X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) wstalam na mierzenie tempki i sie steskinilam za Wami :) moj jeszcze spi to mowie wejde na chwile do Was :) jakie to pogmatwane dla mnie z tym liczeniem ciazy :/ to powinno byc wedlug jednego schematu i koniec... no ale nic nie jest proste :P
    Ciri ja juz trzymam kciuki za wizyte :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czemu u Ciebie tak spada temperatura? Do GORY DO GORY DO GORY!!!!
    Jeszcze dzis i dwa dni pracy a potem wizyta :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie wiem czemu spada :( tlumacze sobie ze to przez zmiane miejsca... ale nie ukrywam troche mnie to niepokoi i zastanawiam sie czy na pewno wtedy byla owulka..
    Bedzie wszystko dobrze zobaczysz malego groszka i juz pewnie serduszko powinno byc slychac czy jeszcze za wczesnie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo jak nie spadnie bardziej ale sie utrzyma albo wzrosnie to mysle ze byla :) Ja tez bym obstawila zmiane miejsca, ja kilka lat temu jak zaczelam jezdzic w gory z moim bylym (jego rodzice mieli domek w gorach) to pierwsze dwa wyjazdy i pierwsze dwa dni to byla jakas porazka ja spalam glowa mnie bolala i zle sie czylam wiec to raczej nie jest obojetne dla naszego ciala.

    A juz teraz ladnie powinno bic serduszko :) szczegolnie ze w szpitalu juz pod koniec 6 tygodnia bylo widac zalazek serduszka pulsujacy. Ale slyszec to podobno zalezy od lekarza niektorzy przed koncem pierwszego trymestru nie chca podlaczac dodatkowego urzadzenia bo to podobno nie za dobre jest dla dziecka... Ale co lekarz to opinia, zobaczymy we srode.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podam glupi przyklad :D Ja nad morzem nie mam tak zadnych problemow, ale jestem zakochana w gorach ale co z tego jak tam mam problemy z zalatwianiem sie. No tak wszystko ma na nas wplyw ;)
    To juz bedzie pieknie slychac a na ktora masz wizyte ? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 14 ale potem jade do mamy wiec pewnie dam znac co i jak dopiero poznym wieczorem :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To o 14 bede trzymac kciuki :)
    Tak leze i mysle jedna z dziewczyn na ovu miala w podpisie "chcesz rozszmieczyc Pana Boga to opowiedz mu o swoich planach" pewnie przekrecilam ale jakos tak to bylo. No i to jest swieta prawda. Jesli owu byla itd to @ powinna przyjsc jeszcze w lipcu a ja sie nastawilam ze z lipcowego tesyowania moge sie wypisac. I tak watpie zeby sie udalo. Juz sie na to nawet nie nastawiam. Juz chyba wystarczajaco dostalam po tylku :P ale glownie chodzi mi o to ze nic nie mozna planowac . Pokrecone to wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie :) Ja nawet wiem kto ma taki podpis :P Noo dlatego ja jak wkurzalam sie na faceta ze nie chce sie przebadac, ze nie chce seksu ze w ogole to on mnie na pewno nie kocha to sie udalo :P Bo skupialam sie nie na samej ciazy a moim G.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zlozylam papiery do szkoly dziennej, bo po technikum skonczylam rocznna zaoczna a teraz ide tak zeby skupic sie lepiej na swojej przyszlosci i miec dobry zawod a dziecko moze uda sie jak zajme sie wlasnie czym innym :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie tak :) Powiem CI ze ja mam 3 zawody i pracy nie moge znalezc w zadnym ze wzgledu na brak doswiadczenia, licze ze jak urodze dziecko to po macierzysnkiem zglosze sie do urzedu pracy i oni mi staz zalatwia, bo na wlasna reke strasznie trudno... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety ciezko jest, bo ja chcialam teraz isc co chodzilam zaocznie i nie powiem byla praca, ale co z tego jak ja mieszkam daleko i z niektorych ofert by mi ledwo na paliwo wystarczalo :/

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to mieszkam i pracuje w wawie... Ale tu za duza konkurencja, do tego jest taki minus ze od pracodawcow slysz ze warszawiakow to oni nie chca zatrudniac bo my chcemi wiecej kasy niz przyjezdni (To wcale nie prawda, kazdy z nas chce miec jakakolwiek prace) Ja to jestem zalamana... Ale coz mam nadzieje ze jednak cos sie znajdzie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sama widzisz.. Tobie pracy nie dadza bo niby za duzo chcecie a mi na to stanowisko Twoje np moze sie nie oplacac dojechac bo nam juz mniej mozna zaplacic. To sie nazywa Polska. Ja tez licze jak cosna jakis staz bo tak jak mowisz inaczej to sie czlowiek nie dostanie nigdzie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi bardziej o osoby mieszkajace w wawie ale stad nie pochodzace, tz sloiki... nie chce nic mowic ale im latwiej znalezc prace. U mnie w robocie na jakies 40 osob tylko dwie pochodza z warszawy. Naprawde...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak co racja to racja. W ogole wszedzie jest ciezko z praca :/ np szef mojego eM. nie chcial go zarejestrowac to wymyslil zeby ten zalozyl wlasna dzialalnosc no i tak zrobil ze wzgledu na te ubezbieczenie ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ta praktyka jest w duzej ilosci firm stosowana. U mnie jest praca tylko na umowe zlecenie i nikt nie ma zusu oprocz mnie. Ale dobrze ze udalo mi sie zalatwic, bo innnym jak sie mowilo o zusie powiedzili ze zmienia na umowe o dzielo (tam pracodawca nie ma obowiazku rejestrowac a na umowe zlecenie jak pracownik sobie zyczy to musza)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H szkoda slow na te umowy. Pracodawcy i tak robia co chca i zadnej odpowiedzialnosci za nic nie biora tylko Ty zrob cos zle to od razu Cie pociagna do odpowiedzialnosi. A oni mowia co innego i robia co innego.
    Ehh ostatni dzien nad morze a nie dobrze mi sie zrobilo ze nie wiem :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to sie ciesze ze nie mam tak upierdliwych tych mdlosci. Czesem to wkurza ale i tak nie zle jest

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 lipca 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    To nie chipsy to psycha ;p ja je zawsze wpierdalam wlasnie przed snem i predzej mam takie popieprzone sny bez chipsow ;D
    Znaczy ze mam zryta psyche, bo potem bylo cos o rosyjskiej mafii...


    U mnie spadek maly. Dziecko sie zagnieżdza:P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 19 lipca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to dziewczyny mnie zainspirowaly do lepszej diety. I tak zamiast kanapek salatki, mniej chleba, mniej słodyczy i juz jest kg mniej. Jeszcze 2 bedzie fajnie.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ