X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki Obadam jutro co i jak. Musze teraz popatrzeć jakie badania robiło się po owu bo juz nie pamiętam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz jeszcze czas zeby sobie przypominac :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom to prawda. Ale humor mi się poprawil ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez ma mega, bo kolezanka dzis tescior zrobila a ona tak bardzo na to zaslugiwala i sa dwie kreski... Boze ciesze sie ja ze swoich dawno zaden test nikogo mnie tak nie cieszyl

    Paulette lubi tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kopnijcie mnie bo tak mi soe nie chce

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaaaa KOPIE Cie bo jak nie ja to syn i wtedy moze bolec :P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Syn w przedszkolu bezpieczna jestem;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super :) właśnie Ci co zasługują i bardzo chcą to nie mogą. A Ci co nie chcą czy nawet ośmiele się powiedzieć nie powinni mieć dzieci to mają wpadkę za wpadka :( nie zrozumiem tego nigdy.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Syn w przedszkolu bezpieczna jestem;)
    Zajebisty minionek :P A kochana gdzie Ty mieszkasz bo ja sie zastanawiam nad przyjazdem i skopaniem Ci dupska :P

    Madziulla jedno to ze ja choroba jednak popedzala a druga rzecz ze jednak inaczej sie przezywa test osoby ktora sie zna od pierwszego cyklu staran i razem sie wszystko przezywa. czlowiek sie jakos tak zzywa.. Dla przykladu ciaze kilku kolezanek z forum byly dla mnie o wile bardziej cieszace (nawet jak sama nie bylam w ciazy) niz kolezanki w realu ktora zaszla od razu i teraz z chlopem mega sie kloci a dziecko zaraz sie urodzi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu jak mnie sie nie chce zwlec z lozka.... musze sie umyc i ogolic i w ogole do porządku doprowadzic... nie lubie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda z ta moja kumpela co urodziła miesiąc temu (chyba o niej tu wspominałam ) nie mogę się wogole dogadać... mam wrażenie ze nie cieszy się z tego dziecka tak jak powinna.... owszem cieszyłam się z jej testu jAK powiedziala o ciazy. Ale to co przeżywam z wami to jest nie do opisania. A tak naprawdę nie znam was. A przeżywam wszystko jak byście były przyjaciółkami od wielu lat w realu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj bardzo dobry kolega (ja go traktowalam jak przyjaciela) kiedys powiedzial ze on ma przyjaciol wirtualnych taka osoba Cie nie widziala nie maci wspolnych znajomych nie moze Cie po prostu zawiesc, ocenia Cie tylko przez pryzmat slow a nie wygladu i zawsze SZCZERZE DORADZI. i ja uwazam ze tak jest. Wiadomo fajnie sie z kims spotkac i w ogole ale lepiej i latwiej jakos sie wygadac komus kto Cie nie widzial...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka przyjaciółkę ktora poznałam na baby boom jak rodzilam Tadka. Widzialysmy sie 2 razy, a utrzymujemy kontakt smesowy.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej baby boom powiedzialo mi ze na tym etapie ciazy ciezko stwierdzic czy nie ma blizniakow ale duzy brzuch i zatrzymywanie wody w organizmie moze na to wskazywac o.O

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze kilka h ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ale ja stawiam ze jedno :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri Ty masz wizytę na 14?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuje... byle by bylo ok wszystko.

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ