X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez problemy z kregoslupem i dalam rade nosic tyle kilogramow. Pod koniec bylo gorzej

    Caly czas tyle samo.a jem naprawde malo.

    Brzuch byl zawsze moim najwiekszym atutem... Uwielbialam go bo zawsze mialam plasciutki a teraz mam typowy dla cesarki waleczek nad blizna.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w pierwszej ciązy to jeszcze jej luz z rzucaniem. W drugiej to masakra.
    Dobry dzień

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla ja mam taka http://allegro.pl/rogal-ciazowy-premium-cc-poduszka-kocyk-gratis-i6125654277.html

    Ciri tez wystawiam na vinted i olx i z vinteda cos jeszcze z chodzi z oox nic nie sprzedalam:/ a i z grupy na fb tez czasem cis drgnie:) probuj mize sie uda;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Baronowa :D
    Odkarmilas?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z jakiej grupy na fb korzystasz? Z lokalnej czy typowo ciuchowej?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pożeram porzeczki od tego nie utyję, chyba;)
    Ciri a możesz brzuszki robić?jeśli możesz to polecam, najlepszy i najszybszt jak dla mnie efekt na brzuch. No i możesz w domu, bez żadnych sprzętów.

    Mi póki co nie podoba się skóra na nogach, i tu już trudniej będzie o efekty. Mój plan to basen z dzieckiem, no i mąż rozpisze mi trening. Tylko nie wiem kto mi załatwi mobilizację. Może lusterko.

    Baronowa, a Ty nie schudłaś dużo od razu? Na zdjęciach wyglądasz szczupakowato.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiunia bardzo fajny ten zestaw i spoko cena. Pewnie nie zdążysz go nadmiernie zmaltretować.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Pożeram porzeczki od tego nie utyję, chyba;)
    Ciri a możesz brzuszki robić?jeśli możesz to polecam, najlepszy i najszybszt jak dla mnie efekt na brzuch. No i możesz w domu, bez żadnych sprzętów.

    Mi póki co nie podoba się skóra na nogach, i tu już trudniej będzie o efekty. Mój plan to basen z dzieckiem, no i mąż rozpisze mi trening. Tylko nie wiem kto mi załatwi mobilizację. Może lusterko.

    Baronowa, a Ty nie schudłaś dużo od razu? Na zdjęciach wyglądasz szczupakowato.
    nie ;). Wazę 64 czyli o 10 za dużo, żeby być chuda, o 5 żeby być ok.


    https://www.youtube.com/watch?v=gPGQgVQM9GU
    uśmiech z rana :)

    basiunia lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszla mi wkladka do spacerowki i jestem mega zadowolona i moze nie jest taka piekna jak te z minki ale jest super bo otula dziecko wiec mi Liwia nie lata po wozku.

    Ja to bym chciala z 15 kg mniej ale i 5 by bylo dobrze 10 to by bylo super.

    Ostatnio kolezanka ktora jest trenerem fitness (niestety nie w moim miescie) powiedziala ze najlepiej zaczac cwiczenia pol roku od porody. Zwykle po tym czasie reguluja sie hormony i naturalnie zaczyna się chudnac a organizm juz sie podniosl na tyle po porodzie oraz laktacja juz nie wymaga takiego wysilku od organizmu bo zaczyna sie zarcie wprowadzac ze najlatwiej jest wtedy schudnac. (a to jako taka ciekawostka.)


    Baronowa super ten Twoj syn.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 12:47

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa jaki słodki śmieszek, aż się nie da samemu nie uśmiechać:)

    Ja tak se gadam o tej wadze, ale to pierduł, będzie jak będzie, oby Myszka była zdrowa.

    A nie pisałam Wam, że mój mąż załapał się na stópkę!:D zdarza się coraz częściej:)ale radocha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri kiedys sprzedawalam na ogolnej krakowska szafa ale to jak studiowalam a teraz tylko na lokalnej;)

    Magdziulla dla mnie mojr cialo tez jest bardzo wazne ale co ma byc to bedzie;)
    Nie stresuj sie tak, jesli odzywiasz sie z glowa to nie masz powodow do obawe, mi waga tez dziwnie skacze a jak se pomysle co ja jem to az sie boje o dziekco zeby mu krzywdy nie zrobic:/
    Trzrba to przetrwac i przeczekac ;)) bedzie dobrze;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ja tez chce stopke:(( moj to dziczeje nadal ale raczej dupe mi pokazuje a nie stopke :D

    Baronowa no przekochany slodziak;))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja wcześniej też tylko dupkę czy też główkę, a teraz stópki są. A wczoraj kopnęła sobie na górze jak zwykle a chwilkę później z boku na dole zrobiła wybrzuszenie albo łokieć albo rączka, bo stópka była na górze:)
    Ja fakt ostatnio kulinarnie troszkę pogrzeszyłam, no i ten weekned u teściowej, matulu jakie dobre nam ciasto z malinami wyszło, a ja totalnie nieciastowa, a teraz moja mama wyprasza, żeby do niej na weekend przyjechać. I co ja mam biedna zrobić:)

    Ciri pokaż wkładkę.
    A ja mam wkładkę w zestawie to powinnam na wiosnę kupić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam takie grzechy :)) to ja slodkiego tez sobie nie odmawiam :D
    Zaraz biore sie za obiad, beda mielone z piekarnika ziemniaczki i marchewka z groszkiem :))

    Po co wkladka do spacerowki? Ja chyba tez mam w zestawie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zeby takie malenstwo mi nie latalo po wozku. Zwykle te wkladki ktore sa w zestawach nie zdaja egzaminu jako wkladka zmiejszajaca poniewaz nie maja bocznych zabezpieczen zmniejszen. A mi wlasnie na boki mloda latala.

    Edit; wklaski w zestwwie czesto to jest zabezpiecznie przed wybrudzeniem. Widzialam juz w kilku wozkach i w zadnym nie spelnialy funkcji zmiejszenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 13:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A możesz pokazać co kupiłaś, porównam z tą co mam.
    Znalazłam pleśń w jogurcie:/

    Jak robisz mielone z piekarnika? Też mam rozmrożone miałam spaghetti lekkie zrobić, ale Twój pomysł jeszcze lżejszy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiuni chodzilo chyba o ziemniaki z piekarnika ;p ale jak chcesz przepis na mielone z piekarnika to ja mam bo jak bylam na diecie pod koniec ciazy to takie jadlam. Pycha!


    To jest bez wkladki;
    195e888afdc49f45med.jpg
    Tak z wkladka
    c7607440185dd115med.jpg

    Jeszcze pasy sa nie wyregulowane.

    Magdziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no robi różnicę, nawet po minie Małej widać:) dobra to był podstęp chciałam zdjęcie Liwki zobaczyć;);)

    Po proszę o przepis jak mam składniki to chętnie zrobię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzylam na ta wkladke do Twojego wozka to wlasnie taka jest w wiekszosci wozkow i ona jesli masz szczuple dziecko to raczej nie zdaja egzaminu. (przynajmniej na podstawie 3 mam tak mowi. Moze wam wystarczy)

    Zaraz poszukam przepisu. Ale to tam normalnie się robilo jak na patelnie tylko przyprawy chyba byly inne i na papier fldo pieczenia wrzucić. W przepisie chyba bylo zeby dac olej ale ja nie dawalam bo ladnie z miesa mi sie wytopilo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam w takim razie, zrobię z ziemniakami i mizerią, bo mam duużo ogórków od teściów.
    Jak przyjdzie czas na spacerówkę to zobaczę. Ale Moja będzie dużo starsza wtedy niż Liwia teraz, bo to pewnie będzie kwiecień/maj czyli 7-8 msc.

‹‹ 748 749 750 751 752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ