X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że nie ma reguły ;) wcześniej mierzyłam w ustach i była trochę niższa ;) Jest opcja, że ostatnio nie było ładnego wzrostu, bo progesteron był kiepski.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo przede wszystkim za temperatury odpowiedzialny jest progesteron a teraz jak go bedziesz brac to raczej beda wyzsze :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze w pierwszej fazie cyklu byłam spokojna, tym razem niecierpliwię się od samego początku :P
    Luz blues, zobaczymy co będzie. Jestem pozytywnie nastawiona z dwóch powodów:
    1. miałam owulkę,
    2. dostałam się do nowego gina ;)

    Zastanawiam się jeszcze, dlaczego dotychczasowa ginka odesłała mnie do innego lekarza. Też ma bardzo dobre opinie, a moje wyniki nie są tragiczne. Przecież spokojnie mogła przepisać mi clo i ewentualnie pregnyl lub coś podobnego.
    Z drugiej strony nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze ma za duzo pacjentow,a moze ma dosc takich samych przypadkow albo cos... to tez czlowiek i wcale nie musi chodzic o to ze Twoj przypadek jest ciezki. Moze wlasnie dla niej za lekki :P wiesz jak to jest szuka wyzwan :D

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się niecierpliwie strasznie tym cyklem. Ciekawe jak sie tempka bedzie zachowywać i ciekawe czy okres dostane tak jak powinnam

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zarcie nie wchodzi, chyba sie mega denerwuje... i cos czuje ze bede miala biegunke... ale jazda na maxa...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co Ciri do wizyty już niedaleko :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Moze ma za duzo pacjentow,a moze ma dosc takich samych przypadkow albo cos... to tez czlowiek i wcale nie musi chodzic o to ze Twoj przypadek jest ciezki. Moze wlasnie dla niej za lekki :P wiesz jak to jest szuka wyzwan :D

    No właśnie odniosłam wrażenie jakby się bała mojego przypadku :P Na odchodne powiedziała mi tylko: "proszę do mnie wrócić jak już wszystko będzie dobrze". Babka w podeszłym wieku, moim zdaniem bardziej jej zależy na spokojnych przypadkach ;)
    Baronowa_83 wrote:
    A ja się niecierpliwie strasznie tym cyklem. Ciekawe jak sie tempka bedzie zachowywać i ciekawe czy okres dostane tak jak powinnam

    Jak długą masz fl? Mi ostatnio wyszła 11 dni.
    ciri22 wrote:
    A mnie zarcie nie wchodzi, chyba sie mega denerwuje... i cos czuje ze bede miala biegunke... ale jazda na maxa...

    Denerwujesz się wizytą?

    Jak sytuacja w pracy? Uspokaja się?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 11:13

    ciri22 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wizyta sie denerwuje... Ogolnie darowalam sobie jesc zjadlam troszke platkow z mlekiem i luknelam witaminki, zjem jak wyjde od lekarza najwyzej...

    A w pracy sie okarze dzis mam wolne a dzis chyba mialo byc spotkanie z szefami szefow wiec zobaczymy co dalej...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć kochane :) ale naskrobałyście :P ale już podczytałam Was :)
    Ciri nie przyjmuj się snem mi na czasy takie rzeczy się śnią, że później w dzień wolę nawet o tych nie myśleć :P a ile razy jakieś wojny mi się śnią :D chociaż ostatniej nocy śniło mi się, że byłam w zaawansowanej ciąży, ale pamiętam tylko tyle, że stałam tak jak by na środku swojego pokoju i głaskałam się po brzuszku :D hahaha :P czasem sny tłumaczy się odwrotnie, a czasem że to się wyśni :D ja czasem lubię swoje sny, ale lekko do nich podchodzę :)
    I widzisz już za niedługo zobaczysz swojego bąbla ;) od 14 zaciskam kciuki :)
    Baronowa przecież wszystkie tu wiemy, że okresu nie dostaniesz więc się nie martw :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie dostane to padne;). Fl miałam 13

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe może tak źle nie będzie :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jeszcze 5 dni :D ja naprawdę nie zdziwiłabym się, gdyby jednak @ nie przyszła ;) Tego Ci życzę <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Godzinka i wychodze... a kot wystawia brzuch do sloneczka...

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz nam pyknie 100 stron;). Przynajmniej w tym jestesmy plodne... Sorry gorzki żart;)

    Madziulla, Paulette, ann_je lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dobry :D stukamy dosc szybko :P

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najdziwniejsze ze nie mam żadnych obajow na nic. Nawet gdybym chciała sie czegos doszukac to nie umiem. Ani na okres ani na nic. Dziwny ten cykl

    Picja lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O pierwsza na 100 ;). Bedzie groszek

    ciri22, Madziulla, littleladybird lubią tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam mega ochote na seks od wczoraj :P Ale najlepsze jest to ze jak mnie moj G wczoraj dotknal to sie poplakalam i powiedzialam mu ze czuje sie gwalcona i molestowa i zeby mnie nie dotykal. padl ze smiechu jak zaczelam ryczec :P

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    O pierwsza na 100 ;). Bedzie groszek

    Teraz to już musi być :P
    ciri22 wrote:
    A ja mam mega ochote na seks od wczoraj :P Ale najlepsze jest to ze jak mnie moj G wczoraj dotknal to sie poplakalam i powiedzialam mu ze czuje sie gwalcona i molestowa i zeby mnie nie dotykal. padl ze smiechu jak zaczelam ryczec :P

    Hormony :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 11:48

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ