X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś do góry temp, i ovu przesuneło mi ovulacje z 8dc na 10dc. Ciekawe jak było naprawdę?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej prawdopodobne ze 10 bo ostatni dzien ze sluzem plodnym mialas 9 wiec dzien wczesniej i tak zwykle wypada owulacja po szczycie(czyli ostatnim dniu ze sluzem plodnym)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tak z ciekawości bo już gdzieś o tym na forum czytałm że włąsńie w ostatni dzień śluzu płodego jest ovu i tak na próbę zmieniłąm w 10 dc z suchego na rozciągliwy i wówczas ovu przesuneło mi owulacje na 11 dc. WIęc nie wiem jak to jest z tym systemem

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz tak naprawde to dla mnie np wyznacznikiem jest szyjka. Ona mi pomogla stwierrzic kiedy jest owulacja. Jak nie wezmisz kilku czynnikow pod uwage to nie bedziesz wiedziec. Rownie dobrze jesli teraz bedzie sie piac do gory to mogla byc wczoraj... To nigdy nie wiadomo...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj to nie ma opcji bo śluz już taki gęsty lepki jak taki czop :D.
    Może faktycznie zaczne te szyjkę badać od następnego cyklu w tym zaczełam ale nic nie czułąm i się poddałam

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to trzeba caly czas badac i bys wyczula w koncu roznice. Ja to najlepiej wlasnie owulacyjna szyjke rozpoznaje. A jesli chodzi o owulacje to jak sluzu nie bylo i tak mogla byc owulacja u mnie sluz sie nie pokrywa z owulacja w ogole.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zadam takie głupie pytanie a na jakiej głębokośći ją wyczuwasz?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zaleznosci. Od takiej glebokosci ze pol palca wsadzw i juz jest a czasem caly. Moja sie jeszcze mocno wugina i czesto czuje szyjke a nie jej czubeczej i dopiero czubek musze wynalezc (np sluz zbieram z dookola szyjki bo tam mam go najwiecej wcale nie na czubku) i wiem ze jak trafie na scienke ro potem patrze jak dluga jest szyjka a nie jak gleboko mam palec. Jak czubek szyjki jest mniej wiecej na poziomie polowy gornego paliczka palca to wiem W wysoko jak siega do konca paliczka to nisko ale to ja sobie tak ustalilam jak poznalam troszke swoje cialo...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki dzięki będe próbować

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacznij badac juz teraz moze za duzo na poczatku nie "zrozumiesz" ale przy owulacji jakby sie nie udalo to zauwazyszysz roznice noo i inna szyjka to byl u mnie objaw ciazy ;p straszne cuda wyczyniala ;D

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri teraz to już nic z tego nie wiem kiedy mogła ta owulaacja wystąpić.dalej program mi przesunął dzień owulki

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiewiorka bez monitoringu sie nie dowiesz ;( miedzy 18-20 dniem cyklu nogla byc tak jak program zaznaczyl to ostateczny termin. Zmienil ci termin owulacji ze wzgledu na sluz ktory wpisalas i dlatego ze temperatura dalej rosnie. Zwykle przy mniej wiecej 4-5 temperaturze zaczyna sie normowac. Utrzymuje sie ale juz nie ma tendencji wzrostowej (oczywiwcie schodki sie czasem zdarzaja ale bardziej sie uspokaja)

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi się właśnie wydaje ze była 18 bo nawet widać po tym skoku temperatury o 2 stopnie

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pora dnia do badani szyjki jest obojetna?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeb jechać do pracy, a mi się dziś nie chche, w sumie to o 8 Biuro otwieramy oj tam ojtam :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    No mi się właśnie wydaje ze była 18 bo nawet widać po tym skoku temperatury o 2 stopnie


    Mi też dzisiaj ovu przesuneło dzień owulacji.

    A może się udało i tak temp szalenie rośnie. Trzymam kciuki :*

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Pora dnia do badani szyjki jest obojetna?
    Z tego co czytałam ważne żeby codziennie tp byla ta sama pora

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    No mi się właśnie wydaje ze była 18 bo nawet widać po tym skoku temperatury o 2 stopnie
    Tto nic nie oznacza. Spojrz na moj wykres. Ja mialam owulke juz jak temperatura rosla. Temperatura moze zaczac rosnac 3 dni przed owulacja i trzy dni po niej ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Pora dnia do badani szyjki jest obojetna?
    Obojetna. Ja sprawdzalam dwa razy dziennie szczegolnie jak wyczulam zmiany rano po mierzeniu temperatury(jak zaczynasz chodzic zmienia polozenie) i pozniej juz wieczorem ale to juz jak zobaczylam ze jest inaczje niz zwykle

    I codziennie o tej samej porze. To najwazniejsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 08:19

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ciri, a dzisiaj co powiesz o moim wykresie? Bo ja nie wierzę, OF się chyba pomylił :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ