X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wydzielina z piersi? co to moze byc?
Odpowiedz

Wydzielina z piersi? co to moze byc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • iwi87 Koleżanka
    Postów: 82 10

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem 2,5 roku po porodzie. Nie karmilam piersia bo nie mialam pokarmu. Do tej pory mam przy nacisnieciu piersi wydzieline. Pojawia sie kropla jakby siary lub mleka. Kolor hmm lekko kremowy. Z jednej i z drugiej tak sie dzieje. Lekko kleisty. Mam to od czasu ciazy. Tzn pod koniec ciazy zaczelo sie to wydzielac ale wtedy to bylo normalne. Laktatorem probowalam sciagac wtedy pokarm ale niestety nic praktycznie nie lecialo. I tak to trwa do dzis. Teraz staram sie juz 5 cykl zajsc w ciaze, po 4 byla przerwa. Czytalam ze to moze byc wysoka prolaktyna? A moze ktos z Was ma podobnie i wszystko jest ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 15:37

    a9942c9fc55479cd13ab4a15f80f8e8e.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zbadaj sobie prolaktynę ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • dreambaby Autorytet
    Postów: 906 220

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jak livia30 napisała zbadaj prolaktynę

    w57vpc0zzn2en7nx.png
    27.08.2015 (*) cb
    08.02.2016 (*) cb
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ