X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, to masz tak jak ja ;) przez okrągły miesiąc zawsze mam coś w gatkach :P albo podpaski, albo wkładki :D bez tego nie dałabym rady ;)

    ciri22, Paulette lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    no ja do tej pory tak nie miałam, śluz był ale nie aż tak.
    Ciekwe czemu tak nagle.

    Różne rzeczy w naszym ciele się dzieją ;) i większości nawet nie ma sensu próbować zrozumieć :P

    ciri22, ewi0808 lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane co do tych śluzów mam podobnie. Też z wkładkami nie potrafię się rozstać. Tzn mam takie 3-4 dni w cyklu gdzie jest totalny brak jakiegokolwiek śluzu. No i w tym cyklu pierwszy raz potrafiłam charakterystycznie odróżnić ten śluz od takiego normalnego. Bo zawsze mam problem .

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Różne rzeczy w naszym ciele się dzieją ;) i większości nawet nie ma sensu próbować zrozumieć :P

    DRugi cykl wcinam costagnusa może to on zamieszał

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Heh, to masz tak jak ja ;) przez okrągły miesiąc zawsze mam coś w gatkach :P albo podpaski, albo wkładki :D bez tego nie dałabym rady ;)
    Ja tez. Od razu czuje sie brudna i ze cos mi sie klei... Masakra. A przy nocowaniach niespodziewanych to wygodne. Zmieniasz wkladke i od razu czujesz sie swiezej a nie ze w brudnych gaciach ;p

    Paulette, littleladybird lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Kochane co do tych śluzów mam podobnie. Też z wkładkami nie potrafię się rozstać. Tzn mam takie 3-4 dni w cyklu gdzie jest totalny brak jakiegokolwiek śluzu. No i w tym cyklu pierwszy raz potrafiłam charakterystycznie odróżnić ten śluz od takiego normalnego. Bo zawsze mam problem .

    Też się często zastanawiam jak określić śluz ;)
    ewi0808 wrote:
    DRugi cykl wcinam costagnusa może to on zamieszał

    Bardzo możliwe ;)
    ciri22 wrote:
    Ja tez. Od razu czuje sie brudna i ze cos mi sie klei... Masakra. A przy nocowaniach niespodziewanych to wygodne. Zmieniasz wkladke i od razu czujesz sie swiezej a nie ze w brudnych gaciach ;p

    Kiedyś mi się zdarzyło i własnie wkładki wybawiły mnie z opresji ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie potrafię się z wkładkami rozstać. chociaż nie kojarzę żebym miała kiedyś tyle śluzu co teraz ewi. Próbowałam kiedyś bez pochodzić ale wytrzymałam dwa dni :P a pierwszy dzień wytrzymałam dlatego że akurat śluzu nie było :P

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja tez. Od razu czuje sie brudna i ze cos mi sie klei... Masakra. A przy nocowaniach niespodziewanych to wygodne. Zmieniasz wkladke i od razu czujesz sie swiezej a nie ze w brudnych gaciach ;p


    Jak masz taką potrzebe to ok,a le jak nie ma to nawet jest to nei zdrowe sprzyja częstszym infekcją bo "blokujesz dopływ świeżego powietrza " :D
    Chyba znów zapowiada się dziwny cykl.

    W piątek ide na wizytę do gin , a w sobotę wyjazd na urlop - 9 dni lenistwa :DD

    Ciri a mi co wywróżysz?? :P

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja kurde jak bylam na tabletkach anty to 4 dni w miesiacu mialam tak rozciagliwy sluz spokojnie na 20cm i mega go duzo. Odstawilam tabletki i sluzu brak o.O na chuj mi sluz jak w ciaze nie moge zajsc? Mogl byc i sie przydac cholera teraz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Jak masz taką potrzebe to ok,a le jak nie ma to nawet jest to nei zdrowe sprzyja częstszym infekcją bo "blokujesz dopływ świeżego powietrza " :D
    Chyba znów zapowiada się dziwny cykl.

    W piątek ide na wizytę do gin , a w sobotę wyjazd na urlop - 9 dni lenistwa :DD

    Ciri a mi co wywróżysz?? :P
    Ja mam tak cienkie wkladki ze nie czuje roznicy. Szczegolnie ze to czysta bawelna ktora szybko przesiaka w dni z duza iloscia sluzy to ze 4 razy zmieniam. Wiec raczej to na infekcje nie sprzyja

    Ewi a u Ciebie to ja jeszcze ze 3 dni poprosze na wywrozenie czegos ;p

  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri poczekam te trzy dni na wróżbę :D

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi0808 wrote:
    Ciri poczekam te trzy dni na wróżbę :D

    To ja też poproszę o wróżbę za trzy dni ;) jesteśmy z Ewi w tym samym dniu cyklu ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo dobra dobra chyba bede musiala sobie jakas szklana kule zalatwic do tych waszych wykresow ;p ale dka Ciebie little to za 3 dni moze byc za wczesniej z tymi Twoimi fasiemcami ;p

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie zamierzam mieć kolejnego tasiemca :D w tym cyklu między 14-18 dniem będę mieć owulkę (ewentualnie najpóźniej 21dc):P i jedyny tasiemiec jaki wchodzi w grę to taki na 9 miesięcy :D
    Boli mnie lewy jajnik, na pewno od rosnącego pięknego pęcherzyka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 14:52

    ewi0808, Paulette lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Litte zobzcaymy co nam Wróżka Ciri nam powie za te trzy dni

    littleladybird lubi tę wiadomość

    atdc3e5exzk12dxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;* a ja mysle ze bedzie u Ciebie owulka ale blizej 3 tygodnia tak mysle ale w
    Bedzie juz ladna ;D z odpowiednim progesteronem. Dlatego walcz i wzmacniaj endometrium. ;p

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może być ;) a endo karmię bardzo sumiennie. Orzeszki i migdały zapijam winem :D wczoraj tak mnie wciągnęło, że rano miałam kaca O.o :P a dla ładnego progesteronu to już mam dupka w pogotowiu ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec taki jest plan ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • ewi0808 Autorytet
    Postów: 2766 333

    Wysłany: 20 lipca 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam plan zobaczyć w piątek co z moim pęcherzykiem hihi. pewnie lipa jak zawsze

    atdc3e5exzk12dxf.png
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ