X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ;)
    albo takie:
    http://img.zszywka.pl/0/0016/w_7518/moj-swiat/blekitno-brazowa-sypialnia.jpg

    http://insp.hplx.pl/aranzacje/wnetrza/sypialnia_klasyczny_kolonialny_brazowy_niebieski_4872.jpg

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieski brąz bardzo mi się podoba :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta moja i Ta Twoja pierwsza rozswietlona tym bezowo-zółtym:)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że uda mi się go jakoś przekonać. Będzie niebieski, ale brązu mu nie odpuszczę :P

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero wróciłam od mojego gin.byłam po zwolnienie i przy okazji powiedzieć mu ze w ciąży jestem ale nie badał mnie bo powiedział ze nie będzie mnie niepotrzebnie stresowal jak nie będzie widać jeszcze pęcherzyka .może i dobrze.;) 3sierpnia kazał mi przyjść.dostałam juz zwolnienie ciążowe także spoko. Wysiedzialam się w kolejce przede mną było 15 babeczek a po mnie jeszcze 10 także szał był dziś u lekarza.;)

    Paulette lubi tę wiadomość

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajne połączenie :) nawet nie wiedziałam, że to tak świetnie będzie wyglądać niebieski z brązem :)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Dopiero wróciłam od mojego gin.byłam po zwolnienie i przy okazji powiedzieć mu ze w ciąży jestem ale nie badał mnie bo powiedział ze nie będzie mnie niepotrzebnie stresowal jak nie będzie widać jeszcze pęcherzyka .może i dobrze.;) 3sierpnia kazał mi przyjść.dostałam juz zwolnienie ciążowe także spoko. Wysiedzialam się w kolejce przede mną było 15 babeczek a po mnie jeszcze 10 także szał był dziś u lekarza.;)

    Już dostałaś zwolnienie na ciążę? Rzadko się zdarza by tak wcześnie lekarz wypisał ;) ale to dobrze, 100% płatne ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Dopiero wróciłam od mojego gin.byłam po zwolnienie i przy okazji powiedzieć mu ze w ciąży jestem ale nie badał mnie bo powiedział ze nie będzie mnie niepotrzebnie stresowal jak nie będzie widać jeszcze pęcherzyka .może i dobrze.;) 3sierpnia kazał mi przyjść.dostałam juz zwolnienie ciążowe także spoko. Wysiedzialam się w kolejce przede mną było 15 babeczek a po mnie jeszcze 10 także szał był dziś u lekarza.;)
    A mnie kurwa po becie nie chcial dac zaswiadczenia... co za chuj... wrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    Dopiero wróciłam od mojego gin.byłam po zwolnienie i przy okazji powiedzieć mu ze w ciąży jestem ale nie badał mnie bo powiedział ze nie będzie mnie niepotrzebnie stresowal jak nie będzie widać jeszcze pęcherzyka .może i dobrze.;) 3sierpnia kazał mi przyjść.dostałam juz zwolnienie ciążowe także spoko. Wysiedzialam się w kolejce przede mną było 15 babeczek a po mnie jeszcze 10 także szał był dziś u lekarza.;)


    Wiewiórka a czemu Ty w ogóle na zwolnieniu od gina do teraz byłaś? (Jak o tym pisałaś już wcześniej to sorry ale nie zapamiętałam :D) O ile oczywiście można wiedzieć :)

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wpisał mi już kod ze ciąża ;) mam super lekarza ;)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam zwolnienie od mojego gin pierwsze ale nie ciążowe bo musialam kombinować bo jestem zatrudniona u ciotki na 4 miesiące po stażu i po miesiącu poszłam na l4 żeby zusu ciotka nie musiała opłacać :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i teraz się fajnie udało bo będę ciągła juz zwolnienie ale ciążowe ;)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak poszłam na pierwszą wizytę to pierwsze co też mi chciał zwolnienie pisać :) teraz zmieniłam gin to nie wiem jak ta będzie miała podejście do tego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozmawiam z wami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajebiście i zajebisty lekarz, ze tak Ci na rękę poszedł. Uwierz, jeszcze Ci zbrzydnie to L4 :D ja siedzę na nim od 5tc i pierdolca dostaję :D Chciałabym już się pokoikiem dla dziecka zająć ale nie znam jeszcze płci i nie mogę kombinować. Przez to mi się cholernie czas dłuży pomimo tego, że niby leci dzień za dniem, jak szalony :)

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszej mojej ciąży i pierwszej wizycie to tez się mnie pytał czy zwolnienie potrzebuje ale wtedy nie poszłam na zwolnienie bo się dobrze czułam

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri zmień lekarza, bo ten Cię okłamuje :P

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie rozmawiam z wami...

    CirI czemu nie ?;)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy ciesze sie ze moj tak nie wariuje ze zwolnieniem jak sie nic nie dzieje ale wkurzyl mnie ztym ze nie chcial dac zaswiadczenia o ciazy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że po mnie widać, że w ciąży jestem. Spotkałam dziś koleżankę to jeszcze zanim jej o tym powiedziałam już mi pogratulowała. Z jednej strony się cieszę z drugiej obawiam się co będzie później, bo już wyglądam, jak mała kulka :D

‹‹ 82 83 84 85 86 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ