X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wynik AMH
Odpowiedz

Wynik AMH

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kos87 wrote:
    PCOS dawno stwierdzone, Stymulacje byly,zastrzyk tez i jutro decyzja lekarza czy znowu stymulacja czy szpital i zabieg :(
    Ale 1,3 to dobry wynik czy jakis w miare?
    dobry.

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja mam taką sytuację:
    rok 2015 pierwsze laparo na endo - po wynik AMH 3,17
    rok 2016 luty - pół roku po 2 laparo - AMH 1,97
    W tym tygodniu zrobiłam wyniki AMH 9,0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    O co chodzi ?

    Poniżej reszta badań - 3dc


    FSH 3 mIU/ml
    LH 3,1 mIU/ml
    DHEA-SO4 112 µg/dl
    Androstendion 3,67 ng/ml
    Testosteron 11,27 ng/dl
    AMH 9,03 ng/ml

    Od grudnia biorękoenzym q10 w dawce 120, DHEA 2 x 25 mg i piję zioła od dr Lewandowskiego na przedwczesną menopauzę. I teraz pytanie, czy wynik jest zafałszowany ? Czy rezerwa wzrosła ? O co chodzi - jestem w ciężkim szoku!!!

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • cookiemonster Autorytet
    Postów: 1517 746

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gwiazdeczka88 wrote:
    Dziewczyny a ja mam taką sytuację:
    rok 2015 pierwsze laparo na endo - po wynik AMH 3,17
    rok 2016 luty - pół roku po 2 laparo - AMH 1,97
    W tym tygodniu zrobiłam wyniki AMH 9,0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    O co chodzi ?

    Poniżej reszta badań - 3dc


    FSH 3 mIU/ml
    LH 3,1 mIU/ml
    DHEA-SO4 112 µg/dl
    Androstendion 3,67 ng/ml
    Testosteron 11,27 ng/dl
    AMH 9,03 ng/ml

    Od grudnia biorękoenzym q10 w dawce 120, DHEA 2 x 25 mg i piję zioła od dr Lewandowskiego na przedwczesną menopauzę. I teraz pytanie, czy wynik jest zafałszowany ? Czy rezerwa wzrosła ? O co chodzi - jestem w ciężkim szoku!!!
    Gwiazdeczko, jest to bardzo dziwny wynik i ja bym go zrobiła ponownie może w innym labie.

    3cb, 24 cykle starań o Młodą
    3i49uay3wi97o5xz.png
    nqtktv731lxj1cxm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:21

  • gwiazdeczka88 Ekspertka
    Postów: 435 57

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawiałam przez tel z Lewandowskim powiedział że to na pewno pomyłka w laboratorium. I mam powtórzyć gdzie indziej. Napisałam do diagnostyki że zadam ponownego wykonania badania na ich koszt bo na pewno jest zły to odpisali że wynik robiony jest dwa razy jeden po drugim żeby właśnie nie było błędów i nie ma mowy o pomyłce

    Endometrioza IV stopnia, LUF, laparo 04-2015 i 07-2015,
    HSG w grudniu 2015 - oba drożne, histeroskopia - macica dwurożna, niedoczynność tarczycy, adenomioza.
    AMH 1,98
    06-2016 - I procedura in vitro nieudana bez mrozaków :-(
    13-09-2016 - II procedura, 29 trans. 2 zarodków :-(, brak mrozaków
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 14:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,

    chciałam tylko powiedziec, że w kwietniu moje AMH wynosiło 0,87 w 5dc, a miesiąc później czyli dziś 2,25 ng/ml w 3dc. Te dwa badania były robione w Diagnostyce, a zrobiłam jeszcze dziś w innym miejscu i wynik był: ↓ 3,60 ng/ml przy normach: 7,56 — 9,00.Też fajne normy.Przeźyłam miesiąc strasznego niepokoju, że zaczynam wygasać, że nie mam już dużo czasu. Zostałam też nastraszona przez niektóre chyba zdesperowane staraczki. Cieszę się, ze się nie poddałam i że wydałam na te badania 492ł (akurat mój bilet na RHCP w licpcu :P).

    Miłego wieczoru!

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ