X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja to dzis stwierdzilam ze jak moj dol bedzie sie poglebial, to pojde do szpitala powiem ze mialam wczoraj wypadek i naklamie ze mnie brzuch napierdziela i niech zrobia mi usg.... (noo a potem dochodze do wniosku ze pewnie jesli nie krwawie to go nie zrobia bo to za wczesnie zeby cos zobaczy :P i podadza leki przeciwbolowe wiec to glupi pomysl :D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    pogrzało was z tym wkręcaniem się. Kopa na opamiętanie dla wszystkich czarnowidzów ;)
    Dobrze gada, polać jej! :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ja to dzis stwierdzilam ze jak moj dol bedzie sie poglebial, to pojde do szpitala powiem ze mialam wczoraj wypadek i naklamie ze mnie brzuch napierdziela i niech zrobia mi usg.... (noo a potem dochodze do wniosku ze pewnie jesli nie krwawie to go nie zrobia bo to za wczesnie zeby cos zobaczy :P i podadza leki przeciwbolowe wiec to glupi pomysl :D

    hiehie zrobiłabym tak samo :)
    jak moja babcia 92-letnia w listopadzie się przewróciła jak chciała wpuścić kotka do domu przez okno i nie mogla wstać i dopiero rano ją ciotka znalazła to po 2 dniach strasznie kaszlała, miała gorączkę i coraz bardziej bolał ją łokieć i biodro (nie chciała się przyznać tylko zauważyłam, że nie może lewej ręki podnieść do buzi) to moja mama zadzwoniła na pogotowie i ją najnormalniej w świecie olali jak usłyszeli wiek. Po 15 minutach jak ochłonęłam zadzwoniłam ja i powiedziałam, że babcia się dusi, zanika oddech i bardzo szybko bije jej serce (co było tylko częściową prawdą) dyspozytorka kazała dzwonić do rodzinnego bo rodzinny do 18 ma przyjechać a oni po 18 dopiero (była 16.30) to zapytałam jej czy po 18 to ja osobiście do niej przyjdę i sprawdzę czy z taką samą łaską jak teraz wyśle zespół aby wypisali zgon babci. poskutkowało. na szczęście bo okazało się, że babcia ma obustronne zapalenie płuc, płyny w lewym i złamaną kość promieniową przy stawie łokciowym eh...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja po wizycie u gin.... nie jest dobrze. Mam 5 cm torbiel na lewym jajniku...jestem załamana....

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula dostałaś jakieś tabletki żeby to rozbić? czy laparoskopie zalecają?
    Madzia... nie załamuj się tylko... przynajmniej masz diagnostykę i możesz się leczyć i lepiej, że wyszło teraz niż jakbyś miała stracić dzieciątko z tego powodu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zrobić badania krwi Roma lub Ca125 i wtedy zobaczymy co dalej... kuzwa 3 mies temu tego gówna nie bylo

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wyniki męża?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ma spróbować zgubić trochę kg to się polepsza parametry.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to gówna czuje nawet jak sama dotykam się w dole brzucha....

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mhhh no 5cm w ciągu 3 m-cy to sporo... chyba, że nie wykrył go wcześniej eh... ja pisałam już na innym wątku, że 3 lata temu byłam u innego ginekologa, który wynalazł mi polipa, dał silne hormony na 14dni i wstępnie umówił na operację, poszłam do innego kilka dni później jak podwoziłam mamę na wizytę i on nie widział nic więc poszłam jeszcze do znajomego ordynatora gin-poł do szpitala i szukał chyba 5 minut na usg i nie widział też nic. po 3 latach teraz byłam u mojego i nie pytając o nazwisko lekarza który to wynalazł powiedział, że niektórzy sobie chcą nabić statystykę wyleczalności i uchodzić za fajnych (wizyty prywatnie 160zł/każda a operacja na fundusz).
    Dlatego może idź sprawdzić do innego gin tak po prostu kontrolnie i dla świętego spokoju

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:
    m powiedział, że niektórzy sobie chcą nabić statystykę wyleczalności i uchodzić za fajnych

    Nie wierzę... masakra, co jest nie tak z tymi lekarzami?
    Madziulla może faktycznie idź jeszcze do jakiegoś innego i sprawdź to.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważneiejsze że wiadomo co Ci jest wyleczysz się i będzie dobrze.


    Nie mogę się doczekać powrotu Picji od gin!

    A tak z innej beczki wkońcu doczekałam się swojego autka- w wrsji Kombi żeby było dużo miejsca na dzieciaczka, tylko po co jak fasolki nie ma :/

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi doczekasz się w końcu:) A jak się już pojawi to od razu autko będzie gotowe. A ja mam bardziej sportowe auto i teraz będę musiała kombinować :(

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi sobie wózek sprawiłaś a niedługo będziesz musiała szukać wózka dla dzieciątka ;) na pewno ;)

    Landryneczka i jak po wizycie? wszystko w porządku? miałaś usg? owulacja potwierdzona?

    też czekam na wiadomości od Picji ;) ale pewnie siedzi teraz i wzdycha z zakochania ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2015, 19:05

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida teżmiałam sportowe ale teraz mąż nim będzie jeżdził a ja będe mieć duzy bagażnik :P a on niech się gniecie :P

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sześć i pól milimetra! 6tydzien +4 dni, puls 152 i spadlam z fotela z wrażenia:) poplakalismy sie:) ....jestem w ciazyyyy! Ależ mam portfolio:) i serduszko pika.i widziałam i słyszałam. Och

    ciri22, ann_je, wiewiórka17, Baronowa_83, littleladybird, ewi0808 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi- pake wyslalam:) prasówka;)

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Sześć i pól milimetra! 6tydzien +4 dni, puls 152 i spadlam z fotela z wrażenia:) poplakalismy sie:) ....jestem w ciazyyyy! Ależ mam portfolio:) i serduszko pika.i widziałam i słyszałam. Och
    o matko, Picja... aż mnie ścisnęło ze wzruszenia ;) ależ to musi być radość... szczerze gratuluję i życzę zdrówka i dobrego samopoczucia <3

    Landryneczka super, że wszystko okej. a owulacji jeszcze nie było? tzn., że test owulacyjny kłamał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja gratuluje :) super wiadomość

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 19:37

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja gratulacje

    Landryneczka owocnych starań


    Madziulla będzie dobrze

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ