X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

WRZEŚNIOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 września 2017, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki jest plan, test w środę. A jak jutro będzie się wszystko utrzymywało to moze skocze po południu na betę.
    Dziękuje dziewczyny!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 07:08

    Paulinaaa, Ellka lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś przyszła @, także przechodzę na październik :)

  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sela wrote:
    Ellka powiedz mi czy Ty też miałaś na samym początku takie straszne bóle w samym dole brzucha (poniżej jajników)?? od paru dni mam takie bóle ale teraz to dopiero mi się zaczęło. To są takie skurcze, jak wstane z łóżka i pochodzę po domu... przy oddwaniu moczu ból się strasznie nasila ale za sekunde przestaje i jest wszytsko ok jak tylko się położę... nie wiem czy już gnać do gin, bo to trochę wcześnie...

    Sela, nie miałam takich bolów. Mi za to dokuczał lekki ale upierdliwy ból miesiączkowy. Jeżeli się niepokoisz, to jedź do gina, niech sprawdzi czy wszytko dobrze. Będziesz spokojniejsza:) Może coś rozkurczowego poleci brać np ;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung, ja w pierwszej ciąży chodziłam do endo-ginki. Wiedziała bardzo dobrze że choruję na tarczycę, a jednak nie zleciła branie jodu. Ja nie jestem lekarzem i sama nie mam zamiaru kombinować, żeby sobie czegoś nie rozregulować;)

    Sprawdziłam teraz suplement jaki zażywam, i jednak tam jod też jest. Więc możesz mieć jednak rację:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 08:14

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 18 września 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Scarlett, jesteś wpisana:) Kciuki za II :)

    Ciężko Was dziewczynki nadrobić;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2017, 08:12

    ScarlettKate lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 18 września 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie rozpoczyna się najdłuższy tydzień ... Brzuch raz na jakis czas pobolewa mnie małpowo, sutki do tego też sa jakieś wrażliwe - wczoraj miałam wrażenie jakby ktoś mi szpilki wbijał. Wieczorem czułam jakby lapala mnie jakaś grypa, a dzisiaj musialam wyjść z dwóch sklepów bo mi śmierdziało. Ciekawe ile z tego to działanie psychiki...

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • Paulinaaa Autorytet
    Postów: 1901 812

    Wysłany: 18 września 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No psychika odgrywa ogromną rolę, ja poprzednie dwa cykle oczywiście miałam wszystkie objawy ciąży haha tylko ciąży brak :p
    My w tym miesiącu staraliśmy sie w 12,14,15,16 dzień cyklu - zobaczymy czy to wystarczy
    Dziś 18 dzień więc zaraz pewnie będę widzieć urojone objawy hehe :p

    f2w3yx8d4t3m5xdt.png

    wrzesień 2018 - córcia <3 6cs

    listopad 2021 - corcia 10 cs <3
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 września 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Scarlett, jesteś wpisana:) Kciuki za II :)

    Ciężko Was dziewczynki nadrobić;p

    No bardzo, ale dzielnie wszystko czytam! :D
    Paulinaaa wrote:
    No psychika odgrywa ogromną rolę, ja poprzednie dwa cykle oczywiście miałam wszystkie objawy ciąży haha tylko ciąży brak :p
    My w tym miesiącu staraliśmy sie w 12,14,15,16 dzień cyklu - zobaczymy czy to wystarczy
    Dziś 18 dzień więc zaraz pewnie będę widzieć urojone objawy hehe :p

    U mnie tak samo, tym bardziej, że ja zawsze wiem kiedy mam owulacje, bo boli mnie jajnik i to tak mnie boli, że ostatnie na co mam ochotę to serduszkowanie, ale co zrobić. Jakby tego było mało jestem człowiekiem bladością więc żyły widać mi zawsze. Piersi zaczynają mnie boleć następnego dnia po owulce i przestają, gdy przychodzi @. Na brodawkach zawsze mam trochę takiej kaszki, co podobno tez jest objawem ciąży. Także wychodzi na to, że po dp jestem chodzącym objawem ciąży, tylko w ciąży nie jestem :DD

    Paulinaaa lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Kitkat Autorytet
    Postów: 328 189

    Wysłany: 18 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od rana dalej brzuch dokucza jak na @, tylko jak płasko leżę to się uspokaja - oczywiście już sobie wkręciłam, że to może być objaw ciąży :P
    W ogóle to kobieca psychika jest taka wspaniała - jak coś chcemy, to wszystkie znaki na ziemi i niebie nam pokazują, że to się dzieje :D

    Magda - mbc, ScarlettKate lubią tę wiadomość

    oar890bvpobm9vcr.png
    fb3d941327.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 18 września 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilik i tak dalej trzymam kciuki

  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 18 września 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plik a kiedy będą wyniki bety? Ja w zeszłym cyklu się tak napaliłam na ciąże bo miałam wszystkie objawy i dupsko blada bo małpa mnie dopadła hehe więc już się nie napalam zobaczymy co będzie za tydzień po obu, :D

    Akceptacja!
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 18 września 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Plik a kiedy będą wyniki bety? Ja w zeszłym cyklu się tak napaliłam na ciąże bo miałam wszystkie objawy i dupsko blada bo małpa mnie dopadła hehe więc już się nie napalam zobaczymy co będzie za tydzień po obu, :D
    Miałam dokładnie tak samo. Wszystkie objawy ciąży, ą @ przyszłya tyle że spóźniona.

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 września 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już całkowicie przestałam się nastawiać. Smutno troche, ale nie łudzę się już. Odpuszczam powili nadzieje i czekam na @...

    Blanka991 lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Grzybek Koleżanka
    Postów: 101 14

    Wysłany: 18 września 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaaa93 czyli znowu jedziemy na tym samym wózku . Kiedy teraz testujesz ?

    starania od 07.2017 ,
    5 lat cykle bezowulacyjne,
    hiperprolaktynemia, bromergon,
    podejrzenie PCOS , podejrzenie IO,
    badanie nasienia 1.02
    21.01 - test ciążowy pozytywny ❤️
  • Ha Autorytet
    Postów: 871 725

    Wysłany: 18 września 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ja już całkowicie przestałam się nastawiać. Smutno troche, ale nie łudzę się już. Odpuszczam powili nadzieje i czekam na @...
    A wynik bety?

    19.01.2007 córka
    09.06.2014 córka
    ex2bkrhm336va282.png
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 18 września 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha wrote:
    A wynik bety?
    Jeśli dziś biało, to kilka dni wcześniej bety też raczej nie będzie. Ale może za wcześnie, Pilik, ja cały czas trzymam kciuki :)
    U mnie chyba dobrze, bo temperatura zaczęła rosnąć. To znaczy, że wczoraj była owu? Nie wiem, czy trafiliśmy z serduszkowaniem, bo co dwa dni i wczoraj akurat był dzień przerwy, ale jak ma się udać, to się uda :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Sela Autorytet
    Postów: 1523 943

    Wysłany: 18 września 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka dziękuje za odp. Umówiłam się na czwartek do gin a w środss ide 3 raz na bete żeby już tyle nie myśleć... zrobię przy okazji ft3 ft4 i antyTPO z ciekawości ile wynosi, bo skoro tsh mi tak ładnie spadło w początkowej ciąży to może antytpo też :-)

    W końcu się udało...

    qb3cwn152gntqsgf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ten cykl nie należał do mnie. Z rana zobaczyłam wynik negatywny na teście. No cóż, nie dziś to kiedy indziej.
    Za wszystkie testujące trzymam kciuki :*

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 18 września 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ma racje. Beta na pewno bedzie negatywna. Dzisiaj 11dc wiec niby wszystko jeszcze możliwe ale juz bie wierze...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Mini89 Autorytet
    Postów: 693 796

    Wysłany: 18 września 2017, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dziś obudziłam z takim bólem głowy i mdlosciami jakbym tydzień piła :(( mam nadzieje ze ten dzień szybko minie. .. po sobotnim usg tarczycy wyszło ze mam kilka guzków, ale takich do obserwacji i leki dalej bez zmian, aż do kolejnego badania tsh.
    Trzymam kciuki za testujące w najblizszy czasie !!

    ex2buay3h02dl23a.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ