X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny to mój pierwszy cykl i nie wiem jak of wyznacza dzień owulacji. czy to jest tak, ze jak jutro będę miała wyższą temperaturę 3 raz z rzędu to owu zastanie wyznaczone na 12-13dc? zawsze owu jest wyznaczane wstecz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zawsze wstecz 3 lub 4 dnia wyzszych temperatur, i 4 temperatura musi byc o 0,2 wyzsza niz najwyzsza z 6 niskich temperatur przed owu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze naprawde nie wiem czy to przez nerwy, czy fasol stwierdzil ze jak da mi obiawy to przestane sie martwic ale caly dzien mi nie dobrze, co bym nie zjadla zaraz mi nie dobrze i wymiotuje albo nie w zaleznosci czy uda mi sie utrzymac... jakas masakra...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri może wszystko naraz


    przeglądam galerię (ciążowe z późną owu :D) i na pierwszej stronie jest takie wykres ekg jak mój, dziewczyna nawet takie W ma ;). nadzieja umiera ostatnia :D

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo na pewno. a Ciekawe czy moj sie pokazuje :P Wez znajdz z owulacja miedzy 22 a 23 dniem cyklu po tabletkach anty. Bo ja nie mam konta premium i swojego nie widze. Wiek 24 a 25 wstaw :P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest :)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FAJNIE :D aaaaaaaaaaa jestem na tablicy :D
    boze kolacje wyrzygalam i dalej czuje ze w gardle mi wszystko stoi... to jest zly dzien...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co jest dziwne? Jak nie ma sie konta premium niby pokazuje ostatnie 50 dodanych wykresow.... A u mnie sa te wykresy niezmienne od dwoch miesiecy...
    A np zdjecia z testami sie uaktualniaja i moje testy tez widze wrzucone na strone.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Sześć i pól milimetra! 6tydzien +4 dni, puls 152 i spadlam z fotela z wrażenia:) poplakalismy sie:) ....jestem w ciazyyyy! Ależ mam portfolio:) i serduszko pika.i widziałam i słyszałam. Och


    Gratuluje cieszę się Twoim szczęściem. Buziaczki kochana.

    dziękuję i dam znać jak dotrze przesyłeczka :*

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri. Ja mam objaw niwy.total e zapominalstwo.od 3 dni. W trakcie rozmowy z lekarzem zapomniałam o czym gadamy!!!

    ewi0808 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj G mowi mi ze fasol mi mozg wyjada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze swiety!!! Jacy Ci ludzie sa namolni... Kurwa wakacje saa po to zeby odpoczac a nie zeby z klocacym sie malzenstwem wyjezdzac.... Kurwa musze wam sie pozalic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadaj:)

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ciri za wyjaśnienie :) a co do Twojego rzygania to tak może być :) moja bratowa z każdym jednym dzieckiem rzygała jak kot do końca I trymestru. Z pierwszym dzieciątkiem była nawet w szpitalu na kroplówkach bo nawet zapach jedzenia ją na rzygi ciągnął i zamiast przytyć albo chociaż utrzymywać wagę to ona w 11tyg ciąży ważyła 6kg mniej niż przed zajściem eh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri to dużo pij. Soków warzywnych, owocowych. W biedronce jest sok pomarańczowy tani w kartonie 100%. Ale inny niz wszystkie bo nie jest z koncentratu tylko wyciskany dwie. Nawet hortex ma 100% sok ale z zagęszczonego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 21:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poczatku roku dostalismy propozycje wyjazdu za granice ze znajomymi (tymi u ktorych w maju bylismy na slubie-Grześ moj był świadkiem) w ramach oni urlopu i podrozy poslubnej ale nie chcieli jechac sami wiec nam zaproponowali wyjazd. My sie zgodzilismy i jak w sumie juz wszystko bylo zaklepane ona nagle ze jest w ciazy i nie jada... Noo nic ok jest w ciazy to wiadomo nie ma takiej opcji...
    Ale jak wam juz chyba mowilam ona zaszla w ciaze przed slubem oni rowniez przed slubem nie mieszkali razem a teraz sa 2 miesiace po slubie i kloca sie o wszystko, on nie przebywa w domu, nic nie robi dla dziecka, ze sklepu z ciuszkami ucieka, pokoju dla niego nie chce odmalowac wiec sa wieczne klotnie o wszystko i zawsze, Grzes tam do nich jezdzi ja staram sie unikac, bo mam swoje problemy i nie chce sie wtracac a ona teraz czy na wakacje jedziemy i czy wezmiemy i ich kolezanke?! WTF?!! Kurde noo przeciez jasne ze na wakacje nie bede jechac z para ktora w kolko sie kloci, ja mam swoje problemy i swoj zwiazek i jeszcze do tego z jakas obca laska... super odpoczynek, wiec wymyslilam zeby G powiedzial ze nie mamy kasy i jedzemy do rodziny, wiec ona czy mozna tam gdzies domek wynajac... noo zesz kurwa nooo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Ciri to dużo pij. Soków warzywnych, owocowych. W biedronce jest sok pomarańczowy tani w kartonie 100%. Ale inny niz wszystkie bo nie jest z koncentratu tylko wyciskany dwie. Nawet hortex ma 100% sok ale z zagęszczonego.
    Wwiem jaki ale po tym tez rzygam, po jogurtach i sokach po wszzystkim dzisiaj, ale to raczej max 2 dni potrwa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wymyslilas. Bez sensu jechac jak się ciągle kloca.co to za wakacje w takiej atmosferze i jeszcze z kimś obcym co nawet swobodnie nie będziecie sie czuc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Dobrze wymyslilas. Bez sensu jechac jak się ciągle kloca.co to za wakacje w takiej atmosferze i jeszcze z kimś obcym co nawet swobodnie nie będziecie sie czuc
    Ale wiesz co to za osoba? kurde wie jaka to miejscowosc i juz domkow letniskowych szuka... noo kurde, bez sensu... Zreszta wiadomo ze ja w troche innej formie niz ona bo ona we wrzesniu rodzi, a my nie nalezymy do osiadluch lecz do chodzacych ludzi, wiec bysmy byli uwiazani, a kolejna rzecz jak mamy sie w 5 osob z rzeczami do naszego samochodu zaladowac? jak my w 2 osoby jak jedziemy to caly samochod mamy zaladowany?

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mamy takich znajomych :D tzz. on jest super ale jego laska to jakaś masakracja po prostu. ja na nią mówię księżniczka i parę razy mi się wypsnęło przy nim ale tylko się uśmiechnął :)
    jej ulubione słowa i zdania to:
    - no nie wiem
    - nie tak sobie to wyobrażałam
    - dlaczego ja mam to robić a nie ktoś inny
    - za gorąco
    - za zimno
    - nie chce mi się!

    Ciri wyszukałam Twój wykres - tzn. chyba Twój - Ty masz nadwagę?

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ