X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kto wie czym mężuś je nakarmił:) może jadł jakiś silikon czy co:) mam nadzieję, że będzie dobrze i zobaczę dziś serduszko. skonczony 7 tydzien więc musi być widac....i teraz przygotuję sobie wyniki i zero czytania o obumarłych ciążach...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    To ja Was trochę pocieszę. Byłam wczoraj u gina, fasola ma już 2,5 cm i rośnie jak na drożdzach :) Ale gin stwierdził, że ciąża wygląda mu na młodszą o jakiś tydzień, raczej wątpię żeby to było możliwe bo od ostatniego serduchowania do owulacji musiało by z 5dni minąc a wątpię żeby chłopaki tyle wytrzymały. Chyba, że to jakieś terminatory były :D
    Moze wolniej sie rozwija a potem nadrobi. Moja ciotka tak teraz miala. Do 3 miesiaca wychodzilo lekarzowi ze mlodsza a potem nagle o tydzien starsza ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja jak już zobaczysz serducho to się uspokoisz, a później będziesz tylko czekac na kolejne wizyty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w domu juz. Jakos zle sie czuje. Polozylam sie i chyba postaram zresetowac. Picja trzymam kciuki. Daj znac co i jak.

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn, które obniżaly TSH w ciąży. Jesli dzis okaze się, że przepisze mi cos na obnizenie z tej mojej nieszczęsnej 3,07...to jaki wpływ ma to na ciążę? Ja tsh zawsze miałam wysokie. w styczniu 2,75...czy leki nie zaszkodzą dziecku? Nie wywołają poronienia?
    Moja endokrynolog powiedziała, że jak zajdę w ciążę to mam przyjść ze świeżymi wynikami do niej bo w 90% przypadków trzeba zwiększyć dawkę eutoryxu i tak samo potwierdził mi to mój ginekolog. Wniosek taki, że tabletki na tarczycę nie szkodzą na płód ;)
    Nie martw się i nie stresuj bo tylko niepotrzebnie wprowadzasz nerwówkę w swoim organizmie a przecież teraz trzeba tam spokoju! ;) będzie wszystko dobrze ;)

    Ciri trzymaj się a jak dalej będziesz się źle czuła i będzie Cię boleć podbrzusze to może rozważ wizytę u lekarza wcześniejszą... eh

    Namida gratuluję ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 15:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz sie polozylam i mi lepiej mysle ze to nerwy. Poszlo jedno info mamy na innym watku kolejna ciezarna a po m mnie nie bylo zadnej... Wiec wreszcie po 16 dniach jakas sie ukazala ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do gin teraz. Zobaczymy co powie na wyniki męża. Ehhh denerwuje się strasznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Ja czekam do gin teraz. Zobaczymy co powie na wyniki męża. Ehhh denerwuje się strasznie
    Dobrze bedzie ;* pamietaj ze z faceta nasieniem latwiej zadzialac niz na kobiete

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jo stary numer....kobieta w ciąży w kolejce...ehhh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez zwwsze tak mam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, kto nowy? Ktoooo???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy znasz. Karlik. Na takim watku ktory tez ja zalozylam ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co? Chcialabym sie teraz zdrowo odzywiac ale kurcze co zjem pomidora, salate czy inne warzywa rzygam... i wlasnie bede jadla zupke chinska... bez sensu :( dobrze ze tabletki witaminowe mi jutro przyjda o bede cos suplementowac. Wczoraj i jablko zwymiotowalam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam niestety. Ja tylko na tym teraz siedzę:). Ja z kolei nie mogę zjeść nic słodkiego. Nawet naleśników. Odrzuca mnie od pizzy itp. A uwielbiam twaróg, śledzie i szprotki. I rogale z makiem z szynka:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam mdlosci od slodkiego... Nic, ani czekolada, ani ciastko, ani nic, masakra... i widze ze dzis to od wszyskiego mnie odrzuca. ale o chyba nerwy.. ale sie pocieszam ze jutro powinien byc ten lepszy dzien w ktorym nie bede wymiotowac. bo tak mam po dwa dni dobrze dwa dni gorzej ale i tak nie jest zle :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dajcie znać dziewuszki co u lekarzy.

    Ja w końcu zaczynam żyć, przechodzą mi dolegliwości i czuję się zajebiście :) Ciekawe na jak długo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis wlasnie mam zly dzien... bede chyba caly lezec

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pogrzało was z tym wkręcaniem się. Kopa na opamiętanie dla wszystkich czarnowidzów ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 17:10

    littleladybird lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj dawaj i mow ze bedzie dobrze, bo ja tu dzis swiruje. Ja chce dzis zasnac i obudzic sie za dwa tygodnie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam ogórki kiszone ^^ chyba się popłaczę ze szczęścia :P

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ