X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.
Odpowiedz

Zaciążone i czekajace-rozmowy o wszystkim i niczym.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup sobie suplement dla kobiet w ciazy ale pamietaj ze bez spozywania pokarmu bogatego w bialko to nie za bardzo pomoze.

    Jakby co ja biore vita-min plus mama ale tez zroznicowalam diete. te tabletki pomogly mi na mdlosci i sa w miare tanie. I wiem ze przepisuja je kobieta w ciazy choc dopiero od 4 miesiaca.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2015, 12:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak byłam w ciąży miałam mega ochotę na zupy (gdzie normalnie zjem, bo zjem, ale mogę się obejść) a wtedy to bym mogła na samych zupach żyć :)

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prędzej chyba zwymiotuje hahaha jak mnie ochota najdzie :)

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    jogurty naturalnego nie zjem tylko smakowe :)
    To nie jedz ich, bo to są cukier.

    I pora zmienić przyzwyczajenia, bo jak nie będziesz jadła wszystkiego to tak się dziecko nauczy i potem będziesz muec przewalone;) dziecko nie jadę to koszmar kazdej mamy

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    jogurty naturalnego nie zjem tylko smakowe :)
    Smakowe to gowno mega duzo chemi zero owocow i bialka tez malo. Musisz sie przemoc do czegos, ja kiedys tez nie lubilam ale jak zaczelam wrzucac slodkie owoce zaczelo mi wchodzic i owocowych juz nie jem, nie smakuja mi.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla wrote:
    jak dodasz owoce miód i inne dodatki to jest dobry, ja samego naturalnego też nie zjem a w gotowych smakowych jest pełno syfu. prawie w ogóle już ich nie kupuje.
    Ja nie zjem takiego owocowego bo cukier mnie zabija, mimo ze slodkie lubie

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj wiewiórka nie mów hop:) Pamiętam jak moja kumpela mówiła że czegoś tam nie lubi (już nie pamiętam co to było) a jak była teraz w ciąży to zajadała się tym tak że aż się uszy trzęsły

    wiewiórka17 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    To nie jedz ich, bo to są cukier.

    I pora zmienić przyzwyczajenia, bo jak nie będziesz jadła wszystkiego to tak się dziecko nauczy i potem będziesz muec przewalone;) dziecko nie jadę to koszmar kazdej mamy
    To jedna rzecz a wez pod uwage jeszcze WIEWIORKA ze kosci dziecka beda sie zle rozwijac, to moze doprowadzic do wad genetycznych i do samego poronienia (oczywiscie nie musi), do tego jesli masz sklonnosci zeby Ci wypadna i bedziesz miala szansse na szybsza osteoporoze (dziecko bedzie brac z Twoich zasobow wapnia, a dla Ciebie nie bedzie starczyc) moja mama jadla mega duzo bialka i wapnia w ciazy ze mna, w wieku 20 lat stracila 80% zebow... po ciazy

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jej masakra

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a do jogurtów z owocami naprawdę spróbuj się przemóc bo to dla zdrowia dziecka też ważne bo jak Baronowa mówi to co Ty jesz ma wpływ na rozwój dziecka no i późniejsze jego nawyki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zbytnio za jogurtami naturalnymi nie przepadam, ale dodaje sobie łyżeczkę soku z malin(oczywiście który robi moja mama) troche mi smaku zmieni i mogę zjeść bez problemu :)

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wezcie mnie nie straszcie :(

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietaj dziecko to pasozyt (Wiem obruszycie sie ale tak jest) Ono wysysa z Ciebie wszystko zeby moc sie rozwiajac, jak sama sobie nie dasz tego cco potrzeba to nie starczy dla Ciebie i dla dziecka musisz eksperymentowac, probowac nowych przepisow i wszystkiego co dobre zebys byla Ty zdrowa i dziecko.

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcialabym wszystko lubiec ale mi nie przejdzie przez gardlo

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiewiórka17 wrote:
    wezcie mnie nie straszcie :(
    Noo niestety ciaza to wyrzeczenia i zmiana nawykow... musisz myslec o przyszlosci. pamietaj ze to wszystko kiedys sie odbieje na was.

  • wiewiórka17 Autorytet
    Postów: 601 428

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spróbuje dzis kupic ten jogurt naturalny z owocami, doleje soku lyzeczke, moze jakos zjem

    iv098rib495v7vlg.png

    Gracjanek 14 tc - 27.02.2015 [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mówisz jak moja nauczycielka od biologii która mnie uczyła jak byłam w technikum :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malymi kroczkami osiagniesz cel, mysle ze lubienie a nie lubienie to wlasnie jest zakorzenione w naszym wychowaniu i tym czym bylismy karmieni a od nas zalezy co dalej z czyms zrobimy, jest wiele rzeczy za ktorymi nie przepadam i czasem mam odroch wymiotny ale teraz staram sie jesc wsztystko... bo wiem ze tak powinnam robic i to jest dobre, nie chodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak masz telefon z androidem lub systemem IOS zainstaluj sobie aplikacje zdrowe zakupy zeskanuj sobie kod z jednego jogurtu owocowego. tam jest napisane co tam są za syfy. ja tylko z ta aplikacją robię zakupy. (jesli robisz w biedronce zakupy to nie wszystkie produkty są wprowadzone w tej aplikacji, ale ja już nauczyłam się czytać etykiety)

    Wiewiórka zdrowy rozsądek przede wszystkim. jak zjesz raz na jakiś czas taki jogurt czy słodycze nic Ci się nie stanie ale pora zmienić przyzwyczajenia. Dbasz teraz nie tylko o siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    Ciri mówisz jak moja nauczycielka od biologii która mnie uczyła jak byłam w technikum :P
    Boo ja po szkole medycznej :P Wiec sie troche na tym znam :P

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ