Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄
Odpowiedz

Zając kica🐇, bocian leci🪺, w grudniu będą z tego dzieci🫄

Oceń ten wątek:
  • grazka0022 Autorytet
    Postów: 1715 3453

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, wesołych świąt 🐣

    Ja dziś od rana szał zakupowy, bo po pierwsze to wczoraj miałam jeszcze po pracy konstutacje (dorabiam jako behawiorysta psów, niestety jeszcze nie mogę się z tego utrzymywać, bo mam mało zgłoszeń, ale zawsze 3/4 stówki w miesiącu wpadną) i wróciłam o 19:30 do domu.

    A po drugie musiałam się wybrać do Sinsaya na szybkie zakupy bo dostałam wczoraj telefon, że we wtorek mam rozmowę o pracę 🤞🙏

    A trzecia sprawa to potrzebuje słówka pocieszenia, nawet pół słówka, bo nie jestem jakoś super załamana, ale martwię się trochę że przez to się nie uda. Już tłumaczę. ❤️‍🔥 było w środę i w czwartek, wczoraj o 6 rano zastrzyk no i potem tak jak już pisałam brak czasu, a późnym wieczorem próbowaliśmy coś na szybko zadziałać, ale niestety „konar nie zapłonął” no i mojego partnera bolał (wiecie co) po tych dwóch dniach, więc nie wyszło i mam trochę dołka, ale może dziś się uda na wieczór. Myślicie że cykl stracony? Mam nadzieję że chłopaki grzecznie czekały na komórkę jajową i może jednak coś zaskoczy 🤔

    Zosia667 lubi tę wiadomość

    Start starania: Marzec 2024
    9 cykli naturalnych ❌
    5 cykli stymulowanych (Aromek, Clo) ❌

    👩26 lat
    👨28 lat
    🐶5 lat

    📆
    I procedura IVF - 4 komórki, 0 zarodków❌
    II procedura IVF - 40 komórek, 20 zamrożonych, 16 zapłodnionych -> 4 zarodki
    05.2026
    I FET - biochem ❌

    "Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się"
  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grażka żołnierze na pewno poczekali!! ☺️ nie ma innej opcji! A jest to przecież jak najbardziej możliwe.

    grazka0022, Zosia667, Marzycielka94 lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżozu wrote:
    Dziewczyny mogę na beszczela wtrącić się i podzielić dobrą dla mnie wiadomością? Pewnie już nie pamiętacie, ale miałam podejrzenie kłykcin, czyli HPV w postaci brodawek w miejscach intymnych... wynik histopatologii mówi, ze to MCV, czyli mięczak zakaźny, czyli nic strasznego...🥲🥲🥲🥲
    Czekam jeszcze na wyniki wymazu z szyjki na HPV.. może będzie dobrze. Już miałam wizję szczepienia na HPV co by oznaczało odłożenie starań na pół roku... a przy moim wieku 34,5 lat pół roku to jednak wieczność.
    Po ostatnich stresach i tak bym chciała się zaszczepić, ale może nie teraz, jeśli to nie jest pilne.

    Piękny dzień wczoraj miałam, początek długiego urlopu i dobre wyniki histopatologii 😇

    Przepraszam za to wtrącenie, ale mało z kim mogę się podzielić tym niewielkim szczęściem 😶‍🌫️😎
    Cieszymy się tu wszystkie Twoimi dobrymi wynikami histopatologii. 🥰 My takie radości to tu chłoniemy 🥳

    ater, Dżozu lubią tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grazka0022 wrote:
    Hej dziewczyny, wesołych świąt 🐣

    Ja dziś od rana szał zakupowy, bo po pierwsze to wczoraj miałam jeszcze po pracy konstutacje (dorabiam jako behawiorysta psów, niestety jeszcze nie mogę się z tego utrzymywać, bo mam mało zgłoszeń, ale zawsze 3/4 stówki w miesiącu wpadną) i wróciłam o 19:30 do domu.

    A po drugie musiałam się wybrać do Sinsaya na szybkie zakupy bo dostałam wczoraj telefon, że we wtorek mam rozmowę o pracę 🤞🙏

    A trzecia sprawa to potrzebuje słówka pocieszenia, nawet pół słówka, bo nie jestem jakoś super załamana, ale martwię się trochę że przez to się nie uda. Już tłumaczę. ❤️‍🔥 było w środę i w czwartek, wczoraj o 6 rano zastrzyk no i potem tak jak już pisałam brak czasu, a późnym wieczorem próbowaliśmy coś na szybko zadziałać, ale niestety „konar nie zapłonął” no i mojego partnera bolał (wiecie co) po tych dwóch dniach, więc nie wyszło i mam trochę dołka, ale może dziś się uda na wieczór. Myślicie że cykl stracony? Mam nadzieję że chłopaki grzecznie czekały na komórkę jajową i może jednak coś zaskoczy 🤔
    Hej. Myślę że jest jeszcze szansa. Działajcie dziś na spokojnie 🤞
    To widze, że po świętach nie będziesz się nudzić. Kciuki za rozmowę.

    grazka0022 lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brajan mi się odpala. Robienie testu teraz po południu jest bez sensu prawda? 😂

    ater, S_va_88, Bergamotka94 lubią tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia667 wrote:
    S_va - tulaski za @
    Agat - ciekawe z tym niepokalankiem, czytałam że reguluje hormony, a jak smakuje?
    Nina - czekam na recenzję globulek z inozytolem 😁
    Powder - jak się czujesz? Czy samą myśl o syropie z cebuli postawiła Cie na nogi ?
    Lora - nie badałam pasożytów, ale wiem że w moim mieście jest lab który się tym zajmuje -Olimpiamed
    Gnom -🤞♥️
    Asia - również liczę że ta wielkaNOC na prawdę będzie wielka, dzięki za fun z owulaków, u mnie już dziś blednie i nie mam już kolejnych więc na tym kończę przygodę z owulakami w tym miesiącu.

    Wesołych świąt 💛

    Trochę lepiej, dziękuję 🩷 musiałam ogarnąć receptę na euthyrox i przy okazji zapytałam na czacie o coś na przeziębienie przy staraniach. Kobitka poleciła mi Prenalen w syropie, będę testować. A na zatkany nos Ectorhin i sól fizjo, tak tutaj zostawię info, jakby ktoś też potrzebował kiedyś.

    Grażka, ale super, też kiedyś myślałam o behawiorystyce 🩷 a co do starań, to żołnierze poczekają 🤞🏻🤞🏻

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2025, 14:36

    grazka0022, Zosia667 lubią tę wiadomość

  • ater Autorytet
    Postów: 734 2111

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    Brajan mi się odpala. Robienie testu teraz po południu jest bez sensu prawda? 😂

    Wyszedł Ci już cień, więc jak najbardziej rób 😁

    Darrika, MadCat, assialbnn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    32🧝‍♀️33🧔🏻‍♂️
    starania od II.24
    pamiętaj jak wiele masz w sobie siły!✨
    ❕MTHFR hetero, PAI hetero
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ater wrote:
    Wyszedł Ci już cień, więc jak najbardziej rób 😁
    I może być wyraźne? Mimo że wczoraj z rannego był tylko cień?

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • assialbnn Autorytet
    Postów: 2564 4055

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    I może być wyraźne? Mimo że wczoraj z rannego był tylko cień?
    Myślę że coś wyjdzie 🙂
    U mnie jak był cień cienia to następnego dnia rano sporo mocniejsza kreska 🙂

    👩 33
    👱‍♂️ 36
    👸 córka 2015

    28.02 💔 8tc

    26.05- ⏸️🌷 10dpo
    16.06- 0.53cm człowieka z bijącym serduszkiem ❤️🩵🩷
    6.07- 2,51 cm Ktosia z silnym serduszkiem ❤️
    15.07- 3,81cm 👶
    26.07- prenatalne 👍❤️ 6 cm Ktosia 🩵🩷
    8.08- Ktoś🩷🩵CRL 8,2cm
    18.08- CHŁOPIEC 🩵🩵🩵

    age.png
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm z porannego to i może. Teraz pewna nie jestem. Poczekam aż się dziecię skończy bawić na dworze i pojde

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny czy można przyłączyć się do wątku?

    MadCat, Darrika, White1, Zosia667, Marzycielka94, Belia, grazka0022, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już nie cien prawda? Bo dalej nie wierzę 🙈

    https://zapodaj.net/plik-YO74UGib5g

    morynianka, Gnom, S_va_88, ater, Darrika, Bergamotka94, White1, Agat99, Zosia667, Justa28, Mardotka, Olisska, NinaB, Meggi_**, assialbnn, Marzycielka94, Daisy1, Belia, Wianek, nick nieaktualny, Idawoll, Ananabanana, Deyansu, kasialinkaa, Motylek93, dailydamn, MoniaB, almost.there lubią tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    To już nie cien prawda? Bo dalej nie wierzę 🙈

    https://zapodaj.net/plik-YO74UGib5g
    Krecha! Gratki 😄

    MadCat, Bergamotka94 lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Gnom Autorytet
    Postów: 666 1343

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    To już nie cien prawda? Bo dalej nie wierzę 🙈

    https://zapodaj.net/plik-YO74UGib5g

    Gratulacje! ❤️❤️ Bardzo wyraźna kreska.

    MadCat lubi tę wiadomość

    👒30 🎩36 🐶~7

    Od 03.2025

    6cs - CB 5tc

    🔸PCOS
    🔸Insulinooporność (ogarnięta)
    🔸Niedoczynność tarczycy

    Polip endometrialny wycięty 👍

    preg.png
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kulwa. Dalej nie wierzę 🙈

    Bergamotka94, Motylek93 lubią tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • snieżka Autorytet
    Postów: 1817 2122

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    To już nie cien prawda? Bo dalej nie wierzę 🙈

    https://zapodaj.net/plik-YO74UGib5g

    Gratulacje! <3

    MadCat lubi tę wiadomość

    👩🏻30 lat
    MTHFR hetero, PAI‑1 homo
    ANA1 - 1:1280
    ANA3 - Centromer B ++, DFS70 +++
    Obserwacja w kierunki twardziny ograniczonej❗️

    👦🏻34 lata
    OAT – Oligoasthenoteratozoospermia

    12 cs💫11.2025 💔7tc
    1cs po poronieniu 🌈 02.2026 ⏸️
    21.04 - 7,3 cm dziewczynki 🩷

    preg.png
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Cześć dziewczyny czy można przyłączyć się do wątku?
    Witamy.

    Rene lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • S_va_88 Autorytet
    Postów: 1245 1473

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    To już nie cien prawda? Bo dalej nie wierzę 🙈

    https://zapodaj.net/plik-YO74UGib5g
    No super ❤️🥰🥳

    MadCat lubi tę wiadomość

    21.09.2024 ⏸️
    09.10.2024 💚na USG
    14.11.2024 👼🖤

    Suplementacja:
    🔹Pregna Start,
    🔹FoliActiv 400 Metylowany Kwas Foliowy,
    🔹Acard 75.

    ...masz moje słowo, wypełnię Twoje ramiona...
  • MadCat Autorytet
    Postów: 1106 896

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Cześć dziewczyny czy można przyłączyć się do wątku?
    Cześć. Zapraszamy. Trochę przyćmiłam Twoje wejście 🙈

    Rene, S_va_88 lubią tę wiadomość

    👧🏼30 & 🧔31 +👶🏻2021 + 🐱🐱

    18.04 cień cienia 🧐
    19.04 ⏸️ już wierzę 😂 🌷
    29.04 1 pęcherzyk 💚
    8.05 mamy serce 💓
    21.05 19 mm 💓 175 ud/min
    10+2 Nifty Pro zdrowy 🩵
    17.06 prenatalne wszystko ok
    14.07 zdrowy chłop
    11.08 398 g 🩵
    8.09 684 g
    6.10 1321 g kluska
    20.10 prenatalne 1993 g 🙆‍♀️
    3.11 2300 g 🐾
    24.11 2800 g 🐦
    15.12 3520 g 🐬

    Termin porodu 25. 12 👶

    25.12.2025 🎄4340g 🎄 17:29


    👧🏼💊Pregna plus, pregna DHA, Acard 150, Szelazo

    age.png


    age.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3952 1844

    Wysłany: 19 kwietnia 2025, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MadCat wrote:
    To już nie cien prawda? Bo dalej nie wierzę 🙈

    https://zapodaj.net/plik-YO74UGib5g
    Gratulacje ładnie widać 🥰

    MadCat lubi tę wiadomość

    preg.png


    Ja 38
    On 40
    💊Euthyrox Asentra Tardyferon Falvit
    18.04/20.04 +
    22.04 pierwsza wizyta pęcherzyk
    06.05 druga wizyta pęcherzyk z zarodkiem i jest ❤️
    27.05 kolejna wizyta
    02.01.2026 PTP
‹‹ 177 178 179 180 181 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ