X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mhm. Często tak gotuje bo maz wraca o 22 do domu.

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo mnie by sie nie chcialo gotowac. odgrzac tak ale gotowac nie, choc to czas kolacji mojego G to skoro ja nie jem kaze mu samemu sobie robic :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 21:36

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gotoje świeże o tej godzinie i potem jest tez na drugi dzien

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 21 lipca 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaboga... doczytałam...

    po pierwsze - primo - Wiewióreczka gratuluję!! super kreska i beta to już tylko formalność ;)

    po drugie Baronowa.... Minionek powinien być:
    a) kolorowy
    b) wesoły
    już myślałam przez chwilę, że jakaś żałoba na forum... eh a prolaktynę trzeba zbić i będzie wszystko dobrze. Ważne, że owulacja była więc organizm sobie poradził z tą nadwyżką :)

    Ciri - pytałaś dlaczego taki emotek... jednak potrzebuję więcej anonimowości a jakby nie patrzeć w tamtym roku więcej byłam w kasku i stroju moto wśród ludzi niż "po cywilu" i na fb też mam parę zdjęć w stroju moto więc taka całkiem anonimous ;) nie jestem nawet z takim zdjęciem ;)

    Strasznie zabiegana byłam przez ostatnie dni i nie miałam czasu nawet zaglądnąć na forum eh ale dziś już musiałam bo jestem podjarana Ciri jutrzejszą wizytą u gina jak chyba swoją :) ale ten czas leci eh....

    Ja dziś dostałam okres :) więc pierwszy dzień cyklu ;)
    w tym cyklu mam zamiar się przyłożyć z przytulaniem w dniach okołoowulacyjnych nawet jakbym miała gwałcić męża o 2-3 w nocy (czasem tak przychodzi z drugiej roboty):)

    ah i wszędzie trąbią, że faza lutealna trwa 14 dni a ja wracając wstecz w swoje zapiski widzę, że raczej 12 dni moja trwa... możliwe?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Byleby za każdym razem byla u ciebie taka sama


    Ciri powodzenia

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak fl jest stala. Ale musi trwac 11-16 dni. 14 to taka umowna. Kazda kobieta jest inna. Twoja dlugosc fl jest w porzadku.
    Co do przytulanek nie przesadz. U mnie i skierki sprawdzilo sie seksik na poczatku plidnych a potem po 4 dniach dokladnie dzien przed owu. Wszystko zalezy od nasienia meza jesli ma bardzo dobrej jakosci i duzo plemnkorow to kilkarazy dziennie mozesz gwalciv i zajdziesz jesli slabsze do bezpiecznie jest co drugi dzien bo wtedy maja szanse na lepsza jakosc i zajscie w ciaze. Kup sobie zel na zywotnosc plemnikow to wtedy spokojnie co dwa dni mozesz sie kochac i brak sluzu plodnego cie nie bedzie martwil,

    Co do awatarka to tak masz racje na na poczatku mialamtu zdjecie swoich cycow ale tez stwierdzialam ze to nie do konca jest anonimowe.
    A mnie dzis sny zabily. Najpierw ojciec mi sie snil (z ktorym od roku nie mam kontaktu) ze wzial kij i mnie uderzyl w glowe. Autentycznie poczulam bol i sie obudzilam ze strachu. A pozniej ze bylam w punkcie krwiodawstwa i mowie ze jestem w ciazy ale bardzo chce odsac krew bo mam 0- a wszedzie trabia ze brakuje krwi i ze pobrali ja ode mnie. Pojebany dzien...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, trzymam kciuki za wizytę :* snami się nie przejmuj. Ja z reguły mam jakieś dziwne :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za zwykle tez jak pamietam co mi sie snilo ale dzis to zastanowila mnie ta wizyta w punkcie krwiodawstwa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ja czasem mam takie pokręcone sny ze zastanawiam się skąd one się biorą. Trzymam kciuki za wizytę :) napewno wszystko jest ok.

    Ciri jak przy dzisiejszej temp widzisz owu u mnie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ladnie do gory idzie dziwne ze pogram owulki nie zaznaczyl, moze po wpisaniu jutrzejszej to zrobi, ja stawiam na 16/17dc :D

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jest szansa jak mi zaznaczy owu w odpowiednim dniu cyklu zrobić badanie krwi. Ciesze się bardzo ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wogole super ze mimo torbieli zanosi się na owulke.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo wlasnie mnie sie tak wydaje, dzisiejsza temperatura jeszcze nie jest wieksza o 0,2 od najwyzszej z 6 nizszych temoerarur. Zmien 12dc na temperature ignorowana lub wpisz zamiast 36,81 a 36,80 to powinno wyznaczyc owulke. to tylko program wiec jedna setna moze dla niego robic roznice. :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri miszczu ;)

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udalo sie ;) noo to wlasnie mi sie wydaje ze byla 16 lub 17dc. wiec tak sobie odlicz od tego 7 dni najlepiej od 17 to bedzie 7 lub 8 dpo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha idealnie poniedziałek :) a we wtorek mam wizytę BOMBA ;) Ale mam dobry humor.

    ciri22, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wyniki bedziesz miala od razu?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pomoc. Mimo ignorowania tamtej temp ta linia ovu jest wiarygodna? Nie jest to przełamane?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tego samego dnia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    Dzięki za pomoc. Mimo ignorowania tamtej temp ta linia ovu jest wiarygodna? Nie jest to przełamane?
    Nie jest mozesz jutro po wpisaniu temperaatury znow dac nie do ingorowania i zobaczysz co zrobi program. mnie po 4 wyzszej temperaturze zaznnaczyl owu i u Ciebie tez tak moze byc. po prostu program jeszcze sie uczy twojego cyklu :)

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ