Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • Misia_ Nowa
    Postów: 5 19

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Maaaaam!

    166!

    Piękny wynik 😍gratulacje!🥳

    Nefretam lubi tę wiadomość

    Starania o rodzeństwo 🫶

    8cs⏳️

    🏡🇬🇧👱‍♀️'96 👱‍♂️'91 👶'15 🐱🐱

    🆘️PCOS, insulinoodporność, otyłość, niedobór wit D3.

    💊Metformina 500mg, Wit D3 8,000j.m., Wit B6 5mg, Wit C 1,000mg
  • Piret Autorytet
    Postów: 539 1347

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Maaaaam!

    166!

    Cudownie!!! Gratulacje raz jeszcze 🌷

    Nefretam lubi tę wiadomość

    👩🏼 35 🧔🏻‍♂️ 37

    cp 💔 2x cb 💔

    💊 wit. B12, C, wit. D3, kwas foliowy, omega-3, magnez+b6,

    ✅ MUCHa, zespół antyfosfolipidowy, białko C i S, ANA1, ANA2 < 1:100; ASA, test CBA, immunofenotyp, homocysteina 7 📉 SonoHsg; fragmentacja DNA 6% ✔️
    ❌ Kir AA, mutacja MTHFR A1298C, antytrombina III, 06-09.25 r. walka z e.coli.
    ~ monitorowane cykle

    21.12 ⏸️ 🌟 ktoś tu chce być 🥹
    9dpo beta 53, prog 37
    11dpo beta 179, prog 47, 13dpo beta 461
    21dpo beta 13682 🌱prog. 40
    7.01- jest🐣 CRL 0,4 cm i bije❤️
    27.01 - 2,40 cm Gumisia 🧸
    20.02 - 5,90 cm wiercipiętka 👣
    3.03 - prawie 8 cm szczęścia 🐥
    31.03 - ok. 230 g bobaska 😍
    17.04 - połówkowe, 310 g ❤️
    26.05 - 780 g cudu 🥹🙏

    preg.png
  • Kokosik Autorytet
    Postów: 2701 7562

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika1992 wrote:
    Byłam wpisana dzisiaj na testowanie no ale pojawił się z samego rana okres. Tak czułam, ze będzie.. że się nie uda. Więc i mam mniejszy smutek w sobie i mniej rozczarowania.

    Zaczynam nowy cykl, tym razem będę bardziej zmotywowana. :)

    Trzymam kciuki za pozostałe ❤

    No i trzymaj takie ładne podejście 💕
    Powodzenia w maju!

    Belia, Marzycielka94, ater, Mika1992, S_va_88 lubią tę wiadomość

    32 👩 35🧔‍♂️
    05.2024 rozpoczęcie starań
    11.2024 straciliśmy aniołka 7 tc 💔💔💔

    04.05.25 ⏸️🥹🌷9dpo
    17.01.26 👩‍🍼3220 g 52 cm 🩷

    ☀️ zaświeciło słoneczko ☀️

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Ja też mam Dupka na 10 dni. I nie mam po nim skutków ubocznych, raz mnie tylko piersi bolały.

    Moja lekarka na NFZ, jak przyszłam do niej, że się nie udaje zajść w ciążę to dała mi tylko skierowania na badania hormonalne i odesłała do lekarza z kliniki leczenia niepłodności.

    Ciekawi mnie co z tym pęcherzykiem 15 mm.
    Ja też odpuszczam testy owulacyjne, szkoda nerwów. Będziemy ❤️ co dwa dni.

    Lora a powiedz mi bierzesz go przez te 10 dni.
    Potem odstawiasz i czekasz na 🐒?
    Nie dopytałam i teraz tak rozkminiam.
    Skończę brać w 25dc, małpa zazwyczaj przychodzi 28/29

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Wianek Ekspertka
    Postów: 121 294

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam gratulacje! 😍😍

    Malineczka widać cień! Masz już wynik bety? 😀

    Gnom, Misia - siemanko! 🤗 Powiedzcie coś więcej o sobie 🥰

    Miś nie martw się na zapas, sprawdź przyrost to będziesz miała jasność, trzymam kciuki! 🥰

    Mika1992 super podejście, trzymam kciuki żeby to był TEN cykl! 🩷

    _________

    U mnie dziś 15. dc, pierwszy cykl z pomiarem temperatury i wygląda na to, że wszystko się zgadza z apką - owulacja była w niedzielę lub poniedziałek. Teraz te trudniejsze dwa tygodnie 😄

    A tak poza tym wiecie może jak to jest z kawą? Słyszałam tyle różnych opinii, że już sama nie wiem 😆 Przyznam, że uwielbiam kawę, bywało że piłam dziennie sześć podwójnych, teraz staram się ograniczać do trzech😅 Jem mniej słodyczy, miesiąc przed rozpoczęciem starań całkowicie odstawiliśmy z mężem alkohol, nawet na krewetki w winie skusiłam się tylko ze dwa razy 😆😆 Ale kawy nie jestem w stanie bardziej ograniczyć 🤭

    Nefretam, NinaB, Mika1992, S_va_88, Miś lubią tę wiadomość

    👧🏻 '97 Podejrzenie endometriozy, torbiele przy strzępkach jajowodów | 👦🏻 '96 Nasienie ok
    🍼 Starania o pierwsze dziecko od 10/2024
    🩺 Badania (HSG, tarczyca, hormony, biopsja endometrium) ✔️ AMH 3,66 ✔️ | Wyrównywanie ferrytyny i D3 💊

    🧬 IVF #1 [04/2026]:
    – Protokół z antagonistą (Bemfola, Orgalutran, trigger: Gonapeptyl)
    – Punkcja: 17 pęcherzyków ➡️ 10 pobranych komórek ➡️ 6 dojrzałych (MII)
    – Zapłodnienie (ICSI): 4 prawidłowo zapłodnione🤍
    ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.1.1
    18.05 FET -> beta 7dpt: 101,74 -> beta 9dpt: 221,16 🍓🩷 🥹
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu, dobrze, że jesteś, tak po prostu 🤍
    Zgadzam się z dziewczynami, sprawdź na spokojnie jeszcze przyrost. A niezależnie od wyniku będziemy tu dla Ciebie 🫶🤍

    S_va_88, Miś lubią tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Wianek Ekspertka
    Postów: 121 294

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnMiPe dopiero zauważyłam cytat w Twojej stopce i chyba wiem czego dziś będę słuchać😍 Wybierasz się na któryś z jesiennych koncertów?

    AnMiPe lubi tę wiadomość

    👧🏻 '97 Podejrzenie endometriozy, torbiele przy strzępkach jajowodów | 👦🏻 '96 Nasienie ok
    🍼 Starania o pierwsze dziecko od 10/2024
    🩺 Badania (HSG, tarczyca, hormony, biopsja endometrium) ✔️ AMH 3,66 ✔️ | Wyrównywanie ferrytyny i D3 💊

    🧬 IVF #1 [04/2026]:
    – Protokół z antagonistą (Bemfola, Orgalutran, trigger: Gonapeptyl)
    – Punkcja: 17 pęcherzyków ➡️ 10 pobranych komórek ➡️ 6 dojrzałych (MII)
    – Zapłodnienie (ICSI): 4 prawidłowo zapłodnione🤍
    ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.1.1
    18.05 FET -> beta 7dpt: 101,74 -> beta 9dpt: 221,16 🍓🩷 🥹
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    White1 trzymam kciuki za dwa pęcherzyki! 🤞🏼

    Nayeli super progesteron i masz rację- nawet jeżeli nic z tego nie będzie to świetnie, że wyszła taka piękna owulacja ☺️

    Nefretam nie tak dawno miałam cykl 37 dni przy mojej normie 30-31 więc też taka anomalia. I ten cykl był wtedy najprawdopodobniej bezowulacyjny. W każdym razie miałam torbiel po pęcherzyku.

    Zosia667 będziesz brała dupka bez potwierdzenia owulacji? Czy wybierasz się jeszcze?

    NinaB może wystrzeli pik wieczorem?

    Piret, zgadzam się z Marzycielką. Możesz te dwie opinie skonsultować jeszcze z innym lekarzem. Możesz też pójść najpierw do hematologa i zobaczysz co ci powie. Natomiast ja od siebie dodam, że też mam tę mutacje. Jadę na acardzie cały cykl ale nic poza tym.
    ——-
    Dziewczyny, rozmowa w pracy poszła bardzo dobrze. Byłam szczera i powiedziałam o staraniach ale również o naszych problemach. Natomiast pomimo tego dostałam propozycję UOP już na czas nieokreślony od nowego roku szkolnego na cały etat. Także wychodzi na to, że w końcu gdzieś zagrzeje miejsce na stałe.

    Belia gratuluję 😊
    Tak sobie myślę że spoko pracodawca, że mimo iż powiedziałaś o swoich planach nie skreślił Cię 😃

    Jeśli o mnie chodzi to ja jestem zielona w temacie Dupka.
    Powinnam potwierdzić owu przed braniem?
    W ostateczności mogę zrobić owulaka jeśli trzeba ją potwierdzić.
    Czuje się jak jakaś desperatka już latając po tych doktorach.
    Co do dupka:
    Lekarz nr 1 kazał go brać od 20 dnia cyklu przez 5 dni (ten co widział pęcherzyk 15mm w piątek i twierdził że to już wygląda na 10/11 dc)
    Lekarz nr 2 stwierdził że niedomaga ciałko żółte i lepiej brać od 15 dnia cyklu przez 10 dni (ten który znalazł 2 pęcherzyki w poniedziałek, jeden na lewym drugi na prawym po 12mm każdy).
    Niestety nie wiem co po tej ostatniej dawce dupka, przerywam i czekam na małpe? Czy robię test?
    Zazwyczaj mam cykle po 28/29 dni a dupka skończę 25 dnia).

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka94 wrote:
    W pozdrowieniami dla wszystkich dziewczyn z bielami i małpami, chyba będę pierwsza i podrzucę hasło na nowy miesiąc. Chyba widać, że bardzo się nie mogę doczekać kolejnej szansy 😆

    W maju bez 🪻, więc bez łez 💧, w moim brzuchu ktoś już jest 👶!

    To i ja coś wymyśliłam:

    W maju bocian ja cię kręcę, weź ty sprawy w swoje ręce 🙏

    Misia_, Wianek, karczoch321, Marzycielka94, ater, emilgiana, Loraa, NinaB, Agat99, Deyansu, Piret, Justa28, Darrika, Olisska, Kokosik, Mika1992, S_va_88, emciak lubią tę wiadomość

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Malineczka Autorytet
    Postów: 275 244

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianek wrote:
    Nefretam gratulacje! 😍😍

    Malineczka widać cień! Masz już wynik bety? 😀

    Gnom, Misia - siemanko! 🤗 Powiedzcie coś więcej o sobie 🥰

    Miś nie martw się na zapas, sprawdź przyrost to będziesz miała jasność, trzymam kciuki! 🥰

    Mika1992 super podejście, trzymam kciuki żeby to był TEN cykl! 🩷

    _________

    U mnie dziś 15. dc, pierwszy cykl z pomiarem temperatury i wygląda na to, że wszystko się zgadza z apką - owulacja była w niedzielę lub poniedziałek. Teraz te trudniejsze dwa tygodnie 😄

    A tak poza tym wiecie może jak to jest z kawą? Słyszałam tyle różnych opinii, że już sama nie wiem 😆 Przyznam, że uwielbiam kawę, bywało że piłam dziennie sześć podwójnych, teraz staram się ograniczać do trzech😅 Jem mniej słodyczy, miesiąc przed rozpoczęciem starań całkowicie odstawiliśmy z mężem alkohol, nawet na krewetki w winie skusiłam się tylko ze dwa razy 😆😆 Ale kawy nie jestem w stanie bardziej ograniczyć 🤭

    Mam wynik bety właśnie zobaczyłam, 4,98 totalnie nie wiem co myśleć. Czy potworzyć betę za 2 dni, czyl iść do lekarza czy co, totalnie nie wiem. Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze. Jutro rano zrobię jeszcze sikanca ale naprawdę nie wiem co myśleć.

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Wiek 29&30
    09/2024 odstawienie AH po 4 latach
    starania na poważnie od 03/2025

    - stwierdzone PCOS, hiperprolaktynemia czynnościowa
    - 2 x stymulacja Aromek (04,05.2025)
    - badanie drożności jajowodów - oba drożne 06.2025
    - 3 x stymulacja clostybegyt (07,08, 09.3025)

    - 1 IUI listopad 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 2 IUI grudzień 2025 (stymulacja Aromek) nieudana
    - 3 IUI styczeń 2026 (stymulacja Aromek) nieudana
    — 4 IUI luty 2026 (stymulacja Aromek) nieudana ———————————————-
  • Wianek Ekspertka
    Postów: 121 294

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malineczka wrote:
    Mam wynik bety właśnie zobaczyłam, 4,98 totalnie nie wiem co myśleć. Czy potworzyć betę za 2 dni, czyl iść do lekarza czy co, totalnie nie wiem. Dzisiaj pobolewa mnie podbrzusze. Jutro rano zrobię jeszcze sikanca ale naprawdę nie wiem co myśleć.

    Może to być po prostu bardzo wczesna ciąża, która dopiero się rozwija. Koniecznie powtórz betę za dwa dni, bardzo mocno trzymam kciuki! 🩷🩷🩷 Daj też znać jutro po teście 😄

    👧🏻 '97 Podejrzenie endometriozy, torbiele przy strzępkach jajowodów | 👦🏻 '96 Nasienie ok
    🍼 Starania o pierwsze dziecko od 10/2024
    🩺 Badania (HSG, tarczyca, hormony, biopsja endometrium) ✔️ AMH 3,66 ✔️ | Wyrównywanie ferrytyny i D3 💊

    🧬 IVF #1 [04/2026]:
    – Protokół z antagonistą (Bemfola, Orgalutran, trigger: Gonapeptyl)
    – Punkcja: 17 pęcherzyków ➡️ 10 pobranych komórek ➡️ 6 dojrzałych (MII)
    – Zapłodnienie (ICSI): 4 prawidłowo zapłodnione🤍
    ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.1.1 ❄️ 4.1.1
    18.05 FET -> beta 7dpt: 101,74 -> beta 9dpt: 221,16 🍓🩷 🥹
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ragazza wrote:
    Korzystam z ovu na przeglądarce, bo apka mnie denerwuje, ale weszłam w nią dzisiaj i pokazała mi, że jestem w 24tyg ciąży 😭 nie zaktualizowałam tego po poronieniu

    🫂

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Zosia667 - zauważyłam w stopce że masz wyższą prolaktyne - dasz znać co na to lekarz? Bierzesz jakieś leki czy czekasz na powtórzenie badania?

    S_va_88 lubi tę wiadomość

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Zosia667 Autorytet
    Postów: 1439 2576

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergamotka94 wrote:
    @Zosia667 - zauważyłam w stopce że masz wyższą prolaktyne - dasz znać co na to lekarz? Bierzesz jakieś leki czy czekasz na powtórzenie badania?

    Tak teraz w tym cyklu badałam i wyszła podwyższona.
    Byłam z tymi wynikami u lekarza i:

    Lekarz nr 1 - to może być przez stres, i może te plamienia przez to
    Lekarz nr 2 - można powtórzyć w dowolnym czasie

    Nic nie brałam i nie badałam póki co tej prolaktyny.
    Nie bardzo wiem co potem z tym wynikiem i jaki powinien być na ten moment mam 10dc

    Badałam też w lutym i wtedy było wszystko w normie

    Starania od 10/2024

    Pierwsza wizyta w klinice 06/2025

    10cs Cud 😍
    24.06 beta 410 | prog 25,40
    26.06 beta 1217
    02.07 beta 13.641 | prog 29,64 | TSH 2.06 | ft3 4,73 | ft4 17,8
    03.07 pęcherzyk ciążowy (4t6d)
    17.07 1,2cm ❤️
    12.08 5,19cm 😍
    20.08 6,49cm 😍🩵
    09.09 10,7cm ♂️
    07.10 12,9cm, 290g
    15.10 360g
    04.11 600g
    16.12 1400g
    13.01 2200g

    age.png
  • Belia Autorytet
    Postów: 1628 4295

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-0451.jpg
    wrzuta obrazki

    Kurde dziewczyny owulka mnie zaskoczyła 🤣 wczoraj były przytulanki i nie wiem czy dziś damy radę- jesteśmy lekko padnięci.
    Jak zazwyczaj działacie?W dzień piku czy dzień po?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2025, 18:02

    ater, Zosia667, assialbnn, Darrika, Olisska, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶🏼od 05.24

    08.24 cb 💔
    10.24 cb 💔
    03.26 cb 💔
    KWIECIEŃ 26 ciąża naturalna 🍀
    28.04.26 ⏸️ beta 16,9; 30.04 beta 24,4 (cb?); 04.05 beta 152,5 🥹; 06.05 beta 487,0; 08.05 beta 1590,0 🥹🙏🏼
    12.05 - na USG pęcherzyk ciążowy z pęcherzykiem żółtkowym 🐣
    20.05 👶🏼 z bijącym serduszkiem💓 CRL 0,74cm
    01.06 🧸 CRL 1,85cm i FHR 179
    15.06 👶 CRL 3,56cm i FHR 171

    preg.png

    👩🏼‍💼 94| AMH 2,58, LH, FSH, kariotyp ✅ brak zespołu antyfosfolipidowego, brak trombofilii, owulacje regularne, niski progesteron i estradiol po owulacji.
    👨🏽‍💼 94| HBA, DFI, kariotyp ✅ obniżone parametry nasienia (ilość i ruch).

    12.25 IUI ❌
    01-03.26 👨🏽‍💼 kuracja Ovaleap/Eutrig
    🍀04.26 kwalifikacja IVF
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Tak teraz w tym cyklu badałam i wyszła podwyższona.
    Byłam z tymi wynikami u lekarza i:

    Lekarz nr 1 - to może być przez stres, i może te plamienia przez to
    Lekarz nr 2 - można powtórzyć w dowolnym czasie

    Nic nie brałam i nie badałam póki co tej prolaktyny.
    Nie bardzo wiem co potem z tym wynikiem i jaki powinien być na ten moment mam 10dc

    Badałam też w lutym i wtedy było wszystko w normie

    No właśnie ja badałam teraz po raz pierwszy i wywaliło wynik 41 - endokrynolog kazał powtórzyć + zrobić makroprolaktyne + badanie z tabletką i dopiero wtedy będzie decydował co dalej.

    Ja oczywiście naczytałam się samych skrajnych opinii i już sama nie wiem co myśleć - z jednej strony dziewczyny zachodzą w ciążę z gorszymi wynikami, z drugiej też się naczytałam że taki wynik blokuje wszystko i „skutecznie utrudnia zajście w ciążę”. Ja owulację mam, miesiączki mam, ale przypuszczam że bóle piersi są właśnie od tej prolaktyny.

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefretam wrote:
    Maaaaam!

    166!
    Zachodzę w głowę, jak to możliwe, że przedwczoraj testy białe! Wielkie gratulacje 🙌🏻

    Nefretam, S_va_88 lubią tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • AnMiPe Autorytet
    Postów: 746 2310

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wianek wrote:
    AnMiPe dopiero zauważyłam cytat w Twojej stopce i chyba wiem czego dziś będę słuchać😍 Wybierasz się na któryś z jesiennych koncertów?

    Moja niezaprzeczalnie piosenka życia. Coma towarzyszy mi od 11 roku życia, więc mamy już pełnoletnią relację 😉
    Niestety, nie po drodze mi z odległościami i terminami z tymi koncertami, ale może do jesieni jeszcze los (cebula, albo krokodyle łzy) mnie tam popcha 😁

    Wianek lubi tę wiadomość

    🤶 30l.
    Temat dziecko od 02.2023
    🩷IO, otyłość, [mięśniaki: 06.2023 miomektomia/laparotomia 5x7cm, 02.2026 10cm], AMH 4,5. Choroba Gravesa-Basedowa.
    💊Thyrozol 2x10, Glucophage 2x1000, Euthyrox 75, suple

    🎅35 l.
    💙(kwiecień-październik) 274,25mln➡️175,2, 54,85 mln/ml➡️35mln, A+B 33,52%➡️32,3, morfo 0% ➡️6%❗️
    💊Co-Prestarium Initio, Fertilman, suple

    ▫️to nieskończoność nabiera ostrości▫️
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2552 3456

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    Lora a powiedz mi bierzesz go przez te 10 dni.
    Potem odstawiasz i czekasz na 🐒?
    Nie dopytałam i teraz tak rozkminiam.
    Skończę brać w 25dc, małpa zazwyczaj przychodzi 28/29
    Tak, tylko ważne jest żeby zacząć go brać po owulacji, nie wczes bo można ją zablokować. Biorę go 10 dni, po odstawieniu, średnio za 2 dni przychodzi @

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Bergamotka94 Autorytet
    Postów: 702 1420

    Wysłany: 15 kwietnia 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belia wrote:
    IMG-0451.jpg
    wrzuta obrazki

    Kurde dziewczyny owulka mnie zaskoczyła 🤣 wczoraj były przytulanki i nie wiem czy dziś damy radę- jesteśmy lekko padnięci.
    Jak zazwyczaj działacie?W dzień piku czy dzień po?

    My tym razem działaliśmy w dzień piku i dzień po - ale to chyba nie ma reguły - ile lekarzy tyle opinii.

    Ona 30
    💊Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 75, Wit. D, Prenatal Duo

    4cs 📌🍀

    26.05 (12 dpo) - ⏸️
    3.02.2026 r. - Aleksander na świecie <3

    age.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ