X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Paulette ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ciri-na pewno nie chcesz zmienic pracy? kolezanka szuka: Ktoś szuka pracy jako Sprzedawca Wewnętrzny - obsługa telefoniczna klienta w Warszawie? Umowa o pracę/benefity.
    Chetnie ale na razie mam to l4 i chce je wykorzystac a druga rzecz ze ja nie wiem jak ja po tylu latach kontakt z ludzmi bede miala :P Bo ja mega przeklinam i wkurwiaja mnie wszyscy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane tak się zastanawiam czy ja tą owulkę miałam w tym czasie co mi program wyznaczył.. Teoretycznie na @ zero objawów a niby jutro powinna przyjść. Zresztą ten mój wykres to w ogóle wygląda jak pole po bitwie pod Grunwaldem :/
    w następnym cyklu kupuje chyba testy owulacyjne.

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Chetnie ale na razie mam to l4 i chce je wykorzystac a druga rzecz ze ja nie wiem jak ja po tylu latach kontakt z ludzmi bede miala :P Bo ja mega przeklinam i wkurwiaja mnie wszyscy :D
    to wykorzystaj je na znalezienie pracy bo zostaniesz z reka w nocniku
    mnie etz wszyscy wkurwiaja ale jakos sobie radze;)


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem masz calkiem w dobrym miejscu zaznaczona ta owulke, a co do objawow @ wcele przed nia nie muszisz ich miec:D wiec czekaj czekaj a potem testuj :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no czekam czekam :P ale coraz bardziej w to wszystko wątpię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle Ciri to ciężko miałaś dostać te l4 ?czy dał Ci bez problemu ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy teraz poryczalam sie i dostalam :P
    teraz to zamiast pracy to ja lekarza szukac musze bo jednak od pracy wazniejszy lekarz. ja nie wiem co sie z tym moim stalo, ja bylam tak z niego zadowolona a teraz to mnie tak wkurza ze nie wiem..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz może jest dobrym ginekologiem np przy leczeniu, a nie przy prowadzeniu ciąży.. Czasami jednemu wychodzi np leczenie niepłodności, ale przy ciąży jest zielony. A czasem trafia się na idealnego pod każdym calem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda czasem tak jest że do momentu zajścia w ciąże jest ok a potem lekarz okazje się nie kompetentny i warto go zmienić.

    heh jeszcze 4 godz do wizyty

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten który leczył mnie wcześniej jak tylko zaszłam w ciążę od razu mi wciskał L4 to go niemal wyśmiałam, że mi od 9 tygodnia już L4 wciska. Zmieniłam lekarza i teraz jestem ciekawa czy mi przedłuży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja bo Ty masz wlasny biznes ale jestes na l4? I chcesz teraz przedluzyc? bo jakos sie zgubilam w tym :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chciałam l4 ale w końcu musiałam iść i dostałam na 31 dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cos sie dzialo ze wzielas czy co?

    Ja to chyba bede miala jakas infekcje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    infekcja, nerki i krwawienie z szyjki przy zmęczeniu. Okazało się że krwawie z szyjki bo sie skróciła i nie jest wystarczająco długa i się spłaszcza. Czyli niewydolność cieśniowo-szyjkowa. No to mam zagrożoną i leżę. ale 2 tyg nad morzem i jod...zbiło mi tsh w naturalny sposób do 2....masakra:) tydzien przed testem ciążowym miałam 3,09

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o tej niewydolności nigdy. To jest bardzo groźne, czy jeśli się oszczędzasz to jest w porządku?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo! to ja tez chce :D
    Noo ja mam kamice i juz czuje ze wraca ale nie wiem jeszcze czy to wlasnie infekcja zwiazana z bakteriami drog rodnych czy wlasnie z pecherza (u mnie przy kamieniach to wlasnie przelazi jedno na drugie), no i ta nadzerka, mojej mamie narobila klopotow w ciazy z bratem... na razie jest mala byle by nie urosla bo tez moze doprawidz do krwawienia i sktocenia... ale juz temu swojemu lakarzowi nie ufam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    infekcja, nerki i krwawienie z szyjki przy zmęczeniu. Okazało się że krwawie z szyjki bo sie skróciła i nie jest wystarczająco długa i się spłaszcza. Czyli niewydolność cieśniowo-szyjkowa. No to mam zagrożoną i leżę. ale 2 tyg nad morzem i jod...zbiło mi tsh w naturalny sposób do 2....masakra:) tydzien przed testem ciążowym miałam 3,09

    póki co rozwieracz przez szykję nie przeszedł i nie mam szwów ale zobaczymy. Konier roweru, rolek i sobie leżę:) Mąż przeniósł obowiązki na pracownika, który jest bardzo szcześliwy i ma 2 miesiące urlopu przed Meksykiem:). Czuję się jak królewna i juz zamówiłam sobie 3 ciążowe tuniki- na jesień :)

    pierwsza: http://www.happymum.pl/sklep3/d696a,tuniki,230-lollipop_black_dress.html
    druga: http://www.happymum.pl/sklep3/b963b,tuniki,1610-lala_berry_tunic_sale!.html
    i trzecia: http://pieknamama.pl/media/products/568ca7d64da600961cb6531708259ebe/images/thumbnail/small_Kyla_black.jpg?lm=1431533907

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Nie słyszałam o tej niewydolności nigdy. To jest bardzo groźne, czy jeśli się oszczędzasz to jest w porządku?

    nie- leżenie to wymóg. nawet sikanie ograniczam:) Po prostu szyjka za szybko sie rozwiera i skraca...no i jak już jest mocno rozwarta to zakłada się szwy na szyjkę...jeszcze mocno rozwartej nie miałam, to znaczy nie na tyle, żeby ten "tester" przeszedł, i za tydzień w środe idę na kontrolę to będę wiedziałą czy trzeba te szwy zakładać

    mam nadzieję, że skończy się na farmakologii

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 13:33

‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ