X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Taki mini casting:)? I dobrze. Szkoda potem w ciąży czasu na szukanie takiego któremu ufasz.
    Na ciąże mam prywatnego lekarza. Teraz nie msm kasy żeby do niej jeździć. Szukam przychodni żeby badania zroboc

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Mowilas ze masz sie zapisac. ;D a testuj testuj ;) ja sobie wozek wczoraj ogladalam i w jednym sie zakochalam ale chyba mnie nie bedzie stac.... ;(
    Jaki? Ja szukam mega lekkiego bo na 3 piętrze mieszkam. Z synkiem miałam roana kocham ten wozek ale jest ciezki do wnoszenia po schodach. Zreszta szybko mlodu chodzil i parasolki tez się pozbyliśmy jak mial z 1,5 roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 09:45

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki :) lecę na przerwę :P nic dzisiaj w pracy nie zrobiłam :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nawet nie wiem gdzie we Wrocławiu sa wozki. W baby max bylam ale tam jakos Malo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Na ciąże mam prywatnego lekarza. Teraz nie msm kasy żeby do niej jeździć. Szukam przychodni żeby badania zroboc
    Rywatnego tez ciężko znaleźć:( ja na nfz bylam ostatnio jakies 6 lat temu a i tak prywatnych ciągle zmieniałam.ciagle cos mi nie pasowalo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj jestem mniej na forum próbuje ogarnąć co piszecie ale nie nadążam. Wybaczcie mi:) jadę teraz zrobić badanie krwi Roma. 100 zł kosztuje no ale cóż począć. Musze je zrobić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to myslalam ze masz na nfz skierowanie na to... Kurde to kicha...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie pamięta kiedy miałam skierowanie na nfz. Nawet od laryngolog a czy cos. Takie czasy:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej ja na wszystko dostaje co chce. Nawet jak podejrzewalam u siebie astme to bez gadania od reki skierowanie dostalam ;p

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele znowu mega rozciagliwy glut

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie brzuch bardzo boli i znow zaczyna mi byc nie dobrze... W sumie to plecy i podbrzusze boli... Ale tak dziwnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mogę z mojej siostry. Myślałam, że się będzie cieszyć, że ciocią zostanie i na początku tak było a teraz jej powiem, że coś mnie boli albo o coś się martwię to, weź nie panikuj, przesadzasz albo pogięło Cie (siostra ma 24lata i z mężem dopiero zaczynają powoli ukladać sobie życie). Dowiedziała się, że mój brat ma do mnie niedługo przyjechać to awantura na całego dlaczego on do mnie przyjeżdza on ma sobie domek na działce budować. Podejrzewam, że jest zazdrosna bo brat pewnie będzie chciał wesprzec mnie finansowo na jakieś łóżeczko albo mebelki. Nie jakieś tam kokosy ale zawsze coś. A moja siostra jest z typu "mi się wszystko należy" Nie wiem, jak jej mam ładnie powiedzieć, żeby się w końce odjebała od tego kto na co kase wydaje. Ja jej nawet nie powiedziałam, że jak dostałam premię to sobie rower kupiłam, bo by mi pierdzieliła, że ja niby biedna jestem a sobie rower za 400z kupiłam. Czekam, aż zrobi mamie awanturę, że kupiła sobie lodówkę na raty XD
    Uff musiałam się wyżalić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri. Jak bardzo boli to idź do lekarza no:( po co się stresowac. Różnie bywa.zwlaszcza po tej akcji z rowerem

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a jadłaś coś? Może z głodu boli?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prace mam.. A mysle ze brzuch boli od jelit..znow swiruja. Jak nie biegunka to zatwardzenie i tak dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    Ciri a jadłaś coś? Może z głodu boli?
    Oczywiscie ze jadlam ale mnie boli nizej na wysokosci jelit i mi niedobrze...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jao od 5;40 na nogach wiec nie dalo by rady bez sniadania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może na wymioty Ci idzie. Mnie na początku bolał brzuch z głodu albo jak mnie mdliło. Na szczęście to mija :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest szansa ze wyniki będą dzisiaj ale teraz jadę na domek tam jest słaby zasięg wiec nie wiem czy dam rade sie zalogowac do wynikow online. Możliwe ze odezwę się na forum dopiero po powrocie cżyli w niedziele wieczorem. Trzymajcie kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki Madziulla, nie stresuj się, będzie dobrze. Musi być :)

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ