Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    Ja ostatnio powiedziałam mojej gince jakie suple biorę i powiedziała, że super 🤩 ogólnie ona pod tym względem jest bardzo w porządku, wyrozumiała. Zajmowała się przez wiele lat niepłodnością i dlatego do niej chodzę. Mam takie 2 w 1 i to z pakietu medycznego z pracy. Minus, że ciężko się do niej dostać i rzadko przyjmuje ale wtedy odświeżam aplikację milion razy i jakoś trafiam 😂

    Z tymi pakietami medycznymi to jest cyrk, jak lekarz jest ok to zero terminów. 🙄 Raz trafiłam na świetną ginekolożkę i nigdy więcej mi sie nie udało do niej umówić. A jak widzę że któryś ma mnóstwo terminów to od razu mam wrażenie że coś z nim nie tak.

    kropka_aga, Marzycielka94, Bergamotka94, nick nieaktualny, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Lani27 Ekspertka
    Postów: 202 590

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym próbowała się umówić, a jakby się udało to zapytałabym wprost, czy jest możliwość aby dany gin prowadził monitoring cykli. Może wtedy po prostu będzie ustalał terminy pod owulacje itp, więc nie będzie problemu z rejestracją. Ja tak się dogadałam z moją ginekolożką, także warto pytać i próbować ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 15:07

    Marzycielka94 lubi tę wiadomość

    👩🏽 29 🧔🏽‍♂️ 31 👧🏽2020
    Starania o rodzeństwo.

    🔬Świadome staranie od 04.2024

    19cs 🤞🏻

    💔 5tc (01.2025)

    🔬 06.2025 - wizyta w klinice Invicta

    👸 cykle 27 dni

    👩🏽 ona
    🩺 niedokrwistość
    💊 kwas foliowy, witamina D3, żelazo, prenatal duo

    🧔🏽‍♂️ on
    🩺 badanie nasienia 11.2024
    - koncentracja 128mln
    - szybki ruch postępowy 25%
    - morfologia 1%

    💊 FertilMan Plus, Tribulus Terrestris
  • kropka_aga Autorytet
    Postów: 3941 5406

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom wrote:
    Z tymi pakietami medycznymi to jest cyrk, jak lekarz jest ok to zero terminów. 🙄 Raz trafiłam na świetną ginekolożkę i nigdy więcej mi sie nie udało do niej umówić. A jak widzę że któryś ma mnóstwo terminów to od razu mam wrażenie że coś z nim nie tak.

    Dla mnie zawsze jest podejrzane jak lekarz ma dużo terminów "na już"... już wolałabym chyba poczekać (jeśli można) :D

    P.S. Twój nick kojarzy mi się z Simsami 4, tam sa Gnomy do zbierania :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 15:08

    S_va_88, emciak lubią tę wiadomość

    1.05.2025 ⏸️
    22.12.2025 / 37+2 / 3100g, 54cm 🩵

    age.png
  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gnom, Misia cześć☺️ nie rozgoście się na zbyt długo :D Mimo, że jesteśmy fajne 😁 chętnie z Wami popiszemy na ciążowych wątkach! ✨

    Gnom a robiłaś jakieś przygotowanie do odstawienia anty? Suplementujesz coś? 😊

    Darrika no oby to było to!! ✨ uwielbiam ten dreszczyk emocji!

    Bergamotka94 oh Brajan to taki chujek, że im bliżej do daty 🐒 tym ciężej mu nie ulec.

    Ragazza 🫂🫂🫂

    Darrika, Misia_, S_va_88 lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    Dla mnie zawsze jest podejrzane jak lekarz ma dużo terminów "na już"... już wolałabym chyba poczekać (jeśli można) :D

    P.S. Twój nick kojarzy mi się z Simsami 4, tam sa Gnomy do zbierania :D

    Haha akurat wybrałam taki nick bo spojrzałam na swojego wiosennego szydełkowego gnoma, ale Simsy 2 to najlepsze simsy więc też może być. 😂

    kropka_aga, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    W tym miesiącu się nie zapisywałam bo odpuściłem trochę starania. No ale testy zrobiłam. 3 testy wyszły pozytywne (każdy inny) a beta wyniosła 4,4...

    Myślicie że to biochemiczna?

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • Marzycielka94 Autorytet
    Postów: 1562 4034

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    W tym miesiącu się nie zapisywałam bo odpuściłem trochę starania. No ale testy zrobiłam. 3 testy wyszły pozytywne (każdy inny) a beta wyniosła 4,4...

    Myślicie że to biochemiczna?
    A sprawdzałaś przyrost? Każda beta musi z czegoś wystartować, być może wyłapałaś bardzo wczesną ciążę :)

    ater lubi tę wiadomość

    ✨ Starania od 09/24, 4 cykle stymulowane
    ✓ koncentracja 98 mln, A+B = 45 %, morfologia 0 %

    ‼️ przewlekle zapalenie endometrium, dysbioza jelitowa, adenomioza, haplotyp AA i brak kirów implantacyjnych
    💊 aktualnie probiotykoterapia
    ➡️ USG w protokole endometriozy
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    Gnom, Misia cześć☺️ nie rozgoście się na zbyt długo :D Mimo, że jesteśmy fajne 😁 chętnie z Wami popiszemy na ciążowych wątkach! ✨

    Gnom a robiłaś jakieś przygotowanie do odstawienia anty? Suplementujesz coś?

    Hejka! Póki co witaminę D, B12, Omega3 i inozytol z kwasem foliowym, w sumie już od dawna.

    Przygotowywałam się niby jakoś tam od kilku lat, nie spieszyło mi się, więc doprowadziłam TSH i insulinę do porządku, zrzuciłam parę kilo (jeszcze mam ze 3 kilo nadwagi, ale to już nie powinno na nic wpływać). Posprawdzałam czy jakieś prolaktyny i inne takie są ok, zrobiłam usg piersi i tarczycy. Miałam duży niedobór witaminy D więc jakiś czas musiałam brać 8000 jednostek.

    Endo zależało tylko na dobrym TSH i insulinie w gruncie rzeczy jak witamina D już była ok, poza tym nie widziała przeszkód, ale polecała żeby jednak jakiś czas pić ten inozytol zanim odstawię anty.

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2700 7562

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kropka_aga wrote:
    To ja teraz tak poluję na termin u gina na Znanym Lekarzu... sprawdzam apkę + ustawione powiadomienia 😂😂 oczywiście nic się nie zwalnia... jak się zwolniło to było trzeba brać... ale byłam zbyt leniwa aby jechać na 21:20...

    No właśnie wiem jak to jest bo ja poluję bez końca na te terminy.. I nie wybrzydzam bo nic mi nie zostanie 😅

    @gnom uwierz mi, ja potrafię wejść w aplikację PZU dosłownie jakieś kilkadziesiąt razy żeby sprawdzić czy coś się zwolniło. Ostatnio udało mi się wyhaczyć termin po odświeżaniu apki przez 2 dni po kilkadziesiąt razy dziennie 😳🤦🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 15:41

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Miś Autorytet
    Postów: 576 1085

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    A sprawdzałaś przyrost? Każda beta musi z czegoś wystartować, być może wyłapałaś bardzo wczesną ciążę :)

    Jeszcze nie. Sama nie wiem czy jest po co się znowu kłuć. Bete badałam wczoraj ale to już był z 14dpo więc beta powinna być większa. I mam plamienie jak na zaczynający się okres.
    Eh. Te testy tylko mi pomieszały w głowie.

    Starania od 2018 r.
    31 tc 💗 👼
    8 tc 💔👼
    5 tc 💔👼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wredna 🐒 ☹️

    Cykle coraz krótsze, bo 22 dni ☹️ Czy któraś z dziewczyn ma też takie krótkie cykle?

  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    U mnie wredna 🐒 ☹️

    Cykle coraz krótsze, bo 22 dni ☹️ Czy któraś z dziewczyn ma też takie krótkie cykle?
    A miałaś na pewno owu? Jak taki krótki cykl to może progesteron za niski. Badałaś może?

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    A miałaś na pewno owu? Jak taki krótki cykl to może progesteron za niski. Badałaś może?
    Według testu owulacyjnego i obserwacji śluzu miałam. Od wyjęcia wkładki anty cykle standardowo 22-23 dni. Progesteronu nie badałam, ale będę chciała to zrobić w tym cyklu.

  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2700 7562

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia_G-K wrote:
    Według testu owulacyjnego i obserwacji śluzu miałam. Od wyjęcia wkładki anty cykle standardowo 22-23 dni. Progesteronu nie badałam, ale będę chciała to zrobić w tym cyklu.
    A według testu w którym dc była owu?

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokosik wrote:
    A według testu w którym dc była owu?
    W 10 dc

  • karczoch321 Autorytet
    Postów: 1419 4110

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Jeszcze nie. Sama nie wiem czy jest po co się znowu kłuć. Bete badałam wczoraj ale to już był z 14dpo więc beta powinna być większa. I mam plamienie jak na zaczynający się okres.
    Eh. Te testy tylko mi pomieszały w głowie.

    Sprawdź przyrost i nie martw się na zapas 💪 trzymam kciuki żeby beta skoczyła w górę!
    4,4 to malutko, ale od czegoś przecież musi zacząć rosnąć.

    Marzycielka94, Olisska lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️🧔‍♂️ 35 / 35
    🍀 19 cs - 5x stymulacja

    💔 02.25 - CP
    💔 09.25 - CB

    💉trombofilia, immunologia, kariotypy, drożność, MUCH - ok

    📆 01.26 IVF -> 10x ❄️🥺 (5x4.1.1, 4x3.11 i 1x4.33)

    🍍02.26 FET -> 5dpt ⏸️ 🤞-> 7dpt 54,3 -> 10dpt 324 -> 12dpt 940 -> 19dpt 14720

    preg.png

    bądź dobrej myśli, bo po co być złej ✨🤞
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    W tym miesiącu się nie zapisywałam bo odpuściłem trochę starania. No ale testy zrobiłam. 3 testy wyszły pozytywne (każdy inny) a beta wyniosła 4,4...

    Myślicie że to biochemiczna?
    Miś myślę, że jeżeli trzy inne testy wyszły pozytywne i beta była choć trochę podniesiona to mogło coś być na rzeczy. Dziś te testy robiłaś czy wczoraj przed beta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 16:06

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Mika1992 Autorytet
    Postów: 698 1047

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam wpisana dzisiaj na testowanie no ale pojawił się z samego rana okres. Tak czułam, ze będzie.. że się nie uda. Więc i mam mniejszy smutek w sobie i mniej rozczarowania.

    Zaczynam nowy cykl, tym razem będę bardziej zmotywowana. :)

    Trzymam kciuki za pozostałe ❤

    Kokosik, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👩🏻 33 👦🏻 32
    Starania od 01.02.2025 z 2 przerwami

    Jestem wege od ponad 10 lat :)

    28.07 - ⏸️, ale niestety ciąża biochemiczna :(
    Nie poddajemy się!

    Update 28.01💊: Omega-3, B12, Magnez, Cholina, Foliany, Laktoferyna, Wit. E, C, Cynk, Melatonina, Tyrozyna, Selen, Jod

    IO -> Siofor 500
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miś może betka faktycznie startować 🤔a kreska była wyraźna? Ja przy wysokości 7 miałam ledwo cień cienia …

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • Nefretam Autorytet
    Postów: 405 794

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaaam!

    166!

    Misia_, Piret, Wianek, nick nieaktualny, Belia, Miś, Marzycielka94, karczoch321, Justa28, Bergamotka94, Agat99, nick nieaktualny, sandrac_94, Zosia667, Meggi_**, Mardotka, ater, Idawoll, emilgiana, NinaB, Nayeli, assialbnn, snieżka, Deyansu, DreamBee, Darrika, Olisska, Daisy1, S_va_88, emciak lubią tę wiadomość

    AMH 0,24
    👩'90 🧔'86 🐱

    Starania od 02.2025

    15.04.2025 betaHCG 166
    29.04.2025 CRL 3mm ❤️
    22.05 - 2,5cm
    10.06 prenatalne 5,7cm i wszystko na miejscu - dziewczynka 🩷
    5.08 połówkowe - zdrowe 346g :) (20+2)
    8.10 III prenatalne 1458g (29+3)
    28.10 2062g (32+2)
    20.11 2780g (35+4)
    2.12 3100g (37+2)
    16.12 3480g (39+2)

    22.12 🏥


    age.png
‹‹ 144 145 146 147 148 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ