X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Brawo! to ja tez chce :D
    Noo ja mam kamice i juz czuje ze wraca ale nie wiem jeszcze czy to wlasnie infekcja zwiazana z bakteriami drog rodnych czy wlasnie z pecherza (u mnie przy kamieniach to wlasnie przelazi jedno na drugie), no i ta nadzerka, mojej mamie narobila klopotow w ciazy z bratem... na razie jest mala byle by nie urosla bo tez moze doprawidz do krwawienia i sktocenia... ale juz temu swojemu lakarzowi nie ufam...


    a co Ci wyszło na badaniach? moczu mam na myśli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    póki co rozwieracz przez szykję nie przeszedł i nie mam szwów ale zobaczymy. Konier roweru, rolek i sobie leżę:) Mąż przeniósł obowiązki na pracownika, który jest bardzo szcześliwy i ma 2 miesiące urlopu przed Meksykiem:). Czuję się jak królewna i juz zamówiłam sobie 3 ciążowe tuniki- na jesień :)

    pierwsza: http://www.happymum.pl/sklep3/d696a,tuniki,230-lollipop_black_dress.html
    druga: http://www.happymum.pl/sklep3/b963b,tuniki,1610-lala_berry_tunic_sale!.html
    i trzecia: http://pieknamama.pl/media/products/568ca7d64da600961cb6531708259ebe/images/thumbnail/small_Kyla_black.jpg?lm=1431533907
    Noo to widze ze zakazy jak u mnie ale przynajmniej mowisz ze jak krolowa to fajnie :D
    Choc oczywiscie bym nie zamienila takiego wymogu lezenia na obsluge przy lozku :P choc nie powiem ze jak mialam plamienia to moj kazal mi lezec calymi dniami :D Noo ja z ciuchami jeszcze sie wstrzymuje ale jeszcze chwila i w spodnie sie nie dopne, juz brzuch mam twardy (a tydzien temu byl taki miekki tlusciutki-mimo kilogramow w dol) wiec myze ze max 2 tygodnie i bede musiala spodnie na gumke nosic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    a co Ci wyszło na badaniach? moczu mam na myśli
    Jeszcze nic, mam dopiero za tydzien we czwartek badanie moczu, bo dostosowali badanie do terminu wizyty u gina by bylo na swiezo, w czwartek mam badanie w poniedzialek wizyte.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i powiezial ze cytologi mi na razie nie zrobi z powodu nadzerki. ze zobaczymy jak dalej to bedzie wygladac.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    póki co rozwieracz przez szykję nie przeszedł i nie mam szwów ale zobaczymy. Konier roweru, rolek i sobie leżę:) Mąż przeniósł obowiązki na pracownika, który jest bardzo szcześliwy i ma 2 miesiące urlopu przed Meksykiem:). Czuję się jak królewna i juz zamówiłam sobie 3 ciążowe tuniki- na jesień :)

    pierwsza: http://www.happymum.pl/sklep3/d696a,tuniki,230-lollipop_black_dress.html
    druga: http://www.happymum.pl/sklep3/b963b,tuniki,1610-lala_berry_tunic_sale!.html
    i trzecia: http://pieknamama.pl/media/products/568ca7d64da600961cb6531708259ebe/images/thumbnail/small_Kyla_black.jpg?lm=1431533907

    Najładniejsza ta różowa ;D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam nawet zakaz do kościoała sklepu i wszędzie...nakaz leżenia. Jak tylko wstanę to krwawienie i skurcze... No to leże i czekam ...Moja mama leżała w ciąży całe 9 miesięcy. Jeszcze musze przekwalifikować firmę, zatrudnić kogoś, przed przedłużeniem L4 i mam rozmowy kwalifikacyjne w domu:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Najładniejsza ta różowa ;D
    Mąż się uparł bo ja nie mam nic kolorowego:) A na ostatnią polowałam najwięcej bo nigdzie nie było rozmiaru:) to takie zwykłe miękkie "dresówki"- żeby szybko narzucić jak do lekarza idę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 13:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    No ja mam nawet zakaz do kościoała sklepu i wszędzie...nakaz leżenia. Jak tylko wstanę to krwawienie i skurcze... No to leże i czekam ...Moja mama leżała w ciąży całe 9 miesięcy. Jeszcze musze przekwalifikować firmę, zatrudnić kogoś, przed przedłużeniem L4 i mam rozmowy kwalifikacyjne w domu:P
    To wspolczuje... uwilbiam sie wylegiwac ale pod warunkiem ze nie musze tylko to moj wybor :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nienawidze leżeć, długo spać i dlatego nienawidze plaży...ale mam co robić:0 nadrabiam biurokrację, papierologię i czytam cały regał książek dziennie:P a mąż, no cóż...leży ze mną; :> i jest szczęśliwy jak nigdy. Śmieje się że miesiąc miodowy mamy:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie :) Fajnie jak mozna ciaze przechodzic razem :D teraz to przestawiam organizm zeby o 5 rano codzinnie sie nie budzic bo juz mnie to meczy...

    Mialas ostatnio usg? ile ma maluszek? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 13:43

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałam ale mm nie dał tylko serduszko sprawdzał:) idziemy w środę na usg prenatalne-przeziernosc, kosc nosowa itp

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wczesnie? A w sumie to juz 11t bedzie? ja to mam 31 sierpnia :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no każą między 11 a 13+6 więc tak optymalnie:) to będzie akurat ostatni dzień 11 tygodnia wedlug belly:)

    ano 11- jeszcze 5 i będę znała płeć:0

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 13:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo mnie ciotka sponsoruje u swojego lekarza (w obu ciazach tylko on robil jej usg i w sumie mowi ze chodzila na nfz tylko po badania krwi) i on zaleca wlasnie w 14t. ja sie tam nie bede klocic szczegolnie ze on podobno bezblednie podaje plec na tym prenatalnym :D ciotce w obu ciazach podal i kilku jej kolezanka tez :D choc wiadomo ze do kolejnej wizyty bede nie pewna co i jak :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się z płcią nie spieszy:) wszystko mi jedno:) zmykam, odzwycziłam się od forum i nie mogę wysiedzieć tak długo:)
    ale test pappa też robisz? bo jego to między 10 a 14 to już najpóźniej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 14:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papapa i trzymaj sie :D I niech wszystko sie pomyslnie ulozy :D

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o szit Picia,no to wypoczywaj i wyciagaj szyjke:D


    u5cvp2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja, leż i leniuchuj za dwóch :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny nie ma torbieli!!!!

    littleladybird, Paulette, wiewiórka17, ciri22 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostalam dostinex mam brac do zajscia w ciążę

‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ