X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie :P ja już się moich badań doczekać nie mogę i co mi tam z nich wyjdzie.. jeszcze tydz do wizyty tylko

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo tez jestm ciekawa mam nadzieje ze tam wszystko ok hormonalnie :)

    Madziulla lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja z jednej strony też ale z drugiej chciałabym mieć jakiś punkt zaczepienia, znaleźć źródło problemu, czemu nie wychodzi. bo na razie to nie wiem nic. i to jest najgorsze.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    za zwykle tez jak pamietam co mi sie snilo ale dzis to zastanowila mnie ta wizyta w punkcie krwiodawstwa...

    Może dlatego, ze gadałyśmy o tym ostatnio ;)

    Baronowa taki minionek mi się podoba :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 09:33

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i trabia w wiadomosciach ze nie ma w ogole krwi w polsce. malo kto odaje a ja mam to przeklete 0Rh- i bardzo bym teraz chciala oddac...

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hihi ale Ciri byłyby jajca :D
    nawet jak bliźniaki to będziesz kochać jak swoje hihi :)
    ja to się boję bliźniaków eh.. mój zawsze mówił, że od razu dwójkę ale ja raczej bym nie chciała.

    a co do żelu to jakiś specjalnie polecasz? jakas marka?

    Baronowa minionek świetny :)

    Madziula owulacja pierwsza klasa :) i wykresik całościowo bardzo ładnie wygląda :)

    A co do sexu codziennie to u nas nie ma szans... mój ma dwie prace i są takie dni,że widzimy się tylko przez dwie godziny dziennie eh i jak on wraca do domu to jest 1-2 w nocy a ja wstaję o 5.40 i raczej go nie budzę bo wiem, że o 9 będzie musiał wstać popracować na kompie i na 12-13 do pracy żeby wrócić o 20 do domu i o 22 iść znów do pracy i wrócić 1-2 ... eh i tak w koło. Ale weekendy mamy całe dla dla siebie i nie opuszczamy się nawet na chwilę. Swoją drogą to przy takim trybie pracy ja się w ogóle dziwię, że jemu się chce jeszcze bzykać... ja bym się dotknąć ze zmęczenia nie dała eh

    a ja wczoraj znalazłam (zupełnie przypadkiem ;) ) w super pharmie termometr owulacyjny z dwoma miejscami po przecinku i w zasadzie to chciałam go odłożyć na miejsce ale SAM wpadł mi do koszyka i pomyślałam, że to znak :D i kupiłam :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 09:41

    ciri22, Madziulla lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla jest owu ;D super, niepotrzebnie się martwiłaś kochana ;)

    Ciri, oddasz jak dojdziesz do siebie po porodzie. Ja miałam oddać ostatnio, ale jakoś wyszło, że nie poszłam. Bałam się, że później nie dam rady iść na wizytę do endo. Mąż miał iść ze mną, ale musiał być w pracy i w razie W nie miałam nikogo, kto by mnie zaprowadził albo zaniósł :P

    Madziulla lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann_je wrote:

    a ja wczoraj znalazłam (zupełnie przypadkiem ;) ) w super pharmie termometr owulacyjny z dwoma miejscami po przecinku i w zasadzie to chciałam go odłożyć na miejsce ale SAM wpadł mi do koszyka i pomyślałam, że to znak :D i kupiłam :D



    Masz racje może to znak? :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeden to Conceive Plus a drugi nie pamietam.... musze poszukac. drogasne to ale podobno dziala :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oddam dopiero pol roku po skonczeniu karmienia ;P Wieec jeszcze dlugo nie :P

  • ann_je Autorytet
    Postów: 397 249

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    omg jakie drogie... u mnie z poślizgiem raczej problemu nie ma ;) więc daruję sobie ;)
    poprzedni cykl był cyklem rozpoznawczym hee teraz wiem co i jak z temperaturką, owulacją i hormonami więc w tym cyklu już pełną parą starania :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    oddam dopiero pol roku po skonczeniu karmienia ;P Wieec jeszcze dlugo nie :P

    Trudno :D Twoje dziecko ważniejsze, a Ty nie jesteś jedyna z tą grupą krwi ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo z poslizgiem nie ale nie wiadomo jak plemniory Twojego faceta czasem potrzebna podwojna moc :D ja to nie wiem jak w ta ciaze zaszlam,nie dosc ze moj zero ochoty na seks, ja nie mam sluzu plodnego od odstawienia pigulek, to on jeszcze rowej, samochod, laptop na kolanach i jakas porazka, a jednak sie udalo...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo z poslizgiem nie ale nie wiadomo jak plemniory Twojego faceta czasem potrzebna podwojna moc :D ja to nie wiem jak w ta ciaze zaszlam,nie dosc ze moj zero ochoty na seks, ja nie mam sluzu plodnego od odstawienia pigulek, to on jeszcze rowej, samochod, laptop na kolanach i jakas porazka, a jednak sie udalo...

    Tylko się cieszyć :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jest Pre-seed jesli chodzi o zele :D

    Little naprawde dla mnie ta ciaza to mega CUD! Ja sie na jakies 10 lat staran z ta iloscia seksu przygotowywalam :P Do tego jeszcze ta moja tarczyca. ale widocznie ciazy ona nie przeszkodzila :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cuda się zdarzają ;) ja czekam na swój i mam nadzieję, że nie potrwa to dłużej niż kolejne pół roku. Z początkiem sierpnia mija nam dokładnie rok świadomych starań :(

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie nastawiałam na szybki szpil i sie zdziwilam;)

    Zamowilam niepokalanka tego mocnego. Ciekawe kiedy przyjdzie.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Cuda się zdarzają ;) ja czekam na swój i mam nadzieję, że nie potrwa to dłużej niż kolejne pół roku. Z początkiem sierpnia mija nam dokładnie rok świadomych starań :(
    Oj kiszka... ale mam nadzieje ze ta jedna owulacja to byl jakis krok do przodu :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okaże się w tym cyklu. Trochę mnie martwią te moje wysokie temperatury. Wiem, że nie chodzi o samą wartość, ale o wzrost. Jednak ostatnio po owulce wzrost był słaby :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mierz tez pod pacha... jedne laski maja ogolnie wysoka temperatyre ciala wiec i w pochwie wyzej jest, ja mam zwykle pod pacha max 36 a w pochwie przed owu 36,3/4
    A inne maja ogolnie 35 podstawowa a inne 36,9 wiec nie ma reguly :)

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ