X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 lipca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boli mnie gardło. Moje dziecko ma katar a moz gardło i katar. Rewelacja.

    Ale spędziłam mily dzien z siostra. Taka fajna odmiana;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z siostra zawsze najlepszy czas spedzam ;D
    Ale chorubska wspolczuje

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 lipca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My nie bardzo. Tzn. Nie kłócimy się, ale jakos tak nie spędzamy czasu razem. Nawet za bardzo nie gadamy przez telefon. Ale dzisiaj bylo miło i fajnie

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej moja siostra to moja najlepsza przyjaciolka i jak wpadlam w depresje to ona mnie tylko kopala skutecznie w tylek poki moj G sie nie napatoczyl.

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super mieć taką siostrę. Mi też często siostra pomaga w ciężkich chwilach niestety nie zawsze mam z nią dobry kontakt. Między mną a moja siostra jest 17 lat różnicy pewnie tym jest to spowodowane. Wogole nie pamiętamietam mieszkania z siostra....jak ona się wprowadzała z domu miałam 6 lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ale w tym wieku to juz powinno sie zatrzec taka roznica wieku co innego jakby ona teraz byla od Ciebie mlodsza 17 lat... Miedzy mna a siostra jest 4. I dlugo byla miedzy nami duza przpasc... Dopiero niedawno jest naprawde fajnie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nadal jest odczuwalna różnica. Mam też brata 12 lat starszy ode mnie no ale to facet... myślę że gdyby było na odwrót siostra 12 lat a brat 17 to było by inaczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane :) przepraszam za dwudniową nieobecność, ale wczoraj byłam na wycieczce, a dziś cały dzień gdzieś bylam ;) co tam u Was słychać?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2015, 20:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tak moje kolano boli że aż płaczę z bólu...z 40 min temu tak zaczęło bolec....mam chondromalacje rzepki... w środę idę na zastrzyk w kolano..no a jutro ważny dzień moje badania hormonalne i we wtorek wizyta u gin. ogólnie rzecz biorąc ważny tydzień się zaczyna u mnie.. :P oby dobrze się skończył :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla trzymam kciuki za badania :) przykro mi z powodu kolana...
    nie ma innej opcji musi się dobrze skończyć ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuję staram się nie stresować ale nie jest to proste :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiadomo człowiek wszystkim się stresuje ;) czy idzie na badania czy czasem tylko po recepte :P a stresik zawsze jakiś jest :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja ide żebrac jutro o l4...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri na pewno Ci da ;) a jak się czujesz??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko. Bylam na wyjezdzie wczoraj i dzis wiec sie odatresowalam i jest w miare boje sie ze moj lekarz tego zwolnienia nie wystawi... Ale podjelam decyzje ze mam w dupie prace ide do porodu na l4 bo i tak mi macierzynski sie nie malezy nawet jak do konca grudnia bede pracowac wiec czekam na wprowadzenie rocznego becikowego ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze to mieć dobre nastawienie ;) a może i Ci da bez niczego :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chipsy do mnie przemówiły;/ kurde nie smakowały mi, ale musiałam je zjeść ;/

    i z nosa mi kapie

    A jeszcze synek sobie umyślił, że mam go obudzić o 7 bo on musi iść do przedszkola, ostatni dzien bo się musi przed urlopem pożegnać

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze ze lubi do przedszkola chodzic ;D

    Jej ja caly weekend zarlam cukier. Czekolada ble ale lizaki, tiktaki, chipsy, mentosy wszystko do cium ciania bedzie bylo dobre.

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wpadłam się przywitać po 12 godzinach pracy i zaraz idę spać.byłam dziś w pracy bo ciotka mnie poprosiła czy przyjadę na cały dzień bo pojechała do Zakopanego. I powiem wam szczerze ze mam dość po całym dniu.:) a co tam u was ?

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Cześć dziewczyny :) wpadłam się przywitać po 12 godzinach pracy i zaraz idę spać.byłam dziś w pracy bo ciotka mnie poprosiła czy przyjadę na cały dzień bo pojechała do Zakopanego. I powiem wam szczerze ze mam dość po całym dniu.:) a co tam u was ?
    a nic ciekawego, u mnie same smęty

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ