X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne wspomaganie ziołami
Odpowiedz

wspomaganie ziołami

Oceń ten wątek:
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 26 stycznia 2013, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owoce niepokalanka sa do kupienia na allegro, ale lepiej kupić zioła w tabletkach, ja stosuje cyclodynon 2 miesiąc i jest super, zobaczymy w nastepnym, tyg czy obniżył prolaktynę bo na pms działa super, zioła pije 3 miesiąc i tez bardzo dobrze się czuje

    Karolina
  • shiness Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 27 stycznia 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, ja jestem w 21 dc i piję od tego cyklu zioła na I i II fazę cyklu. Jak dla mnie są pyszne, ale bardziej zależy mi na skuteczności, zobaczymy. Trzymam kciuki za wszystkie :)

    Nadzieja umiera ostatnia ....
  • karolina Przyjaciółka
    Postów: 90 72

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije już 3 miesiąc i czuje się bardzo dobrze.... zioła są smakowo b. dobre

    Karolina
  • shiness Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak na razie ziółka zdecydowanie poprawiły jakość i ilość śluzu, zniwelowały niemalże całkowicie PMS i ból miesiączkowy, cykl miałam nieco dłuższy, ale dzięki temu też fl była dłuższa, także mam nadzieję, że po max. trzecim cyklu uda się zafasolkować.

    Nadzieja umiera ostatnia ....
  • Karo Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolina wrote:
    owoce niepokalanka sa do kupienia na allegro, ale lepiej kupić zioła w tabletkach, ja stosuje cyclodynon 2 miesiąc i jest super, zobaczymy w nastepnym, tyg czy obniżył prolaktynę bo na pms działa super, zioła pije 3 miesiąc i tez bardzo dobrze się czuje

    Cyclodynon super poprawia samopoczucie i nawet dosc dobrze reguluje cykl, jak ktos mial mega przeciagniety, to moze co nieco pomoc:) polecam serdecznie:) ponoc zeby zadzialal w 100% potrzeba 3mies, zamelduje za miesiac czy sie sprawdzilo :)

    78fd4b4a4dbe55c265803333764a3721.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,mogę się dołączyć?
    Ja biore zioła w tabletkach od niedawna ale mam troche znajomych którzy dzięki nim po kilku latach starań maja dzieci.Mam całe recepturyi jak je brać, ja niestety ze względu na alergie nie moge wszystkich brać, ąle choć kilka z nich spróbuje teraz biore niepokalanek i wiesiołek.
    pozdrawiam was

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 5 lutego 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja pije Siemię lniane
    Wiecie może czy on pomaga w zajściu?
    No i biorę oeparol do 12 dnia cyklu,
    3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2013, 16:26

    grosza lubi tę wiadomość

  • Karo Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 5 lutego 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LuSiA:) wrote:
    Hej ja pije Siemię lniane
    Wiecie może czy on pomaga w zajściu?
    No i biorę oeparol do 12 dnia cyklu,
    3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png

    slyszalam, ze dziala na jakosc sluzu plodnego, ale osobiscie nie sprawdzalam :)

    78fd4b4a4dbe55c265803333764a3721.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 5 lutego 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lusia ja piłam 3 cykle siemie po 1- 2 szklanki dziennie i brałam oeparol, ale niestety jakość mojego śluzu się nie poprawiła. w tym miesiącu postawiłam na ziółka ojca sroki i 1,5 litra wody i zobaczymy jak będzie , narazie jestem po @ więc za wczesnie na jakieś opinie.

    kasjja lubi tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 5 lutego 2013, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi to poprawiło śluz..
    Słyszałam,ze syrop na kaszel też poprawia śluz..

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 5 lutego 2013, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tez przerabiałam piłam gujazyl czy jakoś tam 4 dni przez owu i nic. jak tak dalej pójdzie to w najbliższym czasie robie badanie na wrogość.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,że z syropów to jeszcze dobry jest mucosolwan...

  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 6 lutego 2013, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to samo słyszałam..

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 6 lutego 2013, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to nic jeszcze w tym cyklu dorzucę sobie mocosolwan, zobaczymy może zdziała cuda.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 6 lutego 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze objawy po ziólkach a więc:
    mam 8 dzień cyklu , czasami pobolewa mnie prawy jajnik ( zawsze pobolewał mnie lewy jajnik ale to w drugiej fazie cyklu) i mam czasami bóle jak na @.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 6 lutego 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka wrote:
    pierwsze objawy po ziólkach a więc:
    mam 8 dzień cyklu , czasami pobolewa mnie prawy jajnik ( zawsze pobolewał mnie lewy jajnik ale to w drugiej fazie cyklu) i mam czasami bóle jak na @.

    Mnie tak kochana zaczełam mieć od czasu gdy pije Siemię lniane mocniej mnie bolą jajniki...

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 6 lutego 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lusia ja gdy piłam siemię to nie miałam żadnych objawów, a tutaj widzę, czuję że coś się zaczyna dziać, może pozytywnie zobaczymy, w piatek jade do nowego gin. i zobaczymy co powie. jest to mój 5 cykl mogłaby już się pojawić ta fasolinka, bo jeszcze trochę to zacznę sobie wkręcać różne rzeczy.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 7 lutego 2013, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darijka mi od razu zaczeło działać i na śluz i ogólnie...
    miałam dużo śluzu ale po tym było nie zle..
    U mnie to czwarty cykl dokładny oczywiście zobaczymy..
    Ale nie mam w planach jak na razie dzidziusia musze zajać się szkoła i mamy zawieszone,ale oczywiście nie będę uważać,żeby nie zajść:)

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 10 lutego 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikitka wrote:
    Dziewczyny mam pytanie o macę? Czy po ty specyfiku się tyje???

    Wyczytałam iż Maca -pobudza apetyt i powoduje przyrost wagi
    ale też - wzmacnia organizm pod względem fizycznym, umysłowym i hormonalnym,- reguluje procesy hormonalne zarówno u kobiet jak u mężczyzn (poziom hormonów tarczycy, nadnerczy, przysadki, gonad),- używana jako afrodyzjak,
    - wskazana w wypadku anemii, problemach z bezpłodnością, niedożywieniu, problemach z nieregularnym miesiączkowaniem, ogólnym osłabieniu, menopauzie, oraz przy osteoporozie,
    - powoduje opóźnienie procesu starzenia się organizmu w tym procesu starzenia się skóry i wszystkich naszych organów i narządów,- poprawia czynność pracy mózgu, eliminuje zmęczenie umysłowe,- u kobiet w okresie karmienia pobudza produkcję mleka, - ma bardzo wysoki wskaźnik zawartości minerałów co jest niezbędne w codziennym odżywianiu,
    - jest niezbędnym uzupełnienie diety dla osób, których praca wymaga szczególnego wysiłku fizycznego bądź umysłowego.

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 10 lutego 2013, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gotek wrote:
    weronika86 wrote:
    Ja biore Agus castus vitex, ale normalnie mielone ziolko w kapsulkach ( castagnus to nie to samo, bo w castagnusie jest dosc dziwna mieszanka i bardzo niska zawartosc tego ziola).

    Jeśli mogę spytać, to czy możesz zdradzić gdzie mogę dostać to ziółko w kapsułkach i pod jaką nazwą mam szukać?

    Ja niestety wszędzie gdzie pytałam o niepokalanka, to nie kojarzyli nawet nazwy :(

    Cyclodynon®,- zawiera standaryzowany wyciąg z niepokalanka (vitex agnus casus) jest to największa dawka niepokalanka zawarta w jednej tabletce

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ