X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wlasnie wczoraj jak Ci pisalam o tym ze nie bedzie owulacji to pomyslalam ze pewnie ja wyznaczy jesli temperatura sie utrxyma albo lekko wzrosnie.
    Moze to zeczywiscie owulacja ale stawiam ze tak jak u mnie pierwsza ktora mialam po tabletkach progesteron i jajeczko niedomagalo wiec pewnie i tak na staty,choc nie takie cuda sie zdarzaly. Jesli sie utrzyma to ja bym nie wytrzymala i zrobila w poniedzialek progesteron zeby sie dowiedziec czy byla czy nie ;D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne rzeczy, bo jeśli owulka była to akurat dzień po odstawieniu dupka, którego wzięłam na wywołanie @. Chyba zrobię ten progesteron :) nie pomyślałam i mogłam dziś jechać :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jutro nie masz mozliwosci zrobic? Noo jestem ciekawa strasznie czy doszlo do owulacji. Bylo by suuuuper ;D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I z serduszkiem trafione ;D dzien przed jak u mnie ;*

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety labo tylko od pon do piątku :/
    nooo serduszek w tym miesiącu było mega dużooo :D męża miałam prawie codziennie w domu, więc korzystaliśmy ile się dało :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie by bylo jakby taki zwariowany cykl zakonczyl sie zielona kropka. ;* a szpital nie wchodzi w gre? Kurde fajnie by bylo ;D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tylko ja zastalam bez owu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mow hop ;D

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, właśnie pojadę jutro rano do szpitala :D nie pomyślałam o tym :P

    Baronowa ja u siebie pierwszy raz widzę ciągłą krechę na wykresie :P a obserwuję już 10 cykl. W tym cyklu brałam dupka i wychodzi na to (jeśli progesteron potwierdzi owulkę), że owulacja nastąpiła dzień po odstawieniu dupka O.o

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze cos tam wyrownal... Kurde juz sie nie moge doczekac tych Wynikow Twoich ;D jej ale jestem podniecona ;p

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie sluz się zmienił na taki kwaśny. Mam nadzieje ze za kilka dni okres przyjdzie i do 27 będzie juz po

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to kwasny to ja mam zwykle dzien po owulacji juz.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moze cos tam wyrownal... Kurde juz sie nie moge doczekac tych Wynikow Twoich ;D jej ale jestem podniecona ;p

    Ja też nie mogę się doczekać. I w tym cyklu zaczęłam brać niepokalanka :) może on wyrównał mi poziom prolaktyny, bo przy mojej stresującej pracy to ona sobie pewnie skacze jak szalona :/
    U mnie pojawił się taki dziwny śluz niby rozciągliwy niby lepki, sama nie wiem. Takiego jeszcze nie miałam.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo kochana tyle zmian na raz? To ze szczescia mozna sie poplakac ;D a dupka masz jeszcze w razie czego? Bo cos czuje ze jesli ladnie tam wszystko wyjdzie to moze warto go aplikowac?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze mam chyba dwa opakowania :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ja też nie mogę się doczekać. I w tym cyklu zaczęłam brać niepokalanka :) może on wyrównał mi poziom prolaktyny, bo przy mojej stresującej pracy to ona sobie pewnie skacze jak szalona :/
    U mnie pojawił się taki dziwny śluz niby rozciągliwy niby lepki, sama nie wiem. Takiego jeszcze nie miałam.
    I stad te stale temperatury noja droga:) przeciez jak prolaktyna sie normuje to wykres przestaje być zębaty:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo to kwasny to ja mam zwykle dzien po owulacji juz.
    No właśnie zwrocilam uwagę na twoje wpisy i zwrocilam uwagę na siebie bardziej.
    Może sie cos tam zadzialo bo jajnika juz nie czuje. Jesli cos się zadzialo to do 27 sie wyrobie;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja bym jutro ten progestero. Zrobila jak wyjdzie ze owulka byla to moze warto wziac tego dupha? Tak na zagniezdzenie zeby przypadkiem nie nawial? A potem kolo 12 dc to tescior ;D

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie kciuki za mój progesteron :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to trzymam jak za swoja bete... Kurde mamo ale fajnie by bylo ;D

    littleladybird lubi tę wiadomość

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ