X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne ZDROWE PRZEPISY
Odpowiedz

ZDROWE PRZEPISY

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • MoNa_2603 Koleżanka
    Postów: 42 23

    Wysłany: 30 maja 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marsylianka wrote:
    MoNa, ja stewię kupuję w necie. Ta w płynie to stevigold. Ok 40 zł na 125 ml a starcza na dłuuugo.
    Ksylitol też używałam, ale wole jednak stewie. Bardziej ekonomicznie wychodzi bo ksylitol ma mniej więcej słodkość 1/1 względem cukru a ta stewia w płycie to 2 kropelki to tak jak jedna łyżeczka cukru. A skład to woda, gliceryna roślinna i stewia. Do tego ksylitol w większych ilościach ma właściwości przeczyszczające ;)
    Polecam ciasto marchewkowe z ta stewia w płynie - zdrowa pychota!

    O karobie też słyszałam wiele dobrego, ale jeszcze nie kupiłam. Trzeba przetestować :)

    Ja własnie chcę sobie zamówić na spróbowanie ten ksylito, chodzi mi głównie o ciasta, bo nie wiem, czy będę umiała sobie dobrze dawkować tą stevie. Mogłabyś podać linka do strony, z której zamawiasz stevie? Jakoś jestem zrażona do zamawiania takich rzeczy przez neta, ale skoro Ty już masz sprawdzoną stronkę, to byłabym wdzięczna jakbyś ją podała :)

    Pozdrawiam dziewczyny!

    MoNa
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ