X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko ja tez... mimo ze dopiero 7 tydzien skonczylam. Ludzie mi ustepuja miejsca w tramwaju.. Ale u mnie to wzecia i woda od 3 dni...Zobaczymy czy zostanie czy zejdzie za jakis czas.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście dawno nie jechałam tramwajem, więc nie wiem czy by ze mną tak było :D Ale razem z brzuchem poszło mi w cycki i to mnie niezmiernie cieszy :D (chociaż nie wiem czy te cycki cieszą bardziej mnie czy męża :P )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 20:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cycki jeszcze nie rosna ale maja inny ksztalt i widze ze brodawki sie troche zminily.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze wystrzelą :) Ja to się cieszę, że lato już prawie w połowie, bo szkoda mi kupować nowy strój kąpielowy. Ze starego już mi wypływają piersi. W ten weekend jadę nad jezioro, to w tyle będę mieć, założę normalny, czarny stanik. Co się będę przejmować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czywiscie ze tak :) Ja mam stanik od kostiumu taki ze najwieksze balony sie zmieszcza, ale boje sie o gacie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od stroju mam gacie takie wiązane po bokach to zawsze mogę sobie "poluzować" Nie muszę się obawiać, że mi pękną na dupie :) Przerzuciłam się na noszenie ciuchów ciążowych bo jak dzisiaj chciałam zapiąć spodnie co nosiłam z miesiąc temu to mi guzik wystrzelił :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie obiecala najblizsza rodzinka ze spelnia moje marzenie i na zime dostane ogrodniczki ciazowe ;D a ze w grudniu mam urodzinki to wiem juz co to bedzie :P

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to troche ciuchów ciążowych zakupiłam w pierwszej ciąży ... to teraz mi sie przydadzą jak nic :P

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja troche tez od ciotki dostane ale ona rodzila w lato wiec zimowek malo bedzie miala...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 20:24

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ogrodniczki ciążowe są mega słodkie. Ja czekam aż mi mama paczkę zrobi bo dorwała kolejną partie ciążowych ciuchów, gdzie właśnie miedzy innymi są ogrodniczki. Cieszę się, jak cholera :D

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo wlasnie ja tez juz nie moge sie doczekac akurat na wrzesien/pazdziernik juz bedzie..

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a Ty jak byłaś wtedy w tym szpitalu to lekarz Cie badał i powiedział Ci dokladnie który to tydzien ciąży ?:)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. On w ogole za duzo nie mowila. Powiedzial ze ladny zarodek ze echo serduszka jest ale za male zeby okreslic czy dobrze bije. Ze szyjka zamknieta i krew z jej okolic a nie z macicy, ze ogolnie dobrze umiejscowiona, ze kosmowka sie nie odkleja, ze wypadek nie byl przyczyna krwawienia ale nawet nie powiedzial jak duzy jest zarodek. Zbadal mnie bardzo dokladnie ale widac ze byl zmeczny bo od 7 na dyzurze a ja bylam przedostatnia pacjentka.

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Nie. On w ogole za duzo nie mowila. Powiedzial ze ladny zarodek ze echo serduszka jest ale za male zeby okreslic czy dobrze bije. Ze szyjka zamknieta i krew z jej okolic a nie z macicy, ze ogolnie dobrze umiejscowiona, ze kosmowka sie nie odkleja, ze wypadek nie byl przyczyna krwawienia ale nawet nie powiedzial jak duzy jest zarodek. Zbadal mnie bardzo dokladnie ale widac ze byl zmeczny bo od 7 na dyzurze a ja bylam przedostatnia pacjentka.

    aha chyba że tak :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mega zaluje ze nie dal mi zdjecia. SPrzecior niezly mieli i pieknie fasola bez zadnych szumow bylo widac, a teraz mysle ze w przychodni gorszy sprzet moga miec i tak ladnie nie bedzie widac.

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to na każdej wizycie dostaję zdjęcie USG :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mam nadzieje ze w srode tez dostane bo moj G to mi zyc nie da... Od wizyty w szpitalu juz w sumie nie mam zycia..

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak moje dziecko nie zaśnie zaraz to sobię w obajwach będę musiała nerwowość wpisać

    ciri22, wiewiórka17 lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahaha to chyba oszukany objaw:P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może i oszukany ale bardzo wyraźny

    obecnie cierpi na bezseność, zaraz po tym jak domyłam mu ręce z mazaka

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ