnna spasc okolo 7-10 dnia na jeden dzien ? ( spadek implementacyjny )? w poprzednim cyklu temp spadła mi dopiero dzien przed @ .. Eh , mam dzis takiego dola , ze ciagle jak o tym pomysle to rycze .. a to dopiero poczatki starań ..

    Taki spadek może zarówno oznaczać implantację jak i nie :)
    Jak go nie ma to też nie znaczy, że ciąży nie ma, tyle tu juz różnych wykresów zakończonych na zielono, że wszystkiego można sie spodziewać :)
    Mam jeszcze kilka testów, więc będę robić aż nie dostanę @ albo wyjdzie || :)

  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 12 września 2017, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z testami poczekam do 16.09 .. no chyba ze @ przyjdzie jak zwykle planowo co do minuty . Cola87 łudze sie ze faktycznie to za szybko bo niestety tutaj w DE znalazłam testy tylko o czulosci 25 . wiec moze ... ale .. jakby jakms cudem okazalo sie ze @ nie przyjdzie to bylabym mocno zdziwiona .. bo czuje sie jak na okres .. i do tego ta opadajaca szyjka .. i wrazenie ze sie otwiera .. eh .. wole nie miec zludzen . moj M juz nie może na mnie patrzeć , przez to , że Ciagle placze i nie slucham jego zapewnien ze w koncu sie uda .. wiem , ze jemu tez nie jest lekko bo oboje bardzo chcemy miec dziecko , ale kobieta jakos zawsze to bardziej przezywa .. ja ciagle zadaje sobie pytanie co moglam zrobic by uniknac choroby i by moc normalnie zajsc w ciaze .. czy to moja wina .. moze to wina tego ze w przeszlosci na byle chorobe od razu bralalm antybiotyki .. nie wiem , ale dzis mam taki dzien , ze o wszystko obwiniam wlasnie siebie .

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 12 września 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiaaa93 wrote:
    Też mam dziś 10dpo i negatywny test, ale musimy mieć jeszcze nadzieję póki temp w górze :)
    a który to twoj cs?

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Cola87 Autorytet
    Postów: 2868 2971

    Wysłany: 12 września 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzybek nie obwiniaj się. Tak każda z nas mogłaby gdybać co mogłaby zrobić, a czego nie powinna. W końcu się uda i bedziesz tulić swój skarb!

    qdkk2n0ahanlnmk1.png klz9ej28mp9ifznz.png
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ