X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri i jak tam w nowym miejscu???juz jesteś czy dopiero jutro?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i nie będę miała jeszcze ovu. no ale wyjazd po dzisiejszym dniu w pracy przyda mi się. dobrze że dziś tylko do 13.30 bo idę do ortopedy i do gin

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    tam jest zasieg do d... i nie będę miała dostępu do naszego forum...

    Odpoczniesz również od forum :)

    Picja wrote:
    Ja to mam najgorsza szefowa świata. Pracoholiczka. W pracy od 6 do 18 :) to ja sama. I wiecie co.czasem wolałabym pracować dla kogoś:(

    Wszystko ma swoje dobre i złe strony :) Ci co pracuja dla kogoś, chcieliby pracowac dla siebie i na odwrót :P zawsze tak jest :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 12:30

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja przy Was dziewczyny odpoczywam i dostaje energii nowej :P

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Ciri i jak tam w nowym miejscu???juz jesteś czy dopiero jutro?
    Jutro albo po jutrze dopiero bede w nowym miejscu...

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Hmmm 12_13dc byla owulka? Czyzby? Poczekamy zibaczymy ;*
    Ciri... czarownico!! ;) "wczoraj lub przedwczoraj miałaś owulację" - rzekł mój ginekolog :D

    jestem już po wizycie :) naprawdę u żadnego lekarza nigdy tak się nie śmiałam jak za każdym razem u dr Mrozka :) jest boski :)

    Cytologia okej, pokazałam mu moje wyniki, rzucił okiem na karteczkę, na mnie, znów na karteczkę i pyta "przypomnij mi który to miesiąc się starasz..."(dobrze wiedział, że pierwszy) i powiedział... "wyluzuj bo jak się zafiksujesz to będzie dupa blada". Z wyników jest bardzo zadowolony przy czym nie omieszkał zaznaczyć jak zapytałam o testosteron, że mój wynik świadczy tylko o tym, że jestem kobietą a nie chłopem przebranym za babę ;) Wszystko w normie :)
    Zaczął już pakować mój wynik do kartoteki (tzn., że koniec wizyty) a ja z tekstem "Panie doktorze... dziś mam 14dc... i oczy szreka" zaczął się śmiać i kazał mi wyskakiwać z majtek :D:D
    Owulacja była wczoraj lub przedwczoraj z prawego jajnika, "dywanik" na 9mm przygotowany na zagnieżdżenie. Wg zaleceń przycisnąć dziś chłopa i czekać :)

    ciri22, Landryneczka lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je po prostu bomba :D ciśnij chłopa :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    Ciri... czarownico!! ;) "wczoraj lub przedwczoraj miałaś owulację" - rzekł mój ginekolog :D

    jestem już po wizycie :) naprawdę u żadnego lekarza nigdy tak się nie śmiałam jak za każdym razem u dr Mrozka :) jest boski :)

    Cytologia okej, pokazałam mu moje wyniki, rzucił okiem na karteczkę, na mnie, znów na karteczkę i pyta "przypomnij mi który to miesiąc się starasz..."(dobrze wiedział, że pierwszy) i powiedział... "wyluzuj bo jak się zafiksujesz to będzie dupa blada". Z wyników jest bardzo zadowolony przy czym nie omieszkał zaznaczyć jak zapytałam o testosteron, że mój wynik świadczy tylko o tym, że jestem kobietą a nie chłopem przebranym za babę ;) Wszystko w normie :)
    Zaczął już pakować mój wynik do kartoteki (tzn., że koniec wizyty) a ja z tekstem "Panie doktorze... dziś mam 14dc... i oczy szreka" zaczął się śmiać i kazał mi wyskakiwać z majtek :D:D
    Owulacja była wczoraj lub przedwczoraj z prawego jajnika, "dywanik" na 9mm przygotowany na zagnieżdżenie. Wg zaleceń przycisnąć dziś chłopa i czekać :)
    Cudowny ;D noo i co noooo i cooo ja znow mam racje ;P

    ann_je lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, skoro tak ładnie tu dziewczynom przepowiadasz, to powiedz coś fajnego o moim wykresie ;) moze sie spełni :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ann_je a zbijalas czyms tsh? Ja w marcu mialam 2,6 dwa lata temu 2,0 i zaszlam w ciaze nie wiem jak th3 i th4 bo nie robilam.
    ja jestem pod opieką endokrynologa od listopada, kiedy się dowiedziałam, że mam niedoczynność. Najpierw miałam Euthyrox 25N, po 3 miesiącach spadło tsh tylko o kilka setnych to dostałam 50 na na zmianę z 75 i teraz od maja znów 50 bo ładnie pospadało :) we wrześniu mam kolejną wizytę (chyba, że zaciążę wcześniej to mam się od razu zgłosić). A Ty Ciri zrób sobie badania bo moja endo mi mówiła, że jak jest wysokie tsh i nieprawidlowe th to jest niebezpieczne dla płodu więc warto zrobić badania i pokazać przynajmniej ginekologowi jak nie endokrynologowi :) akurat masz za 2 tygodnie wizytę (nie martw się, zleci szybko) to będziesz mogła pokazać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ciri, skoro tak ładnie tu dziewczynom przepowiadasz, to powiedz coś fajnego o moim wykresie ;) moze sie spełni :D
    Z twojego to raczej niestety nic. Ale jestem w szoku ze tak ladnie ci sie utrzymuje na takim poziomie. Temperatura od kilku dni ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 13:07

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Z twojego to raczej niestety nic. Ale jestem w szoku ze tak ladnie ci sie utrzymuje na takim poziomie. Temperatura od kilku dni ;)
    No i dupa blada :P może niepokalanek zaczął działać ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    ja jestem pod opieką endokrynologa od listopada, kiedy się dowiedziałam, że mam niedoczynność. Najpierw miałam Euthyrox 25N, po 3 miesiącach spadło tsh tylko o kilka setnych to dostałam 50 na na zmianę z 75 i teraz od maja znów 50 bo ładnie pospadało :) we wrześniu mam kolejną wizytę (chyba, że zaciążę wcześniej to mam się od razu zgłosić). A Ty Ciri zrób sobie badania bo moja endo mi mówiła, że jak jest wysokie tsh i nieprawidlowe th to jest niebezpieczne dla płodu więc warto zrobić badania i pokazać przynajmniej ginekologowi jak nie endokrynologowi :) akurat masz za 2 tygodnie wizytę (nie martw się, zleci szybko) to będziesz mogła pokazać :)
    Moja kolezanka ma 4 i jej nie zbijali w ciazy. Zaszla w pierwszym cyklu staran. Ja mam wizyte za miesiac dopiero. Co do mojego tsh kazal zwracac uwage na mdlosci. Jesli beda trwaly po kilka godzin z wymiotami nieustannymi to wtedy robic tsh bo to znaczy ze organizm nie wyrabia. A ma razie jestem splukana wiec nie robie badan. Bede sie tylko denerwowac. Naprawde... Mam na razie dosc.... Moze pomysle o tym innego dnia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    No i dupa blada :P może niepokalanek zaczął działać ;)
    Moze... Ale widze ze przyszly cykl bedzie dlugi ale juz z owulacja. Moze nie jakas z mega temperaturami... Ale jednak bedzie owulacja

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moze... Ale widze ze przyszly cykl bedzie dlugi ale juz z owulacja. Moze nie jakas z mega temperaturami... Ale jednak bedzie owulacja

    To mi się podoba :D nawet bardzo ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;* byle by sie spelnilo ;D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ;* byle by sie spelnilo ;D

    Dzięki <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co mi powie o tym tsh moim 3,07 ostatnio nic nie mowil, nie marudzil. Powiedzial no zobaczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do ortopedy w kolejce bo mam problemy z kolanem. Potem z mama na kawkę a potem ważna wizyta u gin o ok 16.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 14:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to chyba nie dozyje do 18

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ