X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo ja pracuje jako wrozka. Ale wiecej nie powiem bo mnie tajemnica zawodowa obowiazuje ;p ale tak naprawde to chodzi o to ze moja praca na sciemie polega

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A ja sie nie moge doczekac jej wyniku progesteronu ;D kurde a mowilam ze moze cos pec z tych kilku pecherzykow? Mowilam? Mam nadzieje ze mialam racje.
    Ale według owu miałam owulacje w dniu tego usg, gdzie niby byly 3 pęcherzyki największy 15 mm. Takie to raczej nie pękają.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pekaja. Zdarza sie i zdarza sie ze z takich jest dziecko. Kobieta to nie robit zeby zawsze wedlug schematu dzialala. Czasem sie zdarzaja rozne cuda. Wiec tak sie mie nastawiaj. ;p ja Ci wtedy powiedzialam ze peknie? Powiedzialam. Wiec trzymamy sie takiej wersji poki nie bedzie wynikowbadan ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Bo ja pracuje jako wrozka. Ale wiecej nie powiem bo mnie tajemnica zawodowa obowiazuje ;p ale tak naprawde to chodzi o to ze moja praca na sciemie polega
    hehe :P a konkretniej na czym polega? jeśli wolno spytać :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Pekaja. Zdarza sie i zdarza sie ze z takich jest dziecko. Kobieta to nie robit zeby zawsze wedlug schematu dzialala. Czasem sie zdarzaja rozne cuda. Wiec tak sie mie nastawiaj. ;p ja Ci wtedy powiedzialam ze peknie? Powiedzialam. Wiec trzymamy sie takiej wersji poki nie bedzie wynikowbadan ;*
    Obstawiam jeszcze wersje ze byl 4 który pekl przed usg i chlop tego nie widział, a ja jestem juz w ciazy:P

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzie pisza do wrozek smsy a ja siedze przy kompie i odpowiadam co mi slina na jezyk przyniesie ;P w zaleznosci od mojego humoru

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Obstawiam jeszcze wersje ze byl 4 który pekl przed usg i chlop tego nie widział, a ja jestem juz w ciazy:P
    Tak moze byc ze pekl i sie schowal w cieniu jesli owulka dopiero co byla i mowie serio bo laska tak miala kilka razy ze potem wychodzilo ze owulacja jednak byla a lekarze nic nie widzieli. A okazalo sie ze u niej jakis tam cien powstane ktory jest spowodowany czesto tym ze ma resztki moczu w pecherzu i trzeba u niej glebiej zajrzec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa są takie rzeczy, które się fizjologom nie śniły :D więc wszystko możliwe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dzis ja marudze... Aaaaa brzuch mi daje do wiwatu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a marudź ile chcesz :P no chociaż szkoda, ze Cię boli ale może tak musi być

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno nolmalne bo teraz macica zaczyna sie rozciagac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to przynajmniej nie masz się o co martwić. zresztą w środę wszystkiego sie dowiesz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo pewnie w srode zaczne mega sie denerwowac...

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    pierwszy raz mam śluz który jest normalne jak woda. musiałam aż użyć wkładki bo cała bielizna mokra jakbym się posikałą :/

    To normalne?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    no i jak dziewczyny Wam się wydaje ? :)można to uważać za pozytywny test :)

    http://ifotos.pl/zobacz/201507200_waqhpaa.jpg


    Jeszcze pytasz, pewnie, że można. Trzeba nawet :D
    Congratulation !!!! Hura. Hura. Z resztą co to bez sensu gadać, to było do przewidzenia :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Hej.
    pierwszy raz mam śluz który jest normalne jak woda. musiałam aż użyć wkładki bo cała bielizna mokra jakbym się posikałą :/

    To normalne?

    Normalne. Też mi się taki zdarza ;) ja ogólnie mam dużo śluzu, z wkładkami się nie rozstaję ;) jedynie tego właściwego płodnego mam mało. Pewnie dlatego, że zwykle nie ma owu, więc po co mi śluz płodny :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 14:02

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Normalne. Też mi się taki zdarza ;) ja ogólnie mam dużo śluzu, z wkładkami się nie rozstaję ;) jedynie tego właściwego płodnego mam mało. Pewnie dlatego, że zwykle nie ma owu, więc po co mi śluz płodny :P

    wiec w opcjach wybrac sluz wodnisty?

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    wiec w opcjach wybrac sluz wodnisty?

    Tak ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Normalne. Też mi się taki zdarza ;) ja ogólnie mam dużo śluzu, z wkładkami się nie rozstaję ;) jedynie tego właściwego płodnego mam mało. Pewnie dlatego, że zwykle nie ma owu, więc po co mi śluz płodny :P
    Ja mam owu ale tez wlasnie kazdego mam duzo oprocz plodnego ;p i wkladki obowiazkowo od zawsze. Teraz tez mimo ze nie mam w ogole sluzu to z wkladka jakos bezpieczniej i chigienicznij sie czuje.

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja do tej pory tak nie miałam, śluz był ale nie aż tak, widoczny na papierze toaletowym i czasem troszkę na bieliźnie ale dizś to sozk
    Ciekwe czemu tak nagle.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 14:12

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ