X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musicie wierzyć że się uda :) ja to byłam zaskoczona jak zobaczylam dwie kreski w pierwszym cyklu starań :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Cześć ;)

    Nie stresujcie się kobietki. Trzymam kciuki za badania Madziulli i L4 Ciri ;)
    Baronowa czasem zdarza się, że test wychodzi dopiero po terminie @, ale lepiej nie robić sobie nadziei. Tak czy owak ja nadal ściskam kciuki <3
    Mój wykres się ładnie zapowiadał, był w miarę równy, a teraz leci na łeb na szyję :/ pewnie z jakiejkolwiek owulki nici, moje pozytywne nastawienie mnie opuszcza :/

    olencja, jeszcze może odbić, spadek nie jest drastyczny, gorzej jakby spadło do linii.
    A moze spadeczek na ewentualna owulacje? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    czesc:/ dola mam :/ kuzva:/ temp spadla:( fak:/ Baronowa u CIebie ladnie,trzyma linie!!
    Ja tez TULE :*

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tak sobie myślałam kurde a jak się teraz nie uda to dalej będzie dwa miesiące ponad przerwy bo mąż wyjeżdża za granicę...a tu taka niespodzianka :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda się popsuła to i nastrój :/

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie słoneczko od rana :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Jeszcze tak sobie myślałam kurde a jak się teraz nie uda to dalej będzie dwa miesiące ponad przerwy bo mąż wyjeżdża za granicę...a tu taka niespodzianka :)
    Super. Ktos musi w te ciąze zachodzić ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero na 15 lece do lekarza... bo od 15 przyjmuje... mam nadzieje ze jak mu powiem ze sie odzywaja moje kamienie nerkowe i ze mdlosci mi sie poglebily i bol plecow i ze jade do pracy ponad 1,5 godziny i od piatku nie moge dojechac bo taka mam chorobe lokomocyjna to ze to l4 da bez gadania, a na nastepnej wizycie mam nadzieje ze jak mu powiem ze grozi mi zwolnienie z pracy to bedzie dawal mi to zwolnienie bez gadania... juz podjelam decyzje o tym ze do pracy nie wracam, znaczy podjelam decyzje z moim G. Ze to bez sensu ale ze musze znalezc lekarza ktory nie bedzie robil problemow z wystawianiem mi zwolnienia...

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Super. Ktos musi w te ciąze zachodzić ;)

    Tobie też się uda zobaczysz :* mocno w uwierzę :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Tobie też się uda zobaczysz :* mocno w uwierzę :)
    Wiem :P tyle ze ja chce juz;)

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez mega sloneczko :D ja juz mam 9 tydzien ciazy a jeszcze miesiac to wam przedstawie corke badz syna... jej niesamowite ze tak szybko ten lekarz okresla plec (ciotka mowi ze jej wszystkim znajomym na tym prenatalnym podaje plec i nigdy sie nie myli wiec mam nadzieje ze mnie tez poda) boze alee to szybko leci... czasem mnie strach lapie...

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja dopiero na 15 lece do lekarza... bo od 15 przyjmuje... mam nadzieje ze jak mu powiem ze sie odzywaja moje kamienie nerkowe i ze mdlosci mi sie poglebily i bol plecow i ze jade do pracy ponad 1,5 godziny i od piatku nie moge dojechac bo taka mam chorobe lokomocyjna to ze to l4 da bez gadania, a na nastepnej wizycie mam nadzieje ze jak mu powiem ze grozi mi zwolnienie z pracy to bedzie dawal mi to zwolnienie bez gadania... juz podjelam decyzje o tym ze do pracy nie wracam, znaczy podjelam decyzje z moim G. Ze to bez sensu ale ze musze znalezc lekarza ktory nie bedzie robil problemow z wystawianiem mi zwolnienia...

    Ciri przyjedz na Podkarpacie mój gin bez problemu Ci wystawi :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Wiem :P tyle ze ja chce juz;)
    Blahaha kazda z nas chce juz :D Baronowa pociesz sie ze masz choc jedno a sa dziewczyny ktore latami sie chociaz o jedno staraja wiec jestes i tak na wygranej pozycji. Ja mysle ze jak ktos ma juz jedno to kolejne to tylko kwestia czasu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Ciri przyjedz na Podkarpacie mój gin bez problemu Ci wystawi :)
    Prywaciarz? :P To nie dosc ze za dojazd to i w lape trzeba dac :P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie tez mega sloneczko :D ja juz mam 9 tydzien ciazy a jeszcze miesiac to wam przedstawie corke badz syna... jej niesamowite ze tak szybko ten lekarz okresla plec (ciotka mowi ze jej wszystkim znajomym na tym prenatalnym podaje plec i nigdy sie nie myli wiec mam nadzieje ze mnie tez poda) boze alee to szybko leci... czasem mnie strach lapie...
    Ja miałam dopiero na tym drugim prenatalnym ale za to absolutnie bez wątpliwości. Lekarz gratuluje będą mieli państwo syna, a mój mądry mąż: Wiem. Przecież robiłem syna :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Blahaha kazda z nas chce juz :D Baronowa pociesz sie ze masz choc jedno a sa dziewczyny ktore latami sie chociaz o jedno staraja wiec jestes i tak na wygranej pozycji. Ja mysle ze jak ktos ma juz jedno to kolejne to tylko kwestia czasu :D

    Mi też się tak wydaje :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Blahaha kazda z nas chce juz :D Baronowa pociesz sie ze masz choc jedno a sa dziewczyny ktore latami sie chociaz o jedno staraja wiec jestes i tak na wygranej pozycji. Ja mysle ze jak ktos ma juz jedno to kolejne to tylko kwestia czasu :D
    Wiem. Wiec staram się nie marudzić tak bardzo;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Prywaciarz? :P To nie dosc ze za dojazd to i w lape trzeba dac :P

    Hehe tak prywatnie :) ale wizyta tylko 100 zł :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Ja miałam dopiero na tym drugim prenatalnym ale za to absolutnie bez wątpliwości. Lekarz gratuluje będą mieli państwo syna, a mój mądry mąż: Wiem. Przecież robiłem syna :D
    U mnie wszyscy bez wyjatku mowia ze corka... Noo poza mama... Zobaczymy... mnie juz wszystko jedno kiedys chcialam syna i to bardzo teraz to naprawde mi to zwisa byle by bylo zdrowe :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 27 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Prywaciarz? :P To nie dosc ze za dojazd to i w lape trzeba dac :P
    Miałam prywatnego lekarza - ale takiego z prywatnego pracowego pakietu to musiałam sie klocic bo mi chciała wypisać od pierwszej wizyty l4 a ja nie chcialam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ