X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ja ich lubie ja i jego i przed ciaza i slubem bylo super naprawde duzo czasu razem spedzalismy ale odkad sie miedzy nimi zle dzieje ja ich unikam, wole w takie rzeczy nie wchodzic...

    I tak mam nadwage, w 6 miesiecy 12 kg przytylam, robilam badania na wszystkie stony i jestem zdrowa... ale przez te pol roku odstresowalam sie i mimo ze malo jadlam tylam, doszlam do pewnej wagi i licznik sie zatrzymal, probowalam schudnac ale nic nie dalo, a poniewaz jem normalnie, i jezdze na rowerze i czuje sie lepiej niz jak bylam chudsza stwierdilam ze na sile nie bede chudnac chyba ze z ciaza bede miala problemy (z zajsciem)
    a waze 69kg przy wzroscie 158cm... ale podobno po mnie nie widac, wszyscy daja max 60 kg. jestem rowna, tyje rowno wszsedzie wiec brzucha nie mam ani nic..

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Ciri może wszystko naraz


    przeglądam galerię (ciążowe z późną owu :D) i na pierwszej stronie jest takie wykres ekg jak mój, dziewczyna nawet takie W ma ;). nadzieja umiera ostatnia :D

    Dobrze, że nie mam już premium :) każdego dnia szukałam wykresów podobnych do mojego :) kilka sobie nawet zapisałam na kompie :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Dobrze, że nie mam już premium :) każdego dnia szukałam wykresów podobnych do mojego :) kilka sobie nawet zapisałam na kompie :P
    jezu jak mi nie wychodzily testy a mialam wszystkie objawy tez tak robilam... masakra... schiza

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyryczalam się pojechałam do siostry na pogaduchy trochę mi lepiej ale mam mega doła. Jutro idę badania zrobic.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Wyryczalam się pojechałam do siostry na pogaduchy trochę mi lepiej ale mam mega doła. Jutro idę badania zrobic.
    Tulę mocno <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla nie martw sie. to sa rzeczy do wyleczenia, najwazniejsze zebyy nie wrocilo :* Wyleczysz sie i ciach prach bedzie dzidzi (piszac to zaciskalam zeby :P)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem ze do wyleczenia ale najbardziej boli to ze teraz trzeba robić tak żeby fasolka nie bylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla a sikalas na test? torbiel czesto daje pozytywny wynik testu, ciekawa jestem od czego to zalezy ze jednym wychodzi innym nie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siknelabym ale nie mam teraz nie przyszła paczka z testami ovu gdzie też miały być ciążowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm... ciekawe jak to dziala... noo nic a nie mowil nic ze moze sie wchlonac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam zrobić badanie roma lub Ca125 I od tego niby zależy co dalej.... będę miała wyniki mam zadzwonić do niego. Jest opcja ze wchłonie się ale coś jemu to za szybko urosło. Bo 3-4 mies temu nie było tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny z miesiaca na miesiac potrafia miec 2 cm i sie wchlania... ale miejmy nadzieje ze da rade :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem bo też już takie miałam. Tylko są niby różnego rodzaje tego gówna.i dlatego pewnie każe mi krew zbadać i zobaczyć co za miesiąc z tym będzie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Tak wiem ze do wyleczenia ale najbardziej boli to ze teraz trzeba robić tak żeby fasolka nie bylo
    Torbiel spora ale nie takie torbiele sie wchlanialy. Może uda sie luteiną sprawić zeby się wchlonela...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja mam taka nadzieje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i pieknie na tym drugim moim watku kolejna zaciazona. Zla passa chyba przelamana. ;D ja chyba dzis kupie najtanszy test ciazowy i chyba znow sobie sikne tak w ramach relaksacji...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwią nie ogarnęłam mierzenia temperatury

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ze co? Zasplas? A ja dzis zmierzylam... I sie utrzymuje wiec chyba dobrze. Dzis na rowerku do pracy ;D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek przyszedł przed 5. Nie chciałam go obudzic pisaniem termometru

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaa.... A ja musze cos zjesc...ale na nic nie mam ochoty... W sumie to naprawde nie wiem co mam zjesc...

‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ