X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj ze Liwia ma dlugos polrocznego dziecka a nawet teoche starszego bo na chustowym spotkaniu tam dzieci maja po 10miesiecy i nosza po 74 rozmiar ;p tu bardziej chodzi o to ze ona szczupla i na boki mi sie buja.

    A przepis zagladalam to robisz normalnie jak mielone ktore lubisz (ja dodaje cebulke,ale najpierw ja podsmazam na maselku i czosnku duzo), i wstawiasz na 150stopni na prawie godzine.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla ribisz nirmalnie jak mielone tylko kladziesz na papier do pieczenia na blasze dajesz na kazdego kotketa troszke masla i pieczesz 45-50 min w 180 stopniach;) moje za 20 min bedzie gotowe to dam znac;)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja nie podsmazam cebulki przez refluks, wiec ja nic nie smaze:/

    A i zmniejszylam na 150 kak w przepisie Ciri bo juz widze ze sa sliczne upieczone a tu jeszcze za wczesnie;)

    Edit.zle spojarzalam na czas i to po 40 min byly upoeczone wiec na 150 pieklam tylko 10 min;))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 14:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I spoko ta wkladka ale zobacze jak Fifi bedzie rosl bo znajomi raczej zadowolni z bebetta pod tym wzgledem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo bo te wkladki sa dobre dla drobniutkich dzieci. Ale mi o stabilizacje boczna wlasnie chodzilo i w tej wkladce to mam. I dalam 38zl bez przesylki za nia wiec tanien niz te inne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ee to za takie piniadze a Liwia siedzi jak na tronie;))
    Dla dzieci wszytsko:))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i nie majta sie po nim ;p w sumie to lezy ale nie widac tego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za przepis Dziewczyny. Jeszcze nie wiem czy dziś zrobię, bo widzę, że mało tego mielonego mam, ale zrobię na pewno!
    Zrobiłam sobie właśnie na przekąskę smoothie z owoców i jogurtu i zepsuł mi się robot:/ jakaś część odpadła która kręci tym w środku, mam nadzieję, że mąż naprawi.

    Twoja Liwka faktycznie nieprzeciętnie duża. Ciekawe jak z moją będzie. Mój mąż był chudy, ale długi, a ja mała no może nie gruba chyba coś ok 3400, ale grubsza od niego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tam nie przecietnie pewnie teraz zwolni. W sumie na porodowce lezalam z 3 dziewczynami (przed porodem i po porodzie) i wszystkie mielismy dzieci urodzone takiej samej dlugosci i wadze wiec wydaje mi sie ze teraz to taki standard.

    Jak masz malo mielonego zrób pulpety z sosem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię chyba takie ala spaghetti ze świeżymi ziołami. Mam pomidory w puszce, ziółka na balkonie. Ale te mielone też zrobię następnym razem. Podoba mi się ta opcja, nie lubię tłustego.
    Kupę rzeczy wyprałam, żeby nie było płynu, zobaczymy czy się uda. Trzymajcie kciuki, żebym znalazła winowajcę:) pościel będę miał bez tego, ręcznik, piżamę, niektóre ubrania, przynajmniej te, które będę zakładała teraz. Nawet koce wyprałam. Więc styczność prawie zero, mam nadzieję, że zejdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri może masz mleko pierwszy sort, że Małej tak służy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla zaluj:D
    22a674570bed4aedmed.jpg

    Ja tez mialam taka mala bulkę mielonego a 4 kotelety wyszly:))
    Omnomnom :D

    A i miala byc marchewka z groszkiem ale juz sie przy kotketach ukrecialm wiec musialm odpuscic na rzecz gotowej surowki ale i tak dobre :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 14:58

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdosc! Chyab tez mielone zrobie ;)

    Magdziulla Liwia dluga i cycek a nawet dwa bardzo czesto a wagowa ma sporo za malo ;p wiec nie wiem czy akurat dobre to moje mleko

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Zazdosc! Chyab tez mielone zrobie ;)

    Magdziulla Liwia dluga i cycek a nawet dwa bardzo czesto a wagowa ma sporo za malo ;p wiec nie wiem czy akurat dobre to moje mleko
    będzie modelka. Ciekawe ile jutro Włądek będzie ważył

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac ile ;D a ile mial ostatnio?

    My dopiero 4 sierpnia wazenie mamy. Ale waze ja co jakis czas w domu bo ta waga w przychodni mam wrazenie ze cos przeklamuje mocno.

    Kurde caly czas pada... Chcialam isc na spacer ale bez sensu bo bym musiala folie zalozyc bo nie zle zacina. Ale jest cieplo. Mam okna w domu na osciez otwarte.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Daj znac ile ;D a ile mial ostatnio?

    My dopiero 4 sierpnia wazenie mamy. Ale waze ja co jakis czas w domu bo ta waga w przychodni mam wrazenie ze cos przeklamuje mocno.

    Kurde caly czas pada... Chcialam isc na spacer ale bez sensu bo bym musiala folie zalozyc bo nie zle zacina. Ale jest cieplo. Mam okna w domu na osciez otwarte.
    4600 na 6 tygodni

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzy! A ile mial jak sie urodzil?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Duzy! A ile mial jak sie urodzil?
    3200, spadł do 3000

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mniejszy niz Liwia. Ona miala 3480 spadla do 3100, na 6tz miala 4300 a jak miala 2,5 miesiaca. 4800.
    Na 4 miesiace 5540g

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę wam zdać relację z remontu:
    po 6 latach mój syn ma listwy przypodłogowe, ja po dwóch mam żyrandol :D

    Łazienka rozpierdzielona, Jacek pooglądał filmiki na yt i pojechał po wkrętarkę :).
    Oj, boję się :D

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 749 750 751 752 753 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ