X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stawiam ze nic ;p prosze uwazac i tyle. ;) najwazniejsze by serducho juz bilo jak trzeba i wszystko bylo ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Juz mialam jedno usg w szpitalu ale do domu mi nie dali ;p

    Noo ja do tej pory mialam mdlosci ale jedzenie to bylo wielkie zlo ale dzis moze dlatego ze dobre kanapki mialam ;p a i jem te cukierki imbirowe i pomagaja.
    Mi lekarz kazal brać witaminę b6 i magnez. Sa t a nie w aptekach w 1 tabletce.bi tez miałam mdlosci ale przeszly po tygodniu. No i mam zwykle herbatniki obok lozka.i bez wstawania biorę gryzą herbatnika albo jem migdały ze 2 i wtedy nie mam mdlosci. A do aut w kupiłam sobie takie opaski na nadgarstki. Dzialaly jak bylam dzieckiem i działają teraz:)

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Niestety nie wedlug tego... To jakas mega kicha... Chyba ze to plamienie wczorajsze bylo okoloowulacyjne i jutro temperatura zacznie rosnac to by wtedy ten spadek pod linie byl zrozumialy i brak @

    albo kolejny cykl bez owulacji tylko czemu temp wzrosła

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    albo kolejny cykl bez owulacji tylko czemu temp wzrosła
    Moze jakies zaburzenia hormonalne... Kurde... Szczerze mysle ze bez glwbszych badan to ilekarz by nie znalazl na to rozwiazania..
    Aaaa czekaj kiedy robilas to badanie? Dzis?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    odebrałam wyniki progesteronu
    robione 18 dnia cyklu czyli 8 dni po owu którą wyznaczył mi ovfr
    Wynik to: 0,60 ng/ml

    normy
    f. pęcherzykowa 0,2-1,5
    f. owulacyjna 0,8- 3,0
    f.lutealna 1,7-27
    po przekwitaniu 0,1-0,8

    Czyli wogóle owulacji nie miałam?

    Niestety nie. Może podejście było, ale jednak do owulki nie doszło. U PCOSowiczek to czasami nawet trzy razy organizm podchodzi do owulki, a i tak nic z tego. W jednym cyklu badałam dwa razy proga po rzekomej owulce. Raz miałam 0,8 a za drugim 0,89 czyli też nie było owulki :( przykro mi Ewi, wiem co wtedy czułam i bardzo Cię wspieram <3 <3 <3 bądź silna.

    ewi0808 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Mi lekarz kazal brać witaminę b6 i magnez. Sa t a nie w aptekach w 1 tabletce.bi tez miałam mdlosci ale przeszly po tygodniu. No i mam zwykle herbatniki obok lozka.i bez wstawania biorę gryzą herbatnika albo jem migdały ze 2 i wtedy nie mam mdlosci. A do aut w kupiłam sobie takie opaski na nadgarstki. Dzialaly jak bylam dzieckiem i działają teraz:)
    Ja biore witamine b6 i magnez i nie pomaga. Na mnie te cukietki imbirowe w stanie spoczynku dzialaja genialnie. W ciagu dnia zjem 2-3 i jest gicior chyba ze juz mnie dopadaja takie mega z wymiotami to wtedy nic nie pomaga ;]

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    albo kolejny cykl bez owulacji tylko czemu temp wzrosła
    Badałas prolaktynę? Ona tez potrafi namieszać.

    A tempka mogła wzrosnąć bo organizm myślał, że owulka była/będzie a tu klops. Dlatego potem od razu spadła. Też to przerabiałam :/

    Obejrzyj sobie moje cykle, wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek. Na wielu mam wzrost tempki a potem od razu spadek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 16:03

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    wczoraj robiłam progesteron

    Prolaktyne badałąm w zeszłym cyklu i było 21,18 ng/ml a norma to 1-30 do 25

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 16:04

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Too moze tak jak little mowi ze sie organizm przygotowywal.. tez o tym wlasnie pomyslalam... tylko pytanie kiedy @ teraz przyjdzie..

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz podobnie jak ja. Niby w normie ale w górnej granicy. Przy stresie prolaktyna rośnie i też może zakłócać tempki. Na regulację prolaktyny dobry jest niepokalanek.

    Tak samo kilka razy w jednym cyklu może być pik LH. Mi kilka razy wychodziły testy owu pozytywne a owulki nigdy nie bylo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 16:06

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Too moze tak jak little mowi ze sie organizm przygotowywal.. tez o tym wlasnie pomyslalam... tylko pytanie kiedy @ teraz przyjdzie..

    Oby szybciej niż u mnie ostatnio.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    little nie moge sie napatrzec na ten Twoj wykresik :D ale on mnie cieszy :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak myslicie, do tej pory mialam sluz bezwonny i malo go (z kwasnego po owu zmienil mi sie chyba na zasadowy) teraz tez mam malo ale wydaje mi sie ze w zapachu jest kwasny (troche mniej niz po owulacji) wczoraj mnie troche poswedzialo i tez nad infekcja sie zastanawialam ale dzis przeszlo... jak myslicie ten sluz kwasny mogl sie pojawic by organizm sam sobie poradzil z jakas niewielka infekcja?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    little nie moge sie napatrzec na ten Twoj wykresik :D ale on mnie cieszy :)
    Też mnie bardzo cieszy :D
    ciri22 wrote:
    Dziewczyny a jak myslicie, do tej pory mialam sluz bezwonny i malo go (z kwasnego po owu zmienil mi sie chyba na zasadowy) teraz tez mam malo ale wydaje mi sie ze w zapachu jest kwasny (troche mniej niz po owulacji) wczoraj mnie troche poswedzialo i tez nad infekcja sie zastanawialam ale dzis przeszlo... jak myslicie ten sluz kwasny mogl sie pojawic by organizm sam sobie poradzil z jakas niewielka infekcja?

    Myślę, że tak mogło być. Ja nie dawno miałam podobnie. Tylko nie umiem odróżnić kwaśnego od zasadowego :P Jednak dwa dni z rzędu śluz dziwnie pachniał i pojawiły się dziwne grudki, takie jak na infekcję, a potem wszystko przeszło. Grudki zniknęły i śluz znów jest bezwonny. Pewnie mój organizm tez zwalczał w ten sposób jakąś mikroinfekcję :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie sam sluz jest go tak malo ze na infekcje nie wyglada, moj to po prostu kwasnie smierdzi troche jak... hmmm nie wiem z czym porownac... z kefirem chyba bo nie jest to brzydki zapach jak skwasniale mleko ale czuc po zapachu ze kwasne... Wiec moze zeczywisciee tak bylo...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak, ale jeśli powróci to przyjrzyj się uważnie, takie nawracające infekcje, nawet te małe, nie są mile widziane ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem, mialam dzis sobie cos kupic na ta infekcje, znaczy rumianek bo sie skonczyl :P ale przestalo swedziec i calkiem o tym zapomnialam..


    Musze wam sie poskarzyc na kible w pracy... Najblizsze kilka miesiecy to bedziee dla mnie trauma...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki czyli nic nie wiadomo masakra.

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam dzisiaj u tego nowego gina i mam bardzo mieszane uczucia. Usg zrobił - 3 pęcherzyki największy 15 mm, ale endometrium 4 mm;/ owu jeszcze nie było.
    chciał mi dać luteine na wywołanie, ale akurat by mi okres wypadł na woodsctock.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale mieszane uczucia co do siebie czy gina? a luteiny nie mozesz dluzej chwile brac zeby po woodsctocku dostac? noo i te pecherzyki nieby dobrze i zle zarazem... co bierzesz na endometrium?

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ