X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne zajście w ciązę a emdometrioza- torbiel i tarczyca...
Odpowiedz

zajście w ciązę a emdometrioza- torbiel i tarczyca...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • 2 kreski Autorytet
    Postów: 311 237

    Wysłany: 11 lutego 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    ostatnio byłam tu chyba rok temu, zrezygnowałam z forum bo prawde mówiac, doproadzilo do tegi iz zakreciam sie zbytnio za ciaze, moje zycie toczyło sie tylko wokól jednego od cyklu do cyklu od testu do testu u nic dobrego to nie przyniosło. Przez ten czas wrócilam do formy, zdecydowałam sie na zmiane lekarz, który zaja sie mna profesjonalnie.
    Zlecił sporo badan, koszt tych badan był ogromy ok 1500 zł. ale było warto. wiem jaki był powod tego ze moja ciaza obumarła, wiem tez jaka przyczyna jest tego iz nie moge zajsc w ciaze. Rozpoczełam leczenie, stwierdził u mnie endometrioze. Na jajniku torbiel o srednicy 5 cm. torbiel kwalifikuje sie do usunięcia, ale zanim to nastapi dostałam zastrzyk Zoladex który wprowadzi mnie w stan sztucznego klimakterium, zastrzyk bedzie działac przez 3 m-ce po tym czasie kontrola usg i dalesze decyzje, czy usuwamy czy tez torbiel sama zniknie. Mój lekrz powiadziła jasno, ze bez tego zastrzyku, usuniecie torbieli nie ma najmniejszego sensu poniewaz bardzo szybko powstana kolejne ogniska zapalne. Rozmawiałąm z kobietami, które sa badz były jego pacjentaki, które równiez przeszły u niego leczenie i teraz ciesza sie dzieckiem badz tez ciaza. Leczenie jest drogie, sam zastrzyk to koszt ok 850 zł. Wierze ze warto. lekarz do którego teraz chodze zajmuje sie tylko i wyłacznie niepłodnascia. Badania które mi zlecił, nie zleciła mi lekarz do którego chodziłam przez lata.

    06-11-2013 [*] 9tc mój Aniołek


  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 12 lutego 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam koleżanke która też miała endo, mięśniaki, torbiele, coś z tarczycą i jeszcze jakieś cholerstwa. leczyła się długo ale w końcu po 5 latach udało się i cieszy się 2-letnią córeczkę a teraz stara się o koljnego bobasa - jej sytuacja była beznadziejna a jednak :)

    co do torbielei to zdarzyło mi się mieć prawdziwego giganta bo 7,5cm a pozbycie się jego zajęło mi dobry miesiąc ;)

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ