Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
ciri22 wrote:Czekaj do jutra bo znow mozesz miec wynik taki jak ostatnio ktory Ci nic nie powie. Jutro sikaniec jak wyjdzie ciemniejsza krecha w srode beta. Nie ma co przezywac niepewnosc. Sama dobrze wiesz.
no wiem wiem. no nie poszłam na bete. Dziś pierwszy raz od kiedy mierze temp przekroczyła 37,00 heh.
Posikam jutro, strasznie sie neicierpliwie bo ciągle czuje podbrzusze co dodatkowo mnie nakręca.
Poszukam na necie może już coś bedzie a jaknie to poczekam.
Jak sie czujesz?
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyNie tam do lekarza mam za daleko :p Zatoke mi rozwala robie oklady i schodzi juz kilka razy tak mialam. Ja uznaje zasade ze katar leczony czy nie leczony trwa tydzien jak nie przejdzie to dopiero lekarz wiec jesli nie przejdzie do weekendu to przed swietami pojde do lekarza.
Noo to jutro rano sikaj na test
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyCiri zamawiasz w pon, więc jest szansa duża, że na pt Ci dojdzie. Ja zwykle w weekend zamawiam i zawsze mam problem, żeby dogadać się z kurierem. A Ty jesteś bardziej dyspozycyjna.
Ewi, ale emocje, trzymam kciuki i współczuję stresu.ewi0808 lubi tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny